Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie pamiętam kiedy w RSMP przed ostatnim odcinkiem dwie pierwsze załogi dzieliła tak mała różnica czasowa, w czasie całego rajdu największa to 9,2s :o i jeszcze wymieniali się na prowadzeniu. Kajto był szybszy siedem razy i Wojtek siedem. Super się śledziło rozwój zdarzeń.

Siemanko zrobił doskonały wynik :yahoo: , nie jeden kibic mocno się zdziwił, a Kajetan jak na mistrza przystało trzymał ciśnienie do samego końca :bowdown:

Jak jeszcze dołączy do takiej walki Kuchar, może Rzeźnik a może jeszcze ktoś inny będziemy mieli fajny sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ fantastyczna walka o zwycięstwo do ostatniego os-u :P

 

brawa dla dla Kajtka za wygraną, dla Chuchały za drugie miejsce i duże postępy w przerwie między sezonami B)

 

Gacek555 na 9 znakomitym miejscu :)

 

AndrzejKoper 12, blisko pierwszej 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swidnicki za nami. Moim zdaniem na początek sezonu był bardzo trudny. Ciesze sie że Siemanko i Kajtek nadawali tempo rajdu a raczej sobie dwóm. Gdy niemialem subaru :( z przykrośćią musze stwierdzić - miśki rządziły. Jestem bardzo ciekaw jak by wypadły u nas na trasach z evoX R4????

No nic, dzięki wam znowu sie obudziłem z lenistwa i rajdy moja miłość z młodośći powróciła!

STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE (oby moja impra tak samo zrobiła :))

Dzieki chopy za relacje - niemusiałem sledzić absolutnie nic :)FORUM SIP - JEST WIELKIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny rajd był, Kajto cisnienia juz dostał po testowym :) znakomita walka i mega uznanie dla Wojtka za tak dobre tępo chodz doswiadczeniem odlega od innych starych wyjadaczy, których zostawia za soba bardzooo daleko bedzie swietny sezon moze bedziemy miec nowego mistrza. Smutne ze reszta stawki tak strasznie odstaje :( :( na żywo wydawało mi sie, że w miejscach gdzie stałem Kuchar strasznie szybko i dobrze jechał jednak wyniki mówiły co innego, ale był najblizej stawki . Gdzie jest cała reszta ? Oleksowicz po mistrzostwach Europy dalej trzyma lokaty w PL jak dawniej myslałem ze bedzie lepiej, Bębenki tez ogromne doswiadczenie i wogole tez kiepskawo. Wiadomo poczatek sezonu trudno cos okreslic po jednym rajdzie zobaczymy jak bedzie dalej.

 

P.S Felix po bezpośrednim kontakcie i rozmowie to jest mega pozytywnie zakrecony i przesympatyczny GOŚĆ :yahoo:

Edytowane przez DymekRTsport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...