Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Było ostatnio plotki, że Hirvo będzie testowym dla Toyoty, ale tej od Makinena, a nie z Koloni. A Hirvo jest na testach właśnie Yarisa od TMG  :krecka_dostal:

Z tego co Toyota i TMR komunikowały to jest jedno i to samo auto. Makkinen nie buduje auta od nowa, przejeli projekt i auta z Koloni.

12003347_846902575359097_213550701303395

Co musi się wydarzyć, żeby Robertowi było łatwiej?

 

Maciek Szczepaniak "-Tak naprawdę odpowiedź jest jedna – musi się pojawić samochód fabryczny. Nigdy w historii tego sportu żaden kierowca w aucie prywatnym nie jeździł tak szybko jak Robert i nigdy pewnie nie będzie jeździł. Ale nawet Robert – i mówię to z dużym naciskiem na nawet, ponieważ jego umiejętności bardzo nadrabiają braki narzędzi, którymi walczymy – nawet Robert nie jest w stanie skompensować tej różnicy całego pakietu, bo to nie jest tylko kwestia samego samochodu, ale wszystkiego – dostępności części, testów, możliwości analiz."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja ostatnio czytałem, że TMG, nie zależnie od tego co będzie robił Makinen, będzie dalej kontynuowało swój projekt rajdówki pod kątem przepisów 2017. Z tego co ja zrozumiałem to będą prowadzone dwa równoległe projekty: jeden TMR, a drugi właśnie TMG.

To chyba zaduży bajzel i nic z tego nie będzie :( Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowałem na FB (Volkwagen rallytheworld.com) VW zdobycia Majstra przez Ogiera i zaproponowałem zaangażowanie Roberta... 

 

Polubili mój komentarz  :huh:

 

Czyli co? Jak im tak napisałem to pokapują się że warto?  :biglol:

 

 

 

 

Humory chłopakom jednak dopisują  ;)

 

11226918_1034555053230157_36940693307946

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...