Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, skwaro napisał:

Że sobie dzisiaj kulinarnie dogadzamy :)

20201127_210402.jpg

 

 

Uuuuuuuwielbiam. Muszle zawsze mi przypominają jak 3 lata temu siedzieliśmy na Orebicu i się obżeraliśmy rybami i owocami morza w mój wówczas 3,5 letni syn się w tych daniach zakochał (btw. na Korsyce na targu rybnym po prostu odleciał jak zobaczył towar). A jako, że kawałek od nas była zatoka z hodowlą muszli i mieliśmy je świeżutkie prosto z wody po 4,5pln za kilogram to wracając do PL kupiłem 10kg bo tyle się zmieściło w lodówke turystyczną. Wyjazd w sobotę po południu, w niedzielę zapowiedzieliśmy się rodzicom, że wpadamy na obiad z muszlami. Był też mój brat ze swoim synem o 1,5 roku starszym od naszego. Tamten jak zobaczył talerz muszli zrobił bleeeee - popatrzył się na mojego z jeszcze większym obrzydzeniem jak można to jeść. A że mój zapatrzony w kuzyna jak w obrazek to odsunął talerz bo jednak skoro Adam mówi że bleee to blee i on nie je.

Wytrzymał całe 30 sekund, garnął talerz z powrotem i jeszcze się potem kłócił o dokładkę.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja też mam wspominki jeśli chodzi o mule: w Chorwie po udanym dniu dobijaliśmy wieczorem do docelowej mariny danego dnia i mijając plantację zauważyliśmy rolnika, podpłynęliśmy zapytać czy nie odsprzeda co nieco. Wieczór zakończyliśmy 10 kg muli w białym winie z pieczywkiem i czosnkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w czwartek i piątek walka z firmą robiąca moje nowe czerwone autko. 

Problemy z dostawcą podwozia itd.

Koniec końców podwozie jest. Budowa się rozpoczęła papiery odebrane można kase powoli rozliczać.

Może na święta będzie gotowe.

Miesiąc poślizgu ale mam nadzieję że warto czekać received_219414476221303.thumb.jpeg.ca44e0b29d4ea8268e09176cfb6d8d35.jpeg

  • Super! 6
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał W. napisał:

... że zmontowałem żonie szwedzkie biurko do pracy zdalnej. :)

 

 

Za blisko okna będzie widziała co kombinujesz ^_^. Używałeś instrukcji czy zostały jakieś niepotrzebne części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, llkuba napisał:

 

Za blisko okna będzie widziała co kombinujesz ^_^. Używałeś instrukcji czy zostały jakieś niepotrzebne części ?

Miejsce jest wymuszone sygnałem GSM, który akurat tu jest jako taki. :upside-down-face_1f643-small: Okno jest z boku domu i jeśli już coś widać to raczej co ptaki i zające kombinują. ;)

Instrukcji używałem i na szczęście nic nie zostało.  :)

 

Edytowane przez Michał W.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiozłam z ikei regał w paczce ponad 240 cm i zmieścił się do forka :blink: , zaparkowałam tak, jak lubię najbardziej ;)

 

Regał złożyłam, bez instrukcji :D

 

 

 

IMG_20201201_134430.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...