Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czasy na końcu stawki WRC, wiem, że jedzie po doświadczenie i przetrwanie, ale np. Ostberg tutaj daje rade...

 

 

 

A co ma Ostberg do tego? :wacko:

 

A to ma, że ostatnio nie błyszczał, a tutaj jedzie bardzo dobrze, lepiej niż bym się spodziewał :)

A Evans i Hirvo jadą bardzo dobrze...

 

Moim zdaniem Evans się bardzo wyrobił w tym sezonie, ciekawy jestem jak bardzo jego auto różni sie od auta Roberta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czasy na końcu stawki WRC, wiem, że jedzie po doświadczenie i przetrwanie, ale np. Ostberg tutaj daje rade...

 

 

 

A co ma Ostberg do tego? :wacko:

 

A to ma, że ostatnio nie błyszczał, a tutaj jedzie bardzo dobrze, lepiej niż bym się spodziewał :)

 

 

 

Ty tak poważnie? Poszukaj sobie, ile razy ten koleś jechał już w tym rajdzie, koleś który najlepiej czuje się na szutrze.

 

 

No wiesz co.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, nawet biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności tempo roberta jest bardzo słabe. Warunki, czy nie, prokop nie był nigdy wyznacznikiem;) Choć ręka pewnie nie pomaga. Ale ja to rozumiem, ewidentnie się nastawił na przetrwanie. Po takim laniu w zeszłym roku trudno się dziwić. Przecież wtedy ledwo wyjeżdżał na OS i lądował w rowie. Chętnie posłucham wypowiedzi RK z serwisu, ciekawe co powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JML na limicie. Dwa konkretne fuksy... zwłaszcza ten drugi

 

 

https://www.facebook.com/video.php?v=10152508817725678&set=vb.35390480677&type=2&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na słabe tempo składa się pewnie kilka czynników:

- m in skrzynia biegów, jak sam RK wspominał, że im bardziej ślisko, błotniście to tym większe straty ponosi, a w GB jest sporo technicznych sekcji

- plus zmiany w setupie, które chyba nie do końca przypasowały Robertowi, bo mówił, że musi zbyt mocno ruszać kierownicą aby auto jechało optymalnie. Na shake'u miał lepsze wyczucie niż dzisiaj,

- druga pętla i koleiny które podobno były spore jak na GB

- kończąc na spokojniejszym tempie i jednak zmiennej przyczepności na odcinkach, a z tym nieukrywajmy, że Roberto ma jeszcze problemy. Ale to normalne, bo bardzo niewiele przejechał takich rajdów o takiej charakterystyce.

 

Myśle, że jutro powinno być lepiej z tempem i setupem. Pogoda też powinna się poprawiać

 

 

JML na limicie. Dwa konkretne fuksy... zwłaszcza ten drugi

 

 

 

 

Ten pierwszy moment to z ubiegłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...