Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

mlody spał 3 godziny i oglądamy dalej. Do tego budził mnie w nocy kolejnymi relacjami jak o iedziałajacych wycieraczkach w ulewie i o przeciekających samochodach. 

A teraz składamy w międzyczasie tematyczne Lego

 

20240616_111545.jpg

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, STIFF napisał(a):

mlody spał 3 godziny i oglądamy dalej. Do tego budził mnie w nocy kolejnymi relacjami jak o iedziałajacych wycieraczkach w ulewie i o przeciekających samochodach. 

A teraz składamy w międzyczasie tematyczne Lego

 

20240616_111545.jpg

Witam w klubie, może nie całkiem tematyczne bo Formuła E, ale młody też działa :)

20240616_112255.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Byłem z Młodym na rowerach i tylko zerkałem co jakiś czas na powrotroberta żeby być na bieżąco.

Powiem tak. Jesteśmy kibicami RK od tak dawna, że można się było do tego parszywego pecha przyzwyczaić (chociaż przypominam, że sam RK mów, że nie ma czegoś takiego jak pech w motorsporcie :P ).

Ale to nic. Będą kolejne edycje i wierzę, że zobaczymy go tam gdzie trzeba.

 

Jest inna rzecz która mnie osobiście cieszy i z której mam mega radochę jak to widzę. To są takie drobne smaczki jak np pierwsze okrążenie wczoraj i 7 miejsc do góry na zimnych oponach. To jest coś po czym widać że RK to nadal Driver przez duże D. 
I druga sprawa. Zobaczcie, że od kiedy RK zaczął jeździć w endurance to niezależnie w jakim zespole startował to ZAWSZE był w walce o zwycięstwo. Czy to w LMP2 czy Hypercar. Zawsze w czubie. Czasem z pechem większym jak dziś czy 3 lata temu. Czasem z mniejszym jak rok temu. Ale zawsze TOP.
To jest gość który gdzie i czym by nie jechał to jego osoba robi różnicę i ma duży wpływ na wynik. Dlatego kibicowanie Robertowi to jak zbiórka na WOŚP. Do końca świata i jeden dzień dłużej ;)

HOWGH!


EDIT:
I jeszcze jedno. Już nigdy nie kupię Ferrari :evil:
:mrgreen:

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mety nie ma, ale za to po wielu latach znowu mieliśmy do czynienia z przebłyskiem geniuszu RK na miarę pierwszych oesów Monte Carlo 2014, wygrania GP Kanady, wbicia do F1 bez zaplecza, itp.

To pierwsze okrążenie było genialne, a potem było równie dobrze.

Na pierwszym kółku pojechał jakby reszta faworytów jechała LMP2. Cos niesamowitego.

Kilka okrążeń i z P12 awans na pozycje lidera, którą trzymali praktycznie aż do awarii. Genialny występ.

A sposób w jaki "wyjaśnił" tego pętaka Vanthoor'a też profesorski :)

Tak też się zyskuje szacunek na torze, bo pewnie każdy w padoku się zgodzi, że to co celowo robiło WRT BMW i ch kierowca utrudniając dublowane liderowi zasługiwało na taki finał. A ten typ następnym razem się 3 razy zastanowi czy warto zadzierać z RK. Tu chyba w miarę widać całość akcji, a nie tylko końcówkę:

 

 

Edytowane przez Bosman
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bosman napisał(a):

tego pętaka

 

 

Smutne, że poziom i słownictwo stadionowego kibolstwa są przenoszone do motorsportu... :-(

Edytowane przez jarmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie przesadzajmy...

Wprawdzie nie miałem nigdy "przyjemności" "kibicować" na stadionie piłkarskim, ale mam wrażenie graniczące z pewnością, że tam nieco inne określenia są używane...

To konkretnie nawiązuje m.in. do Gałczyńskiego :)

Intencją podmiotu lirycznego było zaś podkreślenie młodości, braku doświadczenia życiowego (torowego?) i powagi opisywanego bohatera w zestawieniu z doświadczeniem i umiejętnościami RK.

 

pętak – Słownik języka polskiego PWN

pętak - Wielki słownik języka polskiego PAN (wsjp.pl)

 

Nie widzę by tam twierdzono, że jest to określenie wulgarne czy jak wolisz stadionowe.

  • Haha 1
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jarmaj napisał(a):

Smutne, że poziom i słownictwo stadionowego kibolstwa są przenoszone do motorsportu... :-(

Takie słownictwo to chyba na meczach przedszkolaków ;) 

Edytowane przez Zyzol
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...