Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Aga napisał:

Napadało białe :facepalm:

Pierwszy szkwał mnie dopadł gdy wyjeżdżałem z budowy. Drugi, gdy ruszałem spod sklepu z cygarami. Trzeci gdy wychodziłem z Żabki. W tzw. międzyczasie zatankowałem Szarego Mnicha i go... przepuściłem przez myjnię :facepalm: bo był cały inkrustowany solą i błotem.

 

Ciekawe czy jutro otworzę drzwi? :biglol:

 

PS. Uszczelki natarłem jesienią szuwaksem z tuby a dzisiaj po myciu wytarłem je papierowymi ręcznikami. Może jakoś drzwi otworzę... ale szyby z lodu odkuwać będę :icon_205: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzisiaj kilka razy mnie powiozło na zajeżdżonym w lód śniegu ale Szary Mnich wyciągał choć czułem się dziwnie, nieprzyzwyczajony do takiej nawierzchni. Bardziej jednak niż swoich manewrów obawiałem się innych, też nieprzyzwyczajonych do takiej nawierzchni

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik pozytywny na to o czym nie mozna tu rozmawiac, wiec postanowilem skorzystac z okazji i przekonac zone coby wybrala sie do zabki po jakies chipsy albo czekolade, a najlepiej obie te rzeczy, bo ja przeciez biedny, taki zciorany, i d.u.p.a. Mam nie piep*** farmazonow i nie sciemniac.

 

Gdzie ja ja znalazlem?

 

Biedny ja, biedny... ;)

 

  • Trzymaj się 3
  • Smutny 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Aga napisał:

Nadejszła ...

 

Image_1642786981337.png

Mocna rzecz. Ja nie mogłem uwierzyć ale zdarzyło się to w górach, gdzie popadam w nastroje euforyczne to jakoś poszło.

 

Spóźniłem się wtedy na własne (zorganizowane dla przyjaciół urodziny) bo jakoś tak nas sponiewierało, przez cały dzień wędrówki w górach. Bardziej doświadczeni tego dnia nie ruszyli  d. z noclegu, ja nie chciałem zrobić falstartu. ;)

Edytowane przez Szürkebarát
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Moja, niestety  :lol: 

Taaaa, starego misia na sztuczny miód chcesz...?

Kiedyś, gdy byłem piękny i młody jak Ty teraz, też dodawałem sobie lat :OO:

Tak czy owak wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastych urodzin :clinking-glasses:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Nadejszła ...

 

Image_1642786981337.png

Dużo zdrowia :thumbup:

 

1 godzinę temu, piwozniak napisał:

Wynik pozytywny na to o czym nie mozna tu rozmawiac, wiec postanowilem skorzystac z okazji i przekonac zone coby wybrala sie do zabki po jakies chipsy albo czekolade, a najlepiej obie te rzeczy, bo ja przeciez biedny, taki zciorany, i d.u.p.a. Mam nie piep*** farmazonow i nie sciemniac.

 

Gdzie ja ja znalazlem?

 

Biedny ja, biedny... ;)

 

 

I też dużo zdrowia :thumbup:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Neutrino33 napisał:

 

Dla czarodziejki wiek nie ma znaczenia...zawsze są piękne. ;)

Jak skończyłam 25 lat kolega, składając mi życzenia, stwierdził, że do 50tki już mam z górki :mrgreen:

Bardzo mnie to ujęło ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...