Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

(1 - Ogier Sébastien / Ingrassia Julien): Penalty 4 mins for early arrival into TC 3.

 

to już raczej pozamiatane

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Evans ligę przed Kubicą ? 10 sekund to inna liga ? Inna liga to była rok temu jak Kubica był 4 minuty przed nim.

No tak, Evans jest w czołówce na każdym z dzisiejszych oesów, a Robert niestety w drugiej grupie kierowców.

W kontekście tego co napisałeś o zeszłym roku, boli tym bardziej.

 

Strasznie mu kibicuję, ale trzeba spojrzeć na to obiektywnie... to nie jest to.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Evans ligę przed Kubicą ? 10 sekund to inna liga ? Inna liga to była rok temu jak Kubica był 4 minuty przed nim.

No tak, Evans jest w czołówce na każdym z dzisiejszych oesów, a Robert niestety w drugiej grupie kierowców.

W kontekście tego co napisałeś o zeszłym roku, boli tym bardziej.

 

Strasznie mu kibicuję, ale trzeba spojrzeć na to obiektywnie... to nie jest to.  

 

 

Każdy kto ogarnia temat ten zobaczy na onboardach, że to auto nie jedzie jak pozostałe Fiesty na przyspieszeniach, na nawrotach.

 

 

Dlatego mam nadzieje, ze popada jutro , to sie troche roznice sprzetowe wyrownaja

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest chyba głębiej w zeszłym roku, zajmował podobne pozycje RRC, a nawet niedopracowane WRC jest znacznie wyżej. Rok doświadczenia, w miarę znajomość odcinków/ich specyfiki, lepsze auto, ulubione asfalty, jest dużo czynników, które powinny wpłynąć na pudło w tym rajdzie, a Robert niestety jedzie tak jak na każdym... czyli przeciętnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zaczął dobrze, tylko pechowo. Szwecja słabo i pechowo, a później jak cisnął, to wiemy jak się kończyło. Kiedy jechał spokojnie i towarzystwo się wykruszało, to z 10-tych miejsc na oesach zrobiło się 6 w generalce. Na Polskim błysnął kilkoma czasami na oesach, Niemcy wiadomo 2 oesy dobrze, reszta z innej bajki. A teraz my pełni nadziei patrzymy jak rozwija się (ale niestety Evans), a Robert jakby przez nieudany sezon stracił motywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tempo jest rozczarowujące. Porównuję Roberta do Evansa - który konsekwentnie, przez cały sezon robi postępy, przyspiesza i generalnie jedzie z pełną kontrolą. W przypadku Roberta postępów takich nie widać. A przebłysków było bardzo mało. Pierwsze trzy OSy to kontynuacja tej tendencji i szczerze mówiąc nie wierzę, że można wszystko zwalić na samochód.
Trochę nie rozumiem tej sytuacji, bo nijak nie zgadza się z moją ogromną wiarą w talent RK do kręcenia kółkiem. Pierwszy sezon pierwszym sezonem i nie chodzi o zdobywanie podiów i wygrywanie OSów - ale o robienie postępów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stary...  od beczenia są komentarze na onecie, tu jest walka, ogień na tłoki i Kubicowanie

A tak mi się po prostu smutno robi ;)  A na onecie to nie beczą, tylko hejtują  ;)

 

 

 

Trochę nie rozumiem tej sytuacji, bo nijak nie zgadza się z moją ogromną wiarą w talent RK do kręcenia kółkiem. Pierwszy sezon pierwszym sezonem i nie chodzi o zdobywanie podiów i wygrywanie OSów - ale o robienie postępów

Pod tym sie mogą śmiało podpisać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu wszyscy zapomnieli, że RK to kierowca wyścigowy, a WRC to rehabilitacja...

 

posadź Marqueza na enduro zobaczymy co wykręci. Coś wykręci, ale Taddy i tak go zje ;)

 

btw - Elfyn pcha auto na dojazdówce...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stary...  od beczenia są komentarze na onecie, tu jest walka, ogień na tłoki i Kubicowanie

A tak mi się po prostu smutno robi ;)  A na onecie to nie beczą, tylko hejtują  ;)

 

 

 

Mój nieżyjący już przyjaciel, stary Włoch powiedział mi że nie może zrozumieć dlaczego Polacy zanim cokolwiek zrobią milion razy pomyślą co się może i dlaczego się to nie uda a jak już się za coś zabiorą to i tak są z tego niezadowoleni. 

 

Tyle czasu czekaliśmy na kierowcę, którego możemy dopingować w najlepszych seriach świata a kiedy już to mamy to i tak nam coś nie pasuje. 

 

Cieszmy się, dopingujmy, trzymajmy kciuki i wspierajmy Roberta, bo to co robi jest dla fanów motor-sportu czymś wspaniałym. Móc dopingować swojego człowieka w mistrzostwach WRC.... no kurde. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny, zgadzam się z Tobą niemal w całości.

Jetem wielkim fanem Roberta i muszę wszystkim wokół tłumaczyć, jak źle rozumieją jego wypadki itp. Cieszę się ogromnie i wiem, że w Polsce nigdy nie mieliśmy zawodnika tego formatu.

Ale tak zwyczajnie jestem głodny sukcesu. Robert pokazał niejednokrotnie, że może się ścigać z najlepszymi, szczególnie na tej nawierzchni. Dlatego wyniki pod koniec pierwszej dziesiątki są zastanawiające. Dobrze by było poznać ich przyczynę, albo najlepiej jakby Robert ją poznał.

Normalnie Polak 7-my w WRC... biorę w ciemno, ale Robert to coś więcej... wielki mistrz, który jeszcze pokaże... no właśnie już nie mogę się doczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, 100% zgody! Ja dopinguję, ale przywilejem kibica jest też analiza wyników:) (...)

 

 

Powiedz to kibicom reprezentacji Polski w piłce kopanej. :P

 

 

Przecież Robert powiedział, że pojadą "swój" rajd, swoim tempem i bez napinki, więc.......................?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica wygrywa osy - źle. Przecież to na pewno nie dzieki skillowi, tylko inni pojechali słabiej.

Kubica jedzie spokojnie - źle. Ma wygrywać !

Kubica wygrywa os - źle, bo jedzie za szybko.

Lepiej zeby Kubica pojechał spokojniej.

Kubica jedzie spokojniej - źle, ma jechać szybciej !

 

 

 

Można tak dalej wymieniać, tak wyglądają komentarze niektórych

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica wygrywa osy - źle. Przecież to na pewno nie dzieki skillowi, tylko inni pojechali słabiej.

Kubica jedzie spokojnie - źle. Ma wygrywać !

Kubica wygrywa os - źle, bo jedzie za szybko.

Lepiej zeby Kubica pojechał spokojniej.

Kubica jedzie spokojniej - źle, ma jechać szybciej !

 

 

 

Można tak dalej wymieniać, tak wyglądają komentarze niektórych

Dla dobra dyskusji, która tutaj raczej trzyma poziom, uznam, że to nie do mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...