Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

tak, sa 2 wyjatki potwierdzajace regule. kilka miesiecy temu bylo jeszcze wszystko dostepne, majewski show w szczegolnosci. ale TVN uznal, iz sam moze bazowac na materialach z sieci bez wzajemnosci i dzis w praktyce dzielem przypadku tylko mozesz na cokolwiek, mniej wartosciowego trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak. Fajny komentarz: Na siedemdziesiątce 116 - bo Pana brutalnie przyblokowali.

 

To znaczy, że ta C5 przed nim też tyle jechała. I jeszcze parę samochodów. Im też wyślą wezwania?

 

Swoją drogą, jak na mój gust to trochę bez sensu gość jechał - zwłaszcza manewr z wyprzedzeniem ciężarówki, żeby przed nią skręcić. Nie lubię takich slalomowiczów.

 

A i jeszcze to niezłe - jak po zakręcie gościu wyprzedza Astrę a Mondi nie daje rady się zebrać, więc komentarz "policjanci nie chcą stwarzać zagrożenia". :mrgreen:

 

Swoją drogą słusznie, nie dają rady to odpuszczają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam myslalem ze bedzie grubiej :roll:

Chyba panowie dawno nie jechali 1 z Katowic to Czestochowy bo tam na 70ce 150-160 to norma a jak sie jedzie 110 to ma sie wrazenie za zaraz cie rozjada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Tym slalomem to gościu przegiął. Przy takim natężeiu ruchu, to jest na prawdę niebezpieczne. Żebym nie został źle zrozumiany. Jak mi nerwy puszczą, to też tak przeginam (poza wyprzedzaniem na ciągłej), ale nie uważam, że wtedy bezpiecznie jadę. Nie ma co gościa usprawiedliwiać. Mandat się należy jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIRa zatrzymać też. Zgadzam się. Ale nie można usprawiedliwiać niebezpiecznego zachowania tym, że jakiś ciul ci drogę zajechał. W stwarzaniu niebezpiecznych sytuacji, chodzi o to, żeby ich nie stwarzać, a nie o to kto będzie w razie czego winien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze to niezłe - jak po zakręcie gościu wyprzedza Astrę a Mondi nie daje rady się zebrać, więc komentarz "policjanci nie chcą stwarzać zagrożenia".

Zauważ że następny jadący za Subarkiem samochód, jaki by nie był, nie miał miejsca na wykonanie manewru wyprzedzania. Gdyby podjęli ten manewr w tych okolicznościach daliby ciała.

Myślałem że będzie ciekawsze. Styl jazdy kierownika Subaru naganny, ale komentarz do tego poniżej wszelkich norm.

Moim skromnym zdaniem niepotrzebne są takie beznadziejne programy, niech ta bidna policja robi co ma robić nie narażając się na zbędną krytykę. U każdego z nas można by znaleźć wady w wykonywanej pracy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry, ale kilka razy przesadził.

my (odkąd mamy naszą ciężarówkę :razz: ) rozumiemy, że takim STI to nie da się jeździć "po bożemu", ale gościu kilka razy co najmniej przestraszył innych kierowników i - o ile dobrze widzieliśmy - ze dwa razy ktoś musiał przez niego hamować. to już przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem może i na 2 pasmowej to lekka hamówa z tym slalomem ale na jednopasmowej to ja tam żadnej niebespiecznej sytuacji nie widziałem - powaga.

 

a czy nie jest tak, że psiarnia ma obowiązek zatrzymać cie po pierwszym wykroczeniu a nie jechać tak za tobą aż stracisz prawko?? wszak to świadome stwarzanie większego zagrożenia :sad:

i w myśl tego sami sie nacieli trzeba było go zatrzymać za 116/70 ale im było mało. no to sie doigrali :mrgreen: jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

 

poza tym pozostaje kwestja wszystkich innych którzy w tym czasie też lekko przeginali, ale to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę uprawiał tu hipokryzji.

 

No pięknie :) To się uśmiałem. Wreszcie ktoś cwaniaczków z "Uwaga Pirat" skopał :P

 

Było trzeba od razu koguta wystawić, a nie mścić sie żeby Subarak naklepał jak najwięcej punktów. Co by komentarz przed kamerą był soczysty.

Dla mnie żadna tam masakra nie jest, prędkość przyzwoita, wyprzedanie typowo warszawskie jak się bardzo spieszysz to tam inaczej się nie da jak na tetrisa. Potem za zjazdem w prawo wyprzedził na linii przerywanej i to bez wysiłku, kierowca z przeciwka nie mrugał światłami jak było widać :razz: , a kamera przekłamuje odległości. No i na koniec wystawienie koguta mega :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Panowie Policjanci Łapać TAK ale od razu, a nie czekać aż nazbiera się 100 punktów, to jest wtedy narażanie innych :!:

Poza tym nie zatrzymali i nie spytali dlaczego tak się spieszy... może musiał wniosek złożyć na dofinansowanie z UE na czas, bo jak nie da rady to tysiące ludzi będą bez pracy i firma mu padnie. Nie znamy odpowiedzi na ulubione pytanie policmajstrów wiec nie możemy kierowcy oceniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...