Skocz do zawartości

SUBARU A. KOPER - PROPOZYCJA !


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Andrzeju - nie zgłaszałem się, bo kierowca ze mnie żaden, a samochód wciąż niedotarty... :roll:

 

Natomiast z przyjemnością przyjadę - nawet towarzysko.

 

Dziękuję został Pan wpisany na listę zgłoszeń. Umiejętność rozumiem jak większość :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panie Andzreju bardzo chetnie pouczyl bym sie slajdow i paru sztuk.fajnie by bylo ustawic jakis tor ktory przypominal by zwykla droge i nauka opanowania auta w momencie zagrozenia jakie nam sie zdarzaja jezdzac normalnie po drogach. tzn chamowanie nagle auto wpada w poslizg i co dalej? itp kontrolowany slajd itp.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael:

Zgłoszenie przyjęto dziękuję, transport to chyba nie problem.

 

GAL:

TAK !!! Obawiam się że w warunkach lodowo-sniegowych będziesz groźny dla konkurencji. (doświadczenie i zasada że "wolniej często znaczy szybciej na mecie") sprawdzisz działanie skrzyni sekwencyjnej, spotkanie towarzyskie też czekam na email.

 

Vert:

Za 10-tym razem sam będziesz wiedział kiedy było za szybko :mrgreen::mrgreen: po co ci instruktor ?

 

Oczywiście może to być próba na prostej startowej. Do Was należy inicjatywa !

 

Czekam na oficjalne zgłoszenia.

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzesiecie tylkami :wink: . Odpicowane te furki macie jak szczur na otwarcie kanalu :lol: a jak jest okazja zeby sie pobawic i sprawdzic w rzeczywistosci jak jest z naszymi umiejetnosciami to nagle brakuje chetnych. Uwazam ze to bedzie dobra imprezka dla tych wszystkich, ktorzy identyfikuja sie z marka subaru. Odlozmy te ronda i boki przy 120 miedzy bajki i sprawdzmy sie w realu, na torze... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak...hehe...jezeli kupujesz subaru za stowke to znaczy ze ogarniasz troszke jazde...chyba ze lubisz jak dupeczki na wlocie powietrza sie wygrzewaja...ja tam wole pojezdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adrzeju.

Wysłałem swoje zgłoszenie na wcześniej wskazany adres e-maila, ale nie dostałem potwierdzenia ani odpowiedzi na pytanie czy "helmet" jest konieczny i czy mam go zorganizować we własnym zakresie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adrzeju.

Wysłałem swoje zgłoszenie na wcześniej wskazany adres e-maila, ale nie dostałem potwierdzenia ani odpowiedzi na pytanie czy "helmet" jest konieczny i czy mam go zorganizować we własnym zakresie?

Pozdrawiam.

 

Boże, helmet? W moim samochodzie w kasku? Zaczynam sie bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!

Mamy tylko 12 oficjalnych zgłoszeń (w tym 2 na termin 4.III) + 4 deklaracje na forum. To mało !!!

Przypominam więc, że to spotkanie towarzyskie połączone z przejazdami po torze słomczyn w sposób absolutnie dowolny. Nie ma żadnego regulaminu. Możecie w swoich propozycjach zlikwidować np. jazdę na czas, zamiast przejazdu po torze może być np. slalom ... co chcecie to Wy ustalacie(lub AK-Rzemieślnik jak nie będzie propozycji).

O pogodzie na 24 luty i 4 marca informację będę miał dziś od P.Tomka z TVN.

 

ps. Osobiście zgłosiła się kadrowa :twisted::twisted: zażądała by kobiety mogły startować na oponach z kolcami :shock: :shock: :shock: ( nie wiem skąd weźmie, bo ja nie mam :mrgreen: )

 

Przypominam że w klasie III marka samochodu nie ma znaczenia.

 

Pozdrowienia

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie!

Tylko nie jakieś slalomy i inne kręcenie się dookoła pachołka.

Jazda po torze na czas jest jak najbardziej OK.

Ale z odpowiedzi którą mailem dostałem, wynika, że raczej 25 jest bardziej prawdopodobny, a dla mnie to niestety termin niemożliwy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zgłoszenie na 5 marca.

 

Według mnie trzeba wykorzystać fakt dostępności toru i poszaleć ile się da.

 

Mierzenie czasu pomoga, bo widać czy następuje postęp czy nie - ja jestem zwolennikiem tego rozwiązania. Myślę, że można darować sobie ustawianie szykan na torze - ma on wystarczająco dużo zakrętów.

 

Co do kasków, to podejrzewam, że AK Rzemieślnik nie pozwoli wjechać nikomu na tor bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będę, wobec tego.

I 25-ty i 5-ty mam wolny, tylko 4-ty - nie.

Będę wdzięczny za autorytatywne wyjaśnienie mi, jak działa napęd z VTD w 5EAT.

 

Wszystko wskazuje na to, że postanowił Pan przeczołgać całe Forum i oduczyć próżności.

Liczę na to, że będzie wesoło, przyjemnie i przyjaźnie...

 

Postanowiłem również namówić Arno (nie wiem, czy mi się uda, ale "zawsze raźniej we dwoje").

 

Fido_!Ty SIĘ BÓJ...

 

Ja już pożyczyłem kask narciarski od dzieci. Tylko nie wiem czy to wystarczy? Wygląda całkiem profi ale atesty ma tylko z FIS, więc nie jestem pewien, czy wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...