Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, gourmet napisał:

że dworzec kolejowy w Poznaniu to przedziwna instytucja. Córka z koleżanką schowały bagaże do skrytki, skrytka zacięła się, pociąg odjechał, na miejscu nie ma serwisanta, jedzie z Warszawy :o.

Zanim go trochę ogarnięto to sam nie pojechał bym kiedyś do Warszawy bo numeracja peronów nie była kompatybilna z tym co w inżynierskiej głowie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gourmet napisał:

Córka z koleżanką schowały bagaże do skrytki, skrytka zacięła się, pociąg odjechał, na miejscu nie ma serwisanta, jedzie z Warszawy :o.

 

Pewno Henia Kwinto ściągają, jak musi aż z Warszawy jechać ;)

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gourmet napisał:

że dworzec kolejowy w Poznaniu to przedziwna instytucja. Córka z koleżanką schowały bagaże do skrytki, skrytka zacięła się, pociąg odjechał, na miejscu nie ma serwisanta, jedzie z Warszawy :o.

 

Pytanie do kogo należy skrytki ? Albo która firma wygrała przetarg ? ;)

 

Chociaż jak dla mnie to śmiech na sali.

 

Kiedyś kupiłem kawę tzn. straciłem dwa złote a kawy nie napiłem się :biglol:. Zadzwoniłem do serwisanta w trakcie rozmowy stwierdziłem, że nie opłaca mi się jechać (pojutrze) na drugi koniec Poznania po 2 zł i pieniądze ma przekazać portierowi. Wyciągałem wtyczkę z gniazda zasilania i przykleiłem kartkę automat uszkodzony.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, llkuba napisał:

 

Pytanie do kogo należy skrytki ? Albo która firma wygrała przetarg ? ;)

 

Chociaż jak dla mnie to śmiech na sali.

 

Kiedyś kupiłem kawę tzn. straciłem dwa złote a kawy nie napiłem się :biglol:. Zadzwoniłem do serwisanta w trakcie rozmowy stwierdziłem, że nie opłaca mi się jechać (pojutrze) na drugi koniec Poznania po 2 zł i pieniądze ma przekazać portierowi. Wyciągałem wtyczkę z gniazda zasilania i przykleiłem kartkę automat uszkodzony.

Ostatnim razem kiedy po raz kolejny ta sama maszyna vendingowa mnie okradła to wspomagany wściekłością wystawiłem bestię na sam środek pomieszczenia gdzie była postawiona w nadzieji, że w końcu ktoś sie zainteresuje.

Zainteresowali się jak to cięzkie bydle się tam znalazło. Nagrali mnie a jakże i przedstawiono mi zarzut próby zniszczenia maszyny, na co ja odpowiedziałem, że jak widać na załączonym obrazku miałem dosyć siły by maszynę zniszczyć (przewrócić) ale ją tylko przestawiłem :OO:

Kasy nikt mi nigdy nie zwrócił

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Neutrino33 napisał:

Ostatnim razem kiedy po raz kolejny ta sama maszyna vendingowa mnie okradła to wspomagany wściekłością wystawiłem bestię na sam środek pomieszczenia gdzie była postawiona w nadzieji, że w końcu ktoś sie zainteresuje.

Zainteresowali się jak to cięzkie bydle się tam znalazło. Nagrali mnie a jakże i przedstawiono mi zarzut próby zniszczenia maszyny, na co ja odpowiedziałem, że jak widać na załączonym obrazku miałem dosyć siły by maszynę zniszczyć (przewrócić) ale ją tylko przestawiłem :OO:

Kasy nikt mi nigdy nie zwrócił

 

Przedstawili Ci zarzuty, masakra :facepalm:

 

5 minut temu, Aga napisał:

Tak mi się przypomniało... 

 

 

Screenshot_20210916_215252.jpg

 

Aga w Poznaniu godzina 0:00 to tak naprawdę pierwsza, a godzina 1:00 to druga godzina B).

 

:biglol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, llkuba napisał:

 

Przedstawili Ci zarzuty, masakra :facepalm:

 

 

Aga w Poznaniu godzina 0:00 to tak naprawdę pierwsza, a godzina 1:00 to druga godzina B).

 

:biglol:

 

W sensie, że Poznań ma swoją strefę czasową?:biglol:

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, llkuba napisał:

 

Przedstawili Ci zarzuty, masakra :facepalm:

Maszyna stała na terenie mojego miejsca pracy a ja od dawna miałem wykopany topór wojenny z działem HR więc oczywiście kolejna nagana poszła...a argumentacja i semantyka moich oprawców doskonale pasuje do wystąpień polityków, przedstawicieli firm farmaceutycznych i pracowników banków inwestycyjnych :OO:

Ostatecznie wyszło na moje...ale to już zupełnie inna historia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że, system mi się przegrzał. za dużo projektów na raz i dziś zaczyna mi sie wszystko mieszać tak że nie wiem w co ręce włożyć. Do tego właśnie się dowiedziałem, że ruszają moje dwie duże budowy w Poznaniu i Puławach więc góra pytań od wykonawców spłynęła tuż przed weekendem.

Chyba pora zwijać manele z biura i odpocząć chwilę bo jutro kolejny dzień tej nierównej walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STIFF napisał:

że, system mi się przegrzał. za dużo projektów na raz i dziś zaczyna mi sie wszystko mieszać tak że nie wiem w co ręce włożyć. Do tego właśnie się dowiedziałem, że ruszają moje dwie duże budowy w Poznaniu i Puławach więc góra pytań od wykonawców spłynęła tuż przed weekendem.

Chyba pora zwijać manele z biura i odpocząć chwilę bo jutro kolejny dzień tej nierównej walki.

Witam w klubie, ja właśnie kończę opracowywać dość spory framework dla security management, od 2 tygodni praktycznie jeden temat, wczoraj siedziałem do pierwszej w nocy, dziś pewnie podobnie, mózg już paruje. Ale od znajomego za przysługę dostałem flaszkę szkockiego singla i zamierzam go dzisiaj napocząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...