Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Teddy26 napisał:

Brawo sherlocku :bowdown::biglol:

Rozwiązałeś mega trudną zagadkę :biglol::biglol::biglol:

Chociaz to nie była zagadka :facepalm:

Racja, bardziej skupiłem się na tym co pisała Aga i wyszło śmiesznie. Najważniejsze, że wywołało to pozytywne emocje . Dołączam się do gratulacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adi napisał:

Niestety napędzam oglądalność na reżimówce.

 

Ale pięknie na TVP Kultura, podkupili mnie ;) 

Jak oglądasz Konkurs Chopinowski to na YouTube jest transmisja, u nas leci stream na TV z YT :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blixten napisał:

Ostatnio jak przedawkowałem TVN, to omal żył sobie nie otworzyłem ;) 

... żeby się nie doprowadzić do takiego stanu przestałem oglądać i jedną i drugą stację. To co wyszukam w necie dostarcza mi dostatecznie dużo emocji. Nawet gdy nie wyszukuję i po nagłówkach staram się dojść co mi próbują wtłoczyć to emocje są.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Szürkebarát napisał:

... żeby się nie doprowadzić do takiego stanu przestałem oglądać i jedną i drugą stację. To co wyszukam w necie dostarcza mi dostatecznie dużo emocji. Nawet gdy nie wyszukuję i po nagłówkach staram się dojść co mi próbują wtłoczyć to emocje są.

 

Od ponad 10 lat nie oglądam żadnych programów informacyjnych. Czasami obejrzę jakiś film ale bardzo rzadko. Był czas gdzie oglądalem na TVP Historia "Sensacje XX wieku" prowadzone prze Bogusława Wołoszańskiego. Czasami włączę Discovery Chanel, TVN Turbo ... bardzo lubię program "Maja w ogrodzie" na HGTV. Fajne bajki lecą TVP ABC :biglol:. Gdyby nie pakiet TV kablowa plus internet to zrezygnowałby z telewizji ;), Na miesiąc można wykupić abonament Netflix, HBOGo itd i obejrzeć ciekawsze seriale czy filmy . 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jkarp napisał:

Po nagłówkach to obraz się tylko krzywi. Jak zaczniesz czytać artykuł to wychodzi coś innego. Taka nowoczesna sztu(cz)ka dziennikarska opanowała media.

 

I jeszcze chcesz zamknąć artykuł i wyskakuje reklama :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem już jak można jechać samochodem i słuchać stacji radiowych napier... sieczką wiadomości co pół godziny. trajkot spikerów sklejajacych zdania sąsiednich tematów, rozdzielających nie tam gdzie trzeba... Eska zetka rmf... Z tych większych.
Awaria całego facebooka na Śląsku. Pijany kierowca wjechał do Odry i uszkodził most jutro. Pogoda nadal nie będzie rozpieszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jkarp napisał:

Ja nie wiem już jak można jechać samochodem i słuchać stacji radiowych napier... sieczką wiadomości co pół godziny. trajkot spikerów sklejajacych zdania sąsiednich tematów, rozdzielających nie tam gdzie trzeba... Eska zetka rmf... Z tych większych.
Awaria całego facebooka na Śląsku. Pijany kierowca wjechał do Odry i uszkodził most jutro. Pogoda nadal nie będzie rozpieszczać.
 

 

Polecam RMF Classic :ok:

Mój dzień wygląda lepiej gdy zaczynam rano od tej stacji ... 

 

Edytowane przez Blixten
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blixten napisał:

 

Polecam RMF Classic :ok:

Mój dzień wygląda lepiej gdy zaczynam rano od tej stacji ... 

 

 

1 minutę temu, llkuba napisał:

 

Włącz sobie "Radio Pogoda" lecą starsze piosenki ;).

 

Jak ktoś lubi bez reklam, bez polityki, to stara dobra Trójka jest tutaj https://radio357.pl/

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też Nowy Świat. ;)

 

Ja ostatnio słucham sobie podcastów po angielsku na spotify.

Córka mnie namówiła, i jest to fajny sposób, żeby mieć kontakt z językiem. 

 

Jeśli chodzi o radio to fajnie gra też radio Złote Przeboje. 

Do niedawna słuchałem RMF-u, choć wkurzały mnie niskich lotów żarty Skowrona i Kałamagi w porannym programie. Urodziny Mazurka, za którym nota bene też nie przepadałem, na razie wyleczyły mnie z tej stacji. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy musiałem zrezygnować z "trujki" zacząłem słuchać TOK FM ale trwało to krótko bo też są przegięci tylko w inną stronę. Teraz słucham Antyradia  i nawet daję radę słuchać większość muzy choć wiele granych utworów to nie moja bajka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...