Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na Zakopiance od Myślenic do Krakowa 2 pasmówka i ciągle zakręty (trochę mokre) i pod i z górki i Mercedes-Benz ML 420 CDI 4MATIC itp itd cały tył mu te skróty zajmowały :mrgreen: i 2 krawaciarzy w środku ... na prostej widać, że cisnęli merola ale i tak im odchodziłem a na zakrętach to :lol: co zakręt to 200-300m zostawali a ja spokojnie 120-130 :roll: potem na prostej mnie dochodzili i znowu zakręty :twisted: potem obrali tor jazdy torowy na winklach od zew do wew zajmując 2 pasy a ja 1 i tak dostawali baty :lol: Potem mignęli mi światłami i się uspokoili 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cargo zostało przeniesione pod Cmentarz Północny i jest teraz cudowne - gdy byłem tam ostatnio, dwóch dresiarzy łoiło wódę przy CC 700, E30 wykręciło trzy bączki, po czym chyba wyzionęło ducha, a wtedy całą moją uwagę pochłonęła Alfa 145 z pstrokatym malowaniem w stylu pierwszej części Fast&Furious... 8)

Ale, do rzeczy. Wracałem sobie wczoraj spokojnie i przepisowo z Centrum do domu. Najpierw wyprzedziły mnie dwa głośne Seaty i wtedy przypomniałem sobie, że przecież to dziś! Potem pewien Golf III wcisnął się przede mnie, gdy dojeżdżałem do świateł - to zupełnie jak rzucenie rękawicy :twisted: Ruszył, zaryczał wydechem, zaśmierdział gazem... Przepraszam, musiałem mu wyjaśnić, że gdy ma się 1.6 pod maską, to nie należy wpychać się nawet przed zupełnie niepozorne Cytrynki :wink:

Potem skręcił na Cargo - tam pewnie już błyszał, a ja spokojnie poturlałem się do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że gdy ma się 1.6 pod maską, to nie należy wpychać się nawet przed zupełnie niepozorne Cytrynki

tak jezdzila moja stara hondzina...

 

1.6 SOHC VTEC :mrgreen::mrgreen:

 

Z górki i rozwiniętym żaglem?? :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że gdy ma się 1.6 pod maską, to nie należy wpychać się nawet przed zupełnie niepozorne Cytrynki

tak jezdzila moja stara hondzina...

 

1.6 SOHC VTEC :mrgreen::mrgreen:

 

No dobra - wiem, że są szybkie wozy z silnikiem 1.6, jak na przykład właśnie niektóre Hondy, czy nowe 208 GTI. Tu mówiłem jednak o 1.6 z Golfa III - śmiem zauważyć, że nie był tak szybki, jak Twoja Honda, ani - co w tym przypadku najważniejsze - jak moja Xsara :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to Wy trochę przesadzacie, jeśli chodzi o interpretację Konfesjonału? Nie chodzi w nim wcale o "objeżdżanie" Polonezów Caro. Polecam lekturę pierwszego wpisu: Przemeq swoim seryjnym jeszcze wtedy STI "skopał" BMW 7 - różnice między tymi wozami nie są takie, jak między STI a Polonezem i pewnie gdyby ktoś opisał podobną przygodę teraz, to powiedziano by, że to "streetracing" i że nie rozumie wątku. A tu klops :twisted:

 

Ja na przykład skopałem niedawno Passata TDI. Mógł mieć 170 KM, a bardzo ładnie dostał w tyłek. Kopanie? Kopanie, bo zapewne nie spodziewał się, że dostanie wycisk od niepozornego, francuskiego wozu, który zapewne w mniemaniu właściciela das Auta powinien dawno jeździć już tylko na lawecie :wink:

 

Dokładnie! Mikad ma racje!

 

Ja Sejkiem za dużo na ulicy nie zdziałam, ale dziś Fabia TDi - kopicł kopcił, ale byłem szybszy :D A A potem starszy Seat Ibiza benzyna. Tak to był streetracing :D

 

Ale i tak najbardziej lubie kopać kolesi na kiblach (skutery) :D

 

Skopałem wczoraj Forkiem BMW M3 w wersji 316. Ciekawy model. Dużo dymił na niebiesko. Z jednej rury.

Zapiąłem 2 i czas się w tym BMW zatrzymał. Zupełnie nie rozumiem tych zachwytów nad "M3" :roll:

 

[ https://dl.dropbox.com/u/17175375/Emotikony/lol_3.gif ]

Faktycznie coś z tymi M3 jest nie tak, bo na moście stała dziś taka rozkraczona. Na oko też 316 M3, na stalówkach czarnych. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone światło, stoję jako pierwszy na środkowym pasie, słucham muzyki, nie zw głowie mi żadne wyscigi itd. Przez otwarte okno dochodzi mnie dzwięk diesla gazowanego na znak chęci rywalizacji, BMW serii 1, za kierownicą pan z wąsem, lat ok 40. Przygazowałem również, usmiechnąłem się, poprawiłem ręcę na kierownicy. Pan z BMW odczytał prawidłowo dane przeze mnie znaki, że dałem się podpuścić. Żółte, zielone, poszedł pełnym ogniem, tzn dymem i piskiem opon. Pan z BMW, bo ja spokojnie wrzuciłem pierwszy bieg i żółwim tempem ruszyłem pozwalając Panu skopać się samemu swoją wygurowaną ambicją. Niech sobie Pan jedzie, ja nie muszę niczego udowadniać.

Na nastepnych światłach nawet na mnie nie spojrzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone światło, stoję jako pierwszy na środkowym pasie, słucham muzyki, nie zw głowie mi żadne wyscigi itd. Przez otwarte okno dochodzi mnie dzwięk diesla gazowanego na znak chęci rywalizacji, BMW serii 1, za kierownicą pan z wąsem, lat ok 40. Przygazowałem również, usmiechnąłem się, poprawiłem ręcę na kierownicy. Pan z BMW odczytał prawidłowo dane przeze mnie znaki, że dałem się podpuścić. Żółte, zielone, poszedł pełnym ogniem, tzn dymem i piskiem opon. Pan z BMW, bo ja spokojnie wrzuciłem pierwszy bieg i żółwim tempem ruszyłem pozwalając Panu skopać się samemu swoją wygurowaną ambicją. Niech sobie Pan jedzie, ja nie muszę niczego udowadniać.

Na nastepnych światłach nawet na mnie nie spojrzał :)

 

i o to chodzi, i o to chodzi :lol::lol:

 

mnie też się takie akcje zdarzały i zawsze byłem zadowolony nie mniej niż po standardowym kopanku 8)

widok napinających się scigantów bezcenny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawinela mi sie grupka nastolatkow na skuterach.... niby kopani, a ile radochy mieli :P

 

a pozniej na autostradzie hyundai getz.... czy jakos takos.... strasznie spiety kierownik, nie mam pojecia co chcial osiagnac :roll:

wiecej grzechow nie pamietam... jutro do pracy jade polo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...