Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Że dziś kolejny wypadek w rejonie działania mojej jednostki który pokazuje jak bardzo pewne osoby się mylą twierdząc że sprzęt hydrauliczny jest nam zbędny....

W tym przypadku na "szczęście" obyło się bez tego bo kierowca jechał bez pasów i podczas wypadku wypadł z auta...

No i to zdarzenie pokazuje też jak bardzo zbędne są drzewa przy drogach... FB_IMG_1536254700089.thumb.jpg.4f4a142f9f0b6a4d0fe5142d863078f5.jpg

 

Z rzeczy dobrych wyszarpaliśmy dotacje na aparaty ochrony dróg oddechowych. Zgłosiła się grupa dzieci chętnych do wstąpienia w szeregi młodzieżowej drużyny pożarniczej. Remont salki się rozpoczął teraz jeszcze czekamy na firmę która naprawi fuszerke po innej firmie na dachu garaży.

 

Melduję że jeszcze nieco ponad miesiąc do ślubu :o

A no i zacząłem angażować się w politykę-  startuje na radnego :biglol:

 

 

Edytowane przez niebieskiultras
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ThorG. napisał:
W dniu 5.09.2018 o 20:34, Aga napisał:

Podobno zależy, czy robota, czy praca :rolleyes:

300% normy każdego dnia ;)

Serdeczne gratulacje... w Twoim wieku to tym bardziej ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, niebieskiultras napisał:

jak bardzo zbędne są drzewa przy drogach...

 

ach te drzewa zabojcy ;)

 

w r-damie (schiedam zuid) codziennie dojezdzam do pracy taka droga:

Nowy-obraz.thumb.jpg.d51f17ff8cf282bbdb8cc2e860c87f3a.jpg

dookola same kanaly, mgly i mzawka wiec rano slisko jak diabli a tu czyhaja drzewa, lampy i zaparkowane po pijaku (wiec krzywo) auta

ale jak tu byl dzwon to przyjechaly chyba 3 wozy telewizyjne, taka sensacja bo audi wbite miedzy lampe i drzewo i kierowca w szpitalu

ciekawe, ze nikt nie wyskoczyl z pomyslem zeby wyciac drzewa i usunac lampy tylko czasowo zrobili 40 i postawili policje przez kilka miesiecy

w bonusie zgadnij narodowosc wypadkowicza

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OBK CVT napisał:

 

ach te drzewa zabojcy ;)

 

w r-damie (schiedam zuid) codziennie dojezdzam do pracy taka droga:

Nowy-obraz.thumb.jpg.d51f17ff8cf282bbdb8cc2e860c87f3a.jpg

dookola same kanaly, mgly i mzawka wiec rano slisko jak diabli a tu czyhaja drzewa, lampy i zaparkowane po pijaku (wiec krzywo) auta

ale jak tu byl dzwon to przyjechaly chyba 3 wozy telewizyjne, taka sensacja bo audi wbite miedzy lampe i drzewo i kierowca w szpitalu

ciekawe, ze nikt nie wyskoczyl z pomyslem zeby wyciac drzewa i usunac lampy tylko czasowo zrobili 40 i postawili policje przez kilka miesiecy

w bonusie zgadnij narodowosc wypadkowicza

 

tapatalked

Wszystko ok. Ale na Twoim zdjęciu  drzew jest mniej. Niż na wspomnianym przeze mnie odcinku. 

Ja rozumiem że to nie wina drzew tylko głupoty łącznika miedzy fotelem a kierownicą jednak drzewa moim zdaniem powinny rosnąć trochę dalej od jezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niebieskiultras napisał:

Wszystko ok. Ale na Twoim zdjęciu  drzew jest mniej. Niż na wspomnianym przeze mnie odcinku. 

Ja rozumiem że to nie wina drzew tylko głupoty łącznika miedzy fotelem a kierownicą jednak drzewa moim zdaniem powinny rosnąć trochę dalej od jezdni.

Zapewne drzewa były przed asfaltem. Wytną drzewa, to będą przeszkadzały krawężniki albo rowy odwadniające i tak dalej. Kto jeździ z głową temu drzewa nie przeszkadzają, tym bez głowy nawet autostrada nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Fajnie jest na plaży we wrześniowy poniedziałek :D

 

 

Oj tak... :D

 

WP_20180910_16_45_09_Pro.jpg

  • Super! 5
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...