Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj zostałem skopany przez zielonego Forestera, w drodze na gokarty.

tak swoją drogą to chyba swoim forkiem udało mi się skopać seryjnego gt i wrx 2.0 dowolny rocznik Jedynie wrx 2.5 (bez cata i przelot) zaczął mi odchodzić ale to powyżej 130km/h a tak to drzwi w drzwi.

 

tak dla porównania i trochę dziwnie to wygląda, bo forek zawsze największe odejście miał na 2 biegu i początek 3 no ale mój forek seryjnie miał sporo większy moment (349Nm) niż definiowała fabryka,

 

model......................0-100 km/h.......V max........masa.........ROZ

GT MY’97..................6,4 s................231 km/h....1235 kg.......95

GT MY’99..................6,3 s............... 231 km/h....1285 kg.......95

WRX MY’01................6,2 s................225 km/h....1430 kg.......95

WRX MY’03................5,9 s................232 km/h....1415 kg.......98

WRX STi MY’03...........5,5 s................244 km/h....1470 kg.......98

WRX MY’06................5,9 s................230 km/h....1370 kg.......95

WRX STi MY’06...........5,4 s................255 km/h....1455 kg.......98

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechal zamna ja spokojnie i widze ze ma zamiar wyprzedzic ja redukcja pedal gazu w podloge i pelen ogien na tloki.

 

Hmmm... chyba nie rozumiem tej sytuacji... Jaki jest sens uciekać? Utrudniać wyprzedzanie? Czy jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie rozumiem, mam nadzieje ze to niefortunnie sformułowany post...

Kiedyś gość mi tak zrobił a z naprzeciwka jechał TIR. Jedyny raz w życiu kiedy naprawdę chciałem komuś przyłożyć...

Miałeś na takie myślenie czas i siły? Bo ja po takiej akcji ledwo wysiadłem z auta: zabrakło mi krwi w mózgu, a nogi miałem z waty. Oglądnąłem jak wygląda auto po jeździe poboczem. Potem dziękowałem opatrzności za Subaru i napęd 4x4. Można powiedzieć, że skopałem śmierć. Było to na drodze nr 25, pod Rychwałem. Czarny VW Bora 1.9 TDI po wieśniacku stuningowany - nigdy chyba tego nie zapomnę - więc było wielce prawdopodobne, że na posiadacza takiego samochodu widok niebieskiego czegoś z kotołapaczem na masce podziała jak płachta na byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis skopalem Passata 1.9 Tdi z 130km :-) jechal zamna ja spokojnie i widze ze ma zamiar wyprzedzic ja redukcja pedal gazu w podloge i pelen ogien na tloki. Az sie zastanawiam czy te 116 Km to jakies inne ,mocniejsze 116 koni:D

 

Moze gosc w pasacie nie przewidzial Twojego glupiego zachowania, nie redukowal, spokojnie wzial sie za wyprzedzania. Jesli jest tak jak piszesz, ze postanowiles nie dac sie wyprzedzic to wyjatkowo glupie zachowanie. Z konfesjonalem ma tyle wspolnego, ze skopales sie sam :)

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jesli tak to spoko, poprzedni post brzmiał tak jakbyś przyspieszył gdy on Cie juz wyprzedzał...

 

Izotom: w tamtej chwili oczywiście nie, ale przyznam ze nie było jeszcze tak gorąco jak u Ciebie! Po prostu zacząłem na gościa wyprzedzanego zjeżdżać, bo stwierdziłem ze a) przerysowany bok jest lepszy niz czołówka z TIRrem i b ) jakby go to wyrzuciło z drogi to na własne życzenie...

 

Ale zwolniłem i przez pare km patrzyłem do lusterka czy gdzieś nie zjeżdża na stacje benzynowa albo parking, zeby z nim zamienić pare słów :|

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

teraz jest tyle mocnych autek, że można się naciąć.

 

I do tego wyglądają całkiem pospolicie i zwyczajnie.

 

ototo. tak jak ten leon, któremu chciałem dać popalić kilka dni temu...ale nie zauważyłem na tylnej klapie napisu CUPRA...kto komu dał powąchać spalin chyba wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ,chłopaki ,większości postów tutaj brakuje chyba zakończenia - "i wtedy się obudziłem" :biglol:

Przecież Subaru, to teraz jedne z najwolniejszych aut w każdej klasie,ten wątek już dawno powinniście chyba zamknąć,bo trochę śmieszy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przecież Subaru, to teraz jedne z najwolniejszych aut w każdej klasie,ten wątek już dawno powinniście chyba zamknąć,bo trochę śmieszy...

Dlatego właśnie nie jest zamykany. :P 

Tu najbardziej się liczą wpisy o tym,że ktoś odpuścił ściganie się z mocarną Fabią czy błyskawicą od Kia,ale już wyprzedzenie Matiza czy Ursusa w normalnym ruchu i zgodnie z przepisami,sprawia nam ogromną frajdę. :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież Subaru, to teraz jedne z najwolniejszych aut w każdej klasie

 

 

Ok. Pokaż mi 200-250 konne auto do 10 tyś zł. Warunek - musi jeździć. ;)

 

Hmm może e39 528 albo 530, coś koło 200 dalej saab 9-5 coś koło 190, jakiś stary amerykanie się znajdzie, alfa 156 3.2 też coś pod 200, jakieś starawe a4 2.8 chyba coś koło 190, :P kupa fajnych furrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

alfa 156 3.2 też coś pod 200

156 3.2, czyli GTA? Jak znajdziesz mi taką za dychę jeżdżącą, to biorę w ciemno ;). Myślę też, że Crazy_Ivanowi rozbija się też o jakiś sensowny stosunek moc/masa, bo taki 200 konny amerykaniec to zazwyczaj średnio się rusza, nie mówiąc o tym, że pewnie ma 3 biegowy automat :).

 

Żeby nie było offtopu, dzisiaj spod świateł skopałem sandero. Musiałem do 3 tysięcy dokręcać, żeby mnie nie doszedł :angry:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to miała być taka ironia.... wiem doskonale co to znaczy mieć 190 i 250 KM zdarzyło się razy kilka... chyba nie udał mi się pryma-aprylisowy żarcik

A tak na marginesie to udało mi się wczoraj skopać ciężarówkę z Biedronki... niezła walka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model......................0-100 km/h.......V max........masa.........ROZ GT MY’97..................6,4 s................231 km/h....1235 kg.......95 GT MY’99..................6,3 s............... 231 km/h....1285 kg.......95 WRX MY’01................6,2 s................225 km/h....1430 kg.......95 WRX MY’03................5,9 s................232 km/h....1415 kg.......98 WRX STi MY’03...........5,5 s................244 km/h....1470 kg.......98 WRX MY’06................5,9 s................230 km/h....1370 kg.......95 WRX STi MY’06...........5,4 s................255 km/h....1455 kg.......98

 

To są jakieś byzyduryyy*...

 

GTek łoił WRXa 01 a nawet STI 03. Osobiście sprawdzałem.

 

Silnik ten sam, moc ta sama, skrzynia ta sama a 200kg więcej i osiągi te same... no bez jaj. ;)

 

GT dobrze potraktowany schodził dużo poniżej 6sek. 

 

 

 

*ewentualnie dane katalogowe, które były baaaardzo ostrożne albo auta FHI wychodziły w owym czasie za szybkie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny kierowca z STI to jakaś dupa była!!!!

Ja mam STI 02 i nie robiony GT nie ma żadnych szans!!!!!

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Mamy jak widać rozbieżne zdanie i  różne doświadczenia.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...