Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli RK mówi że auto nie jedzie, znaczy że nie jedzie. Jeżeli mówi, nie wie dlaczego nie jedzie, gdyż ze swojej strony zrobił wszystko aby auto jechało to znaczy, że kto inny nie zrobił dla tego aby auto jechało tyle ile zrobili Robert z Maćkiem. 

 

Fajnie się zaczęło, słabo kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze duskusje i podsumowanie tego sezonu i zaczynam sie powaznie zastanawiać czy obecność Roberta nie była podyktowana jedynie względami wizerunkowymi a osiągnięcia sportowe nie były sprawa drugo,trzecioplanową.

Tylko tym mogę sobie wytłumaczyć sprzętowe zapoznienia w stos. do innych.

Nie sądzę ,żeby Robertowi taka rola odpowiadała,bo jego cele są z goła inne,ale bez topowego sprzętu to mission imposible.

Więc IMO albo super sprzęt na przyszły sezon ,albo żegnajcie rajdy i wożenie się po krzakach następny sezon.

All or nothing,tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam dziś info dotyczące citroena, wypowiedzi szefa Citroena i Roberta i... spodziewam się RK w Citroenie, ale nie w pełnym sezonie. Robert sam chyba mówił w hiszpani ,że rozważa scenariusz powrotu na tor i kilku rajdów. To pokrywa się z wypowiedzią Mattona: "Matton nie wykluczył obsadzenia drugiego samochodu przez dwóch kierowców. - "Wszystko jest możliwe. Regulamin na to zezwala. Mam pomysł w głowie.""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w ogóle o czym mowa. Jeśli Citroen +Lotos odpada to raczej trzeba bedzie brać to co dają nawet jeśli będzie to układ kilku rajdów a nie pełnego sezonu. Jeśli da się to pogodzić to można myśleć o trzecim aucie i full sezonie nadal w barwach Lotosu. Pytanie czy te trzecie auto będzie z prawej czy lewej strony hali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumpman, ale co on by miał z kilku startów w sezonie? Przecież wiemy już, że nie jeździ tam rekreacyjnie i dla funu, tylko po to, żeby wyjąć meistra

Moge sie mylic, ale czy nadrzednym celem nie jest rechabilitacja?

 

Oczywiscie, znajac ambicje Roberta, jasnym jest, ze skoro juz rajduje, to chce to robic na najwyzszym mozliwym poziomie i nawet calkiem to wychodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pitu pitu s tm czasem na Onecie ukazał się artykuł że niby Msport obwinia Roberta za ukrecona polos.Ponoc to wynik niewłaściwego dogrzewania opon....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewanie opony polega z tego co widziałem na wężykowaniu, więc nie wiem jak można półoś uszkodzić w ten sposób. Może mi ktoś to wytłumaczy ?  :unsure: Rob pewnie przejdzie operację i wróci w drugiej połowie sezonu do WRC w ramach rehabilitacji, wygrywając oczywiście przy tym w Niemczech, Francji i Hiszpanii  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...