Skocz do zawartości

Miejskie auto...


cart

Rekomendowane odpowiedzi

Clio 2ph2 1.2 w gazie:)

już któryś rok katujemy takiego w firmie, mimo dużego przebiegu, żadnych nieprzewidzianych awarii, obsługa to głównie wymiana płynów, klocków no i raz na jakiś czas jakiś gumek w zawieszeniu a samochód nie jest oszczędzany :) noo a duży plus to silniczek 1.2 z gazem na sekwencji i śmieszne koszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sej 1.1 :mrgreen:

Jako autko do miasta rzeczywiście jest super. Jak mam klienta, lub coś do załatwienia w centrumie, to tylko Sejem jadę.Wciskam się nim wszędzie.

Ze spalaniem trochę gorzej - ok. 9 a nawet 12 LPG po mieście targa.

Pewnie wymaga przeglądu i regulacji. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cc sporting z podtlenkiem LPG. Do 4tys kupisz w mega zacnym stanie. Wyzej budzetowo to wspomniany sej 1.1. Jak za male to punto i tyle w temacie. do dyszki kipisz tez fabie 1.4 mpi, ale musi byc z lpg bo czeski silnik potrafi wziasc i dyche w miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dodatku czerwone czyli najszybsze :mrgreen:

 

A tak na marginesie słyszał ktoś coś o tej konstrukcji WV/Seata?

Bo szczerze mówiąc trochę się nad tym modelem Lumpo/Arosa zastanawiałem.

Tylko bardziej nad tą nowszą budą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cart, jeździłem 2 lata Arosą z 97 roku (od nowości w rodzinie, przebieg kole 50 tys.). Bardzo fajne autko, szczególnie do miasta. Pali tyle co nic, mi coś kole 7-8 (w zimie) litrów w mieście i 5-6 w trasie. Litrówka na miasto wystarcza, w trasie brakuje jej trochę tchu. Sprzedałem tylko i wyłącznie dlatego, bo wypatrzyłem Imprezę na otomoto :mrgreen: Jakby co to służę pomocą przy tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cart, jeździłem 2 lata Arosą z 97 roku (od nowości w rodzinie, przebieg kole 50 tys.). Bardzo fajne autko, szczególnie do miasta. Pali tyle co nic, mi coś kole 7-8 (w zimie) litrów w mieście i 5-6 w trasie. Litrówka na miasto wystarcza, w trasie brakuje jej trochę tchu. Sprzedałem tylko i wyłącznie dlatego, bo wypatrzyłem Imprezę na otomoto :mrgreen: Jakby co to służę pomocą przy tym modelu.

 

jak przy takim małym aucie 7-8 to jest nic to ja dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dodatku czerwone czyli najszybsze :mrgreen:

 

A tak na marginesie słyszał ktoś coś o tej konstrukcji WV/Seata?

Bo szczerze mówiąc trochę się nad tym modelem Lumpo/Arosa zastanawiałem.

Tylko bardziej nad tą nowszą budą :roll:

 

Ostatnio jechałem z taksówkarzem, który opowiadał, że żonie kupił Lupo 3L - silnik TDI (chyba 1.2), automat. Twierdził, że w mieście spala 3 litry a poza miastem nawet do 2,5 litra udaje się zejść. Dynamika jazdy pewnie kiepska ale po co komu rakieta do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdził, że w mieście spala 3 litry a poza miastem nawet do 2,5 litra udaje się zejść.

 

Taaa, Perpetum Mobile normalnie. :mrgreen:

Te 3,5/100 to może faktycznie pali w trasie, ale 2,5 to napewno o olej chodziło.

 

Ostatnio gadałem z sąsiadem(w zasadzie on ze mną) i się chwalił, że jego E320 CDI pali w mieście 6,5l. Cóż, życzyłem mu powodzenia, a pomyślałem sobie- Boże, kaj sie takie osły rodzom :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio 2ph2 1.2 w gazie:)

już któryś rok katujemy takiego w firmie, mimo dużego przebiegu, żadnych nieprzewidzianych awarii, obsługa to głównie wymiana płynów, klocków no i raz na jakiś czas jakiś gumek w zawieszeniu a samochód nie jest oszczędzany :) noo a duży plus to silniczek 1.2 z gazem na sekwencji i śmieszne koszty :)

 

 

 

mieliśmy takie cudo, a właściwie żona miała. Złego słowa o tym aucie nie możemy powiedzieć, no może poza tym, że jak je sprzedawaliśmy to było warte tyle co nic, aż szkoda było sprzedawać. Nakręciliśmy ponad 200tkm i nic poza eksploatacją i pierdołami w zawieszeniu nie trzeba było robić. Demon prędkości to to nie był, ale przynajmniej tanio było 8)

 

-- 18 kwi 2012, o 20:11 --

 

Podstawowe cechy: ekonomiczne (spalanie i utrzymanie), niedrogie w zakupie do 10k.

Możecie coś polecić?

 

Wizyta u jako :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio 2ph2 1.2 w gazie:)

już któryś rok katujemy takiego w firmie, mimo dużego przebiegu, żadnych nieprzewidzianych awarii, obsługa to głównie wymiana płynów, klocków no i raz na jakiś czas jakiś gumek w zawieszeniu a samochód nie jest oszczędzany :) noo a duży plus to silniczek 1.2 z gazem na sekwencji i śmieszne koszty :)

 

 

 

mieliśmy takie cudo, a właściwie żona miała. Złego słowa o tym aucie nie możemy powiedzieć, no może poza tym, że jak je sprzedawaliśmy to było warte tyle co nic, aż szkoda było sprzedawać. Nakręciliśmy ponad 200tkm i nic poza eksploatacją i pierdołami w zawieszeniu nie trzeba było robić. Demon prędkości to to nie był, ale przynajmniej tanio było 8)

 

-- 18 kwi 2012, o 20:11 --

 

Podstawowe cechy: ekonomiczne (spalanie i utrzymanie), niedrogie w zakupie do 10k.

Możecie coś polecić?

 

Wizyta u jako :twisted::mrgreen:

 

Clio to bym chętnie kupił od niedźwiedz'ia ;)

 

a co do gazu

 

cart, a nie lepiej zagazowac Forka :idea:

Sprawdziłem na swoim. Zagazowany Forek nie robi się mniejszy. :(

 

właśnie zrobił by się mniejszy (w bagażniku).

Bagażnik forka generalnie nie jest wbrew pozorom za duży (zwłaszcza jak ktoś lata z przyczepą na hel tak jak ja), a zapasu nie wywalę bo zbyt często latam w nocy a jakoś nie zaufam zestawowi naprawczemu przy full załadowanym aucie z przyczepą :mrgreen:

 

Coraz bliżej jestem wersji Lumpo/Arosa albo sejak ;)

 

To auto nie musi być ani wielkie ani wygodne ma dowieźć moją dupę rano do pracy i po południu do domu ;)

 

Koszt zakupu niewiele większy niż gaz, a zawsze można odsprzedać albo oddać mamie do firmy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...