Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Aga napisał:

Ja niedawno widziałam dzika strzelonego na środku Alei Zwycięstwa w Gdańsku. Na prawym pasie stało auto na awariach.

no nie jest to fajne przeżycie - brat kilka lat temu strzelił dzika wieczorową porą w Kampinosie. Wiedział, że tam sie kręcą dzikie zwierzęta więc jechał spokojnie a mimo to nie zdążył nic zrobic jak mu wyleciał w lasu. Fart nie fart, że go wziął centralnie bo bydle było spore i jakby walnął narożnikiem to mogłoby być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne popołudnie.

Siedzę, przeglądam Forum w tle leci program na TVN Turbo, wypadki, zakleszczenia, reanimacje itp.

Moja : musimy to oglądać ? 

No poczekaj chwilkę, ciekawe.

Jak chcesz takie rzeczy oglądać do jeździj z @hemi112karetką ! 

Ale to musiałbym cie na tydzień zostawić.

Aaaa jedź !!!! 

 

@hemi112. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Blixten napisał:

Ty to masz dobrze. Ja ma w domu trzy kobiety i każda coś ode mnie chce. Bardzo dbają żebym się nie nudził... :biglol:

Też mam trzy. Jedna już o mnie dba, żebym dobrze jadł. Mam nadzieję, że dwie pozostałe (jak wyrosną) też kiedyś tak zadbają o tatusia :biglol: To mi przypomniało jak kiedyś z młodymi byliśmy w przychodni z takim wózkiem tandemem. Czekaliśmy w poczekalni i tak gość zagaił (G - gość, J - ja):

G: Bliźniaki?

J: Tak.

G: Chłopcy, dziewczynki?

J: Dziewczynki :D

G: I bardzo dobrze, a powiem Panu dlaczego. Mam syna i córkę. Oboje dorośli, prowadzą swoje życie. Przyjeżdżam kiedyś w odwiedziny do córki. Tara rara wszystko fajnie i córka mi mówi: "Tatuś co Ci podać? Kawka, herbatka, może głodny jesteś? Mów śmiało to Ci zrobię".

J: No to kochaną ma Pan córkę.

G: A no. A teraz Pan słuchaj tu jak do syna przyjeżdżam. Wszystko fajnie, tara rara i syn do mnie: "Tatuś co Ci podać? Kawka, herbatka, może głodny jesteś? Mów śmiało. Powiem Kaśce to Ci zrobi".

 

Kurtyna :biglol:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC z assistancem załatwione, ale dobrałem jeszcze ubezpieczenie szyb, bo jeśli średnia mi się utrzyma (raz na dwa lata) to się opłaci :). Nie zmienia faktu, że już pękniętą muszę wymienić na swój koszt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...