Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

... bez rozgłosu a właściwie cichaczem "(...) 23 grudnia ubiegłego roku zniknęły ostatnie ograniczenia w ruchu na nowym odcinku S7 Napierki - Płońsk(...)". :yahoo:


czyli, że cała trasa GDN - WAW jest dwupasmowa w obu kierunkach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blixten napisał(a):

czyli, że cała trasa GDN - WAW jest dwupasmowa w obu kierunkach ?

 

Cieszmy się tą chwilą szczęścia, nie potrwa to długo. Właśnie zaczynają ryć na odcinku Płońsk- WAW......i jakieś 2 lata przyjdzie nam poczekać na pełną trasę z 2 pasami w obie strony.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał(a):

 

Cieszmy się tą chwilą szczęścia, nie potrwa to długo. Właśnie zaczynają ryć na odcinku Płońsk- WAW......i jakieś 2 lata przyjdzie nam poczekać na pełną trasę z 2 pasami w obie strony.

I to jeszcze nie koniec bo gdy polikwidują wszystkie kolizje między Płońskiem a Warszawą to wisienką na torcie ma być wyjazd z Warszawy na S7 nie przez Młociny tylko jakoś tak z bokowca, od zachodu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2023 o 16:18, Adi napisał(a):

 

Cieszmy się tą chwilą szczęścia, nie potrwa to długo. Właśnie zaczynają ryć na odcinku Płońsk- WAW......i jakieś 2 lata przyjdzie nam poczekać na pełną trasę z 2 pasami w obie strony.


W ostatnich kilku latach, gdy miałem jakąś sprawę w Wwie, zamiast tłuc się  tam autem, częściej wybierałem opcję Pendolino - relaksujaca podróż w strefie ciszy połączona z wizytą w barze …  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanka, która wczoraj leciała z Pafos do Gdańska z trójką małych dzieci (w tym niemowlę płaczące prawie non stop) nie mogła nic kupić na pokładzie samolotu, żadna z jej kart nie działała. W Pafos staliśmy godzinę zanim wystartowaliśmy, lot trwał o godzinę dłużej niż planowo, w związku z tym w samolocie spędziliśmy 5 godzin zamiast 3.

 

Było cudownie :facepalm: :lol:

 

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Aga napisał(a):

Rosjanka, która wczoraj leciała z Pafos do Gdańska z trójką małych dzieci (w tym niemowlę płaczące prawie non stop) nie mogła nic kupić na pokładzie samolotu, żadna z jej kart nie działała. W Pafos staliśmy godzinę zanim wystartowaliśmy, lot trwał o godzinę dłużej niż planowo, w związku z tym w samolocie spędziliśmy 5 godzin zamiast 3.

 

Było cudownie :facepalm: :lol:

 

 

Tylko weszła na pokład i już chciała coś kupować płacąc kartą? Typowa rosyjska buta. Gotówki po za rublami nie miała? Typowa rosyjska buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Tylko weszła na pokład i już chciała coś kupować płacąc kartą? Typowa rosyjska buta. Gotówki po za rublami nie miała? Typowa rosyjska buta.

To raczej upierdliwość wielu lini lotniczych które nie chcą przyjmować gotówki jakby ta była nielegalnym środkiem płatniczymi,tylko karty:facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

Słowianie to Słowianie, nie? @Pan Dziedzic z trójką dzieci tam się zwykle udaje czy tylko z niedziałającą kartą albo walizką brudnych rubli? Pytanie retoryczne.

A jakie to ma znaczenie z kim ? 

Mam ochotę, lubię, chadzam.

 

Podejrzewam, że będąc z dziećmi ( małymi ) też bym

ich tam brał aby zapewnić pewną rozrywkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pan Dziedzic napisał(a):

A jakie to ma znaczenie z kim ? 

Mam ochotę, lubię, chadzam.

 

Podejrzewam, że będąc z dziećmi ( małymi ) też bym

ich tam brał aby zapewnić pewną rozrywkę.

 

 

Tak tylko nawiązałem, do wpisu @Aga bo właściwie nie ma znaczenia dla mnie z kim @Pan Dziedzic ma ochotę, lubi, chadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...