Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje, że najbardziej musi boleć kopanie turbodziadkiem, najlepiej kombi :twisted:

 

Chodzi o pierwszą generację? Ile to właściwie miało do setki? Auto raczej ciężkie, ze 165 kucy sporo pewnie przez 20 lat uciekło, AWD też swoje zjada.. Nie mogę trafić na dane wersji EU.

 

Turbodziadek? 200 kucy, w papierach 6.7 do setki (ale gdzieś widziałem też 7.1 s), ale moim zdaniem w serii jest szybszy od WRXa new-age (też serii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Kia Sportage niebieska (nie wiem jaki silnik - nie było nic na klapie). Myślałem że jest szybsza na starcie. Dwa razy kierownika zrobiłem na światłach z gazem na 50% i obrotami max 2800 (nie katuję bo świeży olej mam :) dziś zalany). Potem mnie wyprzedził na Hynka (nie chciałem przekraczać 80km/h) i leciał jak głupi (~150km/h). Najweselej było jak dwa razy dotaczałem się i ustawiałem obok niego na kolejnych światłach które go złapały. Szkoda że tylko misiaków nie było bo miałby spory mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, chyba, że tak. To chylę czoła :wink:

8) ja zaginam czasoprzestrzeń :idea::mrgreen:

 

Nie chcę być świnią ale chciałem tylko zwrócić uwagę na niezbyt trafne porównanie.

Czasoprzestrzeń zwykle zaginają ciała o ogromnej masie, np. czarne dziury :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93, ale to nie jest zakrzywianie czasoprzestrzeni :) Rozpędzać elektrony prawie do prędkości światła potrafi byłe akcelerator cząstek elementarnych - w Cernie maja jeden a jakoś ani czasu ani przestrzeni jeszcze nie zakrzywili. Przynajmniej ja nie zauważyłem. Czas nie przyspieszył ani nie zwolnił (dalej 8h w pracy trwa conajmniej 12) jedynie możliwe że coś grzebali z przestrzenią, szczególnie w piątek na drogach wylotowych ze stolicy jakoś się kurczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP, może faktycznie coś mi się pomyliło. Ale kiedyś na fizyce miałem, że na ziemi jest 2 bliźniaków, jeden leci do jakiejś tam gwiady z prędkością światła i potem z tą prędkością wraca na ziemie. I "podobno" wiek tych bliźniaków byłby inny... mam za mały rozum chyba, żeby to ogarnąć :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, chyba, że tak. To chylę czoła :wink:

8) ja zaginam czasoprzestrzeń :idea::mrgreen:

 

Nie chcę być świnią ale chciałem tylko zwrócić uwagę na niezbyt trafne porównanie.

Czasoprzestrzeń zwykle zaginają ciała o ogromnej masie, np. czarne dziury :mrgreen:

ESP, to się nazywa kopanie leżącego!! :twisted:

 

Tak więc wracamy do głównego tematu wątku czyli masy Joanny :mrgreen: i jej wpływu na czasoprzestrzeń wokół :mrgreen:

czarną dziurą nie jestem, ale swoją masę mam :twisted::mrgreen: i ja mam pływ na wszystko, nawet na to jakie skarpetki jutro założę :idea: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...