Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

H4lik ,patrze na te bilety do turku ale poniżej 1200zł nic nie widzę z żadnego lotniska w PL ,do Helsinek z KRK znalazłem za 600 zł.

Jeśli bierzesz wędki ;) i możesz odebrać mnie z Helsinek (chyba ,że jest jakiś autobus w Twoim kierunku do oganięcia) ,to może bym się skusił na taki wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4lik ,patrze na te bilety do turku ale poniżej 1200zł nic nie widzę z żadnego lotniska w PL ,do Helsinek z KRK znalazłem za 600 zł.

Jeśli bierzesz wędki ;) i możesz odebrać mnie z Helsinek (chyba ,że jest jakiś autobus w Twoim kierunku do oganięcia) ,to może bym się skusił na taki wyjazd.

 

Mozesz sie z nami zabrac w środe do Yvaskyli )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4lik ,patrze na te bilety do turku ale poniżej 1200zł nic nie widzę z żadnego lotniska w PL

Gdańsk<->Turku Wizzairem w tej chwili są za jakieś 500-600zł w obie strony. Zależnie jeszcze, które dni byś wylosował. Gdybyś się wybierał samochodem, to możesz zostawić u mnie pod chatą. Dojazd na lotnisko prosty, a w razie czego pewnie mógłbym Cię podrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwila ogladalem wiadomosci sportowe. Napomkne tylko, ze zaczely sie od wyscigow na wozkach, pozniej jakas panna trenowala bieg przez plotki, dalej oszczep i dopiero wtedy o rajdzie, a na koniec, jakze by inaczej - wyscigi rydwanow. :o

Ari Vatanen ogladal trenujacego Ogiera i z tego, co pojalem - udzielal wskazowek. Do tego Ogier chyba nie ma pilota, bo ten jego zlamal obojczyk, ale to juz mi panna powiedziala, bo za trudne. :P

No i z tego, co zauwazylem, to Kim Vatanen (syn?) jest managerem Ogiera, to by sie jakos ulozylo w calosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila skonczyla sie retransmisja kwalifikacji F1, poprzedzana reklamami rajdu. Ale sie podjaralem. Az caly tapczan chodzi! :P

 

Oj, zeby sie taka pogoda utrzymala, jak dzis (28 stopni), to bedzie fpytke i nos kurzem zawalony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy ze mamy rajd polski w WRC 14 :)

 

to juz praktycznie pewne :yahoo:

W czwartek wylatujemy, już się nie mogę doczekać kiedy Robert na pełnym ogniu obsypie mnie fińskim szutrem.

 

My w srode , tez sie nie moge doczekac :)

nos kurzem zawalony. :D

 

W Finlandii to akurat pikuś , zdeycowanie gorzej jest w Grecji czy Sardyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się jednak pokurzy: http://www.weatheron...&R=0&NOREGION=1

 

pogoda o tej porze roku w finlandii jest prawie gwarantowana , tak samo jak białe noce !!! , jak bylismy z Carlosem na Fince dwa lata temu , to mielismy przweodnika , taką miłą Panię która mieszka od 19 lat w Finlandi , klimat sie tam bardzo zmienił , i w lipcu i sierpniu o opady deszczu bardzo trudno w tym rejonie , jest zawzyczaj mocno goraco , dziwne ale prawdziwe :) Kolejna ciekawostka jest to , ze mozesz z Helsinek legalnie bez wizy rosyjskiej wpłynac promem na max 3 dni do Rosji , to wogóle ciekawy kraj , szkoda ze zajebiscie drogi.... :(

 

Finlandia ;)

 

jest ochydna , przynajmniej ta kupowana na lotnisku w strefie wolnocłowej, albo podróba .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...