Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Szürkebarát napisał:

 Generalni go lubię bo jest słonecznie, powietrze jest suche i tylko trzeba być po właściwej (ciepłej) stronie szyby bo z tej drugiej strony ten lekki wiatr potrafi w krótkim czasie wywiać z człowieka całe ciepło :icon_205: .

Ja mam tak samo. Temperatura jest drugorzędna grunt by było sucho i słonecznie. Jeszcze z jabłkami mam podobnie - nie musi być słodkie, ale twarde (kruche, a nie jak kartofel) i soczyste.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ardaturan napisał:

Że jestem załamany. Mieliśmy dostać psa po dwuletniej żałobie i okresie bezpsia. Byliśmy umowieni w ten weekend Ale nie dostaniemy z przyczyn niezależnych. Najgorzej jest się nastawić i rozczarowanie. No nic szukamy dalej. 

 

Będzie dobrze :), prędzej czy później będziecie mieli psiaka :).

 

U mnie w domu psa traktuje się jak członka rodziny, po 10 latach musieliśmy uśpić Brutusa I po półrocznym leczeniu. Najbardziej brakowało myrdania ogonkiem i długich spacerów, śmierć psa przeżyłem ciężej niż wuja czy ciotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, llkuba napisał:

 

Będzie dobrze :), prędzej czy później będziecie mieli psiaka :).

 

U mnie w domu psa traktuje się jak członka rodziny, po 10 latach musieliśmy uśpić Brutusa I po półrocznym leczeniu. Najbardziej brakowało myrdania ogonkiem i długich spacerów, śmierć psa przeżyłem ciężej niż wuja czy ciotki.

Psa masz na co dzień. Wygadasz się mu ze wszystkiego, on i tak przy Tobie będzie. Z wujkiem czy ciotką to dobrze, że tak to nie działa :upside-down-face_1f643-small:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobiłem, podejrzewam poszkoleniowe zamotanie, ale wracając dzisiaj z Olsztyna, zamiast na Warszawę skręciłem na Gdańsk, na pierwszym zjeździe chcąc zawrócić zrobiłem to samo :facepalm:, w pewnym momencie stwierdziłem, że przy trzecim razie walę to wszystko i jadę do tego Gdańska :biglol:

  • Super! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, taxus napisał:

Nie wiem jak to zrobiłem, podejrzewam poszkoleniowe zamotanie, ale wracając dzisiaj z Olsztyna, zamiast na Warszawę skręciłem na Gdańsk, na pierwszym zjeździe chcąc zawrócić zrobiłem to samo :facepalm:, w pewnym momencie stwierdziłem, że przy trzecim razie walę to wszystko i jadę do tego Gdańska :biglol:

Też wybrałabym Gdańsk ;)

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, llkuba napisał:

Tomek przywitał świat o godzinie 5:00 :).

 

 

Gratulacje!!! :)

 

No to już wiem czyje zdrowie właśnie wypiję. ;)

 

20211009_104027.thumb.jpg.095551d1e2917e8434086da479915459.jpg

 

Melduję, że weekend. B)

 

20211009_095710.thumb.jpg.b6ea038a84f003c5a450dc132631edcd.jpg

  • Super! 8
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...