Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

a reszta wypowiedzi zasciankowych pseudo zawodowcow

 

MK to pikuś , poczytaj sobie komentaze , Gieruszczaka , Madeja , Leszka Wojcika , Mikołajczyka , Rathe , Maciejewskiego, Włocha.  Brak słów  :facepalm:

 

 

Możesz rzucić jakimiś linkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje wam się,że Robertowi jak większości wielkich czy mniej znanych sportowców przydałby się psycholog?

To żaden wstyd,a efekty są zadziwiająco pozytywne.Mnie się wydaje że większość problemów siedzi w głowie,tam jest potencjalny sukces lub porażka.

Być może już go ma?

 

Nasz niedawny geniusz myśli trenerskiej,niejaki Franc Smuda,zapytany czy z reprezentacją pracuje psycholog odpowiedział-"nie,u nas są sami normalni".Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie mowie ze Robertowi tego potrzeba ale oni na prawdę czasem robią cuda wystarczy spojrzeć na Latvale

Tommi zresztą tez jak klepna Panizzi w Sanremo tez sobie chwilkę porpzmawial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rzucić jakimiś linkami?

 

chyba chodzi o to:

https://www.facebook.com/marek.gieruszczak/posts/688731661150179 

 

....

 

czytania na całą zimę, ogólnie wątek uaktywnia się tylko przy niepowodzeniach Roberta...

Edytowane przez lukasz111222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje wam się,że Robertowi jak większości wielkich czy mniej znanych sportowców przydałby się psycholog?

To żaden wstyd,a efekty są zadziwiająco pozytywne.Mnie się wydaje że większość problemów siedzi w głowie,tam jest potencjalny sukces lub porażka.

Być może już go ma?

 

Nasz niedawny geniusz myśli trenerskiej,niejaki Franc Smuda,zapytany czy z reprezentacją pracuje psycholog odpowiedział-"nie,u nas są sami normalni".Bez komentarza.

Wydaje mi się, że Robert, Maciek i kilka osób z otoczenia najbliższego dokładnie wiedzą co poprawić. Jeśli przygody Roberta to błędy typowo techniczne (zły opis, złe hamowanie itp.) to psycholog nie pomoże.

Jeśli zaś są sytuacje, że kierowca się "zamyśla" i gubi opis lub boi się czegoś to jak najbardziej psycholog się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A nie wydaje wam się,że Robertowi jak większości wielkich czy mniej znanych sportowców przydałby się psycholog?

To żaden wstyd,a efekty są zadziwiająco pozytywne.Mnie się wydaje że większość problemów siedzi w głowie,tam jest potencjalny sukces lub porażka.

Być może już go ma?

 

Nasz niedawny geniusz myśli trenerskiej,niejaki Franc Smuda,zapytany czy z reprezentacją pracuje psycholog odpowiedział-"nie,u nas są sami normalni".Bez komentarza.

Wydaje mi się, że Robert, Maciek i kilka osób z otoczenia najbliższego dokładnie wiedzą co poprawić. Jeśli przygody Roberta to błędy typowo techniczne (zły opis, złe hamowanie itp.) to psycholog nie pomoże.

Jeśli zaś są sytuacje, że kierowca się "zamyśla" i gubi opis lub boi się czegoś to jak najbardziej psycholog się przyda.

 

No właśnie - możemy się frustrować po dzwonach, ale prawda jest chyba taka, że robert postępuje dokładnie tak jak zaplanował. Tez nie wydaje mi się, żeby potrzebna była taka pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku Roberta to psycholog jedyne co mogłoby to UCZYĆ SIĘ co zdobić żeby mieć tak silną psychikę i motywację jaką ma Kubica....

 

 

Dokładnie. Wczoraj spędziłem trochę czasu na analizowaniu przejazdów Roberta i czasami dało się słyszeć komunikację pomiędzy kierowcą i pilotem.

 

Robert jest tak spokojny jak cholera, pełna dzida a rozmowa jakby pytał czy na dworze/na polu jest słońce czy pada deszcz... polecam, bo choć Robert rzadko się odzywa to spokój w głosie powala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robert jest tak spokojny jak cholera, pełna dzida a rozmowa jakby pytał czy na dworze/na polu jest słońce czy pada deszcz... polecam, bo choć Robert rzadko się odzywa to spokój w głosie powala.

 

Mnie zadziwia jak on w tym całym "chaosie" jadąc 150km/h i słuchając Maćka dyktującego 3 winkle do przodu, jeszcze rzuca hasła, które potem nanoszą na opis oglądając onboardy, że niby zakręt był szybszy/wolniejszy itd.... respect...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MK prostuje swoją wcześniejszą wypowiedź  :biglol:

 

 

http://f1news.pl/7053/panie-kosciuszko-lepiej-jest-milczec-niz-sie-odezwac-i-rozwiac-wszelkie-watpliwosci/

 

 

Dziwisz się? 

 

Strzał w kolano jakich mało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wi

 

 

MK prostuje swoją wcześniejszą wypowiedź  :biglol:

 

 

http://f1news.pl/7053/panie-kosciuszko-lepiej-jest-milczec-niz-sie-odezwac-i-rozwiac-wszelkie-watpliwosci/

 

 

Dziwisz się? 

 

Strzał w kolano jakich mało... 

 

 

Widze, niejaki Ł Włoch w natarciu w komentarzach :D To nie przypadkiem ten człowiek, który aspirował do posady pilota RK ?  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...