Skocz do zawartości

Subaru Legacy [BN] (MY15=>MY20)


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podbiję trochę pierwszy temat o nowym Legacy.

 

Premiera kolejnego w trzecim kwartale 2014 roku. Przy okazji, ponieważ nie wiem gdzie o tym napisać: nowa Tribeca - tak, tak :D - będzie około 2017 roku. Ma być większa, oczywiście siedmioosobowa, bardziej luksusowa. Jedni zbierają na STI, to ja zacznę na następcę Beki :D .

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam :bowdown:

 

dla mnie najważniejsza informacja potwierdzona w kilku źródłach. Legaś ma mieć 2.0DIT w miejsce 2.5T. :)

Miejmy nadzieję, że w Europie też ten silnik będzie dostępny. Wymogi środowiskowe EU jakoś ostatnio wycinają wszelkie fajne silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,0 DIT to przecież najnowszy silnik koncernu. Dlaczego mieliby go nie montować do nowego Legacy/Outback. Ten silnik ma potencjał, żeby spałnić normy emisji - bezpośredni wtrysk, turbocharger. Wkońcu też moc ma już okrojoną z 300KM (JDM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,0 DIT to przecież najnowszy silnik koncernu. Dlaczego mieliby go nie montować do nowego Legacy/Outback.

 

montować to pewnie będą ale czy trafi do PL to nie wiadomo. Według Sz.Dyrekcji nie trafi przynajmniej w perspektywie najbliższych kilku lat ale może to zasłona dymna :)

W każdym razie jak trafi do DE i innych krajów EU to będzie OK.

 

mógłby mieć manual w stand.

 

 

o tym możemy zapomnieć. Wszystko wskazuje, że będzie CVT. Może jakaś limitowana seria 6MT i DCCD z Sti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Szanownych,

 

 

co prawda żadnych oficjalnych informacji jeszcze nie mam, ale pierwsze zdjęcie wygląda bardzo obiecująco (linia boczna wygląda wręcz imponująca i przypomina mi tą z najnowszej serii 3 BMW). Pozostałe dwa zdjęcia prezentują mocno zakamuflowany pojazd, ciężko cokolwiek wywnioskować. Tak więc czekamy... :)

 

Poniżej link do raczej lakonicznych informacji na temat nowego modelu. Cieszy fakt, że auto ma być bardziej wybujałe stylistycznie i bardziej już nie urośnie ;) Dużą wagę producent przywiąże do ukierunkowania modelu w stronę bardziej "luksusowej" konkurencji.

 

http://www.autoblog.com/2013/07/30/2015-subaru-legacy-prototype-spy-shots/

post-1024-0-28606700-1379670306_thumb.jpg

post-1024-0-26430200-1379670374_thumb.jpg

post-1024-0-72545300-1379670386_thumb.jpg

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Dużą wagę producent przywiąże do ukierunkowania modelu w stronę bardziej "luksusowej" konkurencji.

czyli podrozeje jeszcze bardziej, nawet jak wprowadza "bezakcyzowy" 2.0 DiT? ;):D

 

Przecież nie może być za tanie :D

Nawet jak się dogadają na górze, że zniosą cło na artykuły z Japonii to znajdzie się inna przyczyna :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musza zdecydowanie auto wyciszyc w srodku. Pewnie tego nie zrobia bo po co dla 3000 tys aut sprzedanych w D. Mam porownanie z C-Klassa i to dwa swiaty boxer boxerem ale od 160 zaczyna byc zdecydowanie gorzej od mesia. Wykonczenie, materialy nie wspominam bo wiadomo cenowo nie te swiaty ale musi byc ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo ale OBK 2015 tez juz jezdzi po drogach zamaskowane na calego mam nadzieje ze bedzie ladniejszy od obecnej wersji:

 

http://www.trucktren...t/photo_12.html

 

mam wrażenie ,że fajnie wygląda :huh: Zwarty jakiś taki.

Przyciski pamięci fotela i klamka otwierająca drzwi ta sama jak obecnie ;) Jakieś nowe zegary :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...