Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

Na dojazdowce do sluzewca coś padło i Auto na holu do mysiadla pojechało

 

szkoda :(

 

 

kto wygrał dzisiaj :P

 

 

Frodo i jego miekki ....

 

... slick :-)

 

Gratulacje

 

-- 11 mar 2012, o 18:48 --

 

W moim wykonaniu - fatalny dobór opon.

 

Dwa pierwsze przejazdy na szerokiej zimówce.

Po zmianie na miękki slick -12s :shock:

 

Na pocieszenie:

- 4 czas na Służewcu

- żadnych opon :D

- między 1 i 2 przejazdem kupiłem z żoną i zawiozłem do domu nowy stół

- miedzy 2 i 3 przejazdem odwiozłem nowy stół do sklepu

 

Bardzo kocham moją żonę.

 

 

Co katering na Służewcu się wyprzedawał? :mrgreen::mrgreen:

Przecież jeszcze jedna eliminacja :P

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co katering na Służewcu się wyprzedawał? :mrgreen::mrgreen:

Przecież jeszcze jedna eliminacja :P

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

Dodam jeszcze że za każdym razem byłem w domu 2 razy żeby zmienić samochód ;-)

 

-- 11 mar 2012, o 19:08 --

 

Jestem strasznie wściekły i rozczarowany, nie mogę sobie coś odstatnio pojeździć :evil:

 

Odbijesz sobie za tydzień w Kielcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Bębna, Legionowo super próba !

Początkowo myślałem, że to będzie zwykła pętla ale okazało się że to bardzo przyjemny i wymagający odcinek.

Szkoda że nie jechaliśmy tego 2 razy.

 

Bęben - szkoda mi cię chłopie !!! Fajnie leciało się w konwoju :-(

 

KJ5D - wielkie dzięki za "Fair Play" i dobre pilotowanie. Co by nie mówić to jesteś Miszczem Świata !!! Pogodzić życie rodzinne, zakupy i dobry wynik :-) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod wypowiedzią poprzednika. To, że klasa "GOŚĆ" nie liczy się do Generalki i tym samym wygrany nie jedzie na Barbórce 2012 -- OK , ale to że nic sie nie wspomina o tej grupie to jest lekko niesmaczne.

 

P.S

 

Sama idea imprezy jest bardzo Ok i trzymam kciuki za organizatorów, aby jak najdłużej mieli siłę na robienie tego co do tej pory.

 

 

jak sie nie stawisz na BK to jestes wykluczony

 

mi się podoba ten pomysł, nie widze problemu zeby zrobic kilka km na dojazd, chociaż tor nie wygląda na zbyt ciekawy.

 

Natomiast tak jak pisałem wcześniej, gdyby udało się kiedyś wjechac na Żerań lub Bemowo to było z....e :twisted:

 

 

 

Planowany jest kolejny cykl po zakończeniu obecnego?

 

-- 10 mar 2012, o 13:24 --

 

 

czy ktos zna tego wymiatacza? :mrgreen: :wink:

 

 

 

ja znam i to nieźle :mrgreen: to jest ulubiony filmik z moich filmów :mrgreen:

Miejsce to CSP w Legionowie, Nowy Dwór Mazowiecki i Legionowo to był ostatni rok moich regularnych startów w KJS-ach

 

beben powodzenia jutro i liczę, że ty albo Jurek sięgniecie wreszcie po złoto w generalce, ja odpuszczam, już swoje zdobyłem klasę już i tak zdobyłem, w mojej generalce (czyli razem z klasą gość) do tej pory też przoduję (ach po co ta licencja).

 

Trochę mam niesmak w du... z tym, że nie ma osobnej klasyfikacji z klasą gość, w ostatnim WRC Bryku też napisał artykuł, w którym ani słowa o moich wygranych w 3 i 4 eliminacji jest tylko info o wygranych w generalce Sawko i Wardach (nie licząc Gości).

Tak wiem, może jestem próżny, ale wydaje mi się, że tam jedzie się żeby zająć jak najlepsze miejsce, ja akurat jeżdżę żeby wygrać, a jak wygram to chcę żeby świat o tym wiedział.

Nie stać mnie na prawdziwe zawody więc jak mam tylko jakiś samochód nadający się do wygłupów to z tego korzystam.

 

 

P.S. To że jutro nie jadę nie jest spowodowane powyższym :P

 

Gońcie Szymańskiego

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dojazdowce do sluzewca coś padło i Auto na holu do mysiadla pojechało :evil: .. Jestem strasznie wściekły i rozczarowany, nie mogę sobie coś odstatnio pojeździć :evil:

 

bebenek dobrze wiesz , że rozumiem bardzo dobrze to co chcesz powiedzieć - 3maj się - ale jak tylko dzwonię do Edwina się "poskarżyć" na auto, to zawsze mnie "opier...dzieli" że sam się o to prosiłem :P

 

się chcialo 400KM+ to się ma auto, krótko ale z potencjałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak tylko dzwonię do Edwina się "poskarżyć" na auto, to zawsze mnie "opier...dzieli" że sam się o to prosiłem :P

 

się chcialo 400KM+ to się ma auto, krótko ale z potencjałem :D

 

Ja od zawsze mówiłem , że subarak tak zmłodzony jak Twój czy Bębna , jest zajebisty .................. ale dla serwisu go obsługującego :roll: jako stałe źródło dochodu :P :roll:

Bolesne ale prawdziwe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich dzisiaj spotkanych i oczywiście gratulacje dla zwycięzców - Bzyku w końcu wyjeździł swoje :wink: . Legionowo całkiem fajne, ale taka dojazdówka niestety mocno zaburza kompaktową charakterystykę imprezy i robi się trochę burdel, który mozna by uporządkować jak na normalnych KJS (PKC itd.), ale tego chyba nie chcemy.

Natomiast jeśli chodzi o mój dzisiejszy występ to oceniam go jako słaby - w ogóle nie mogłem złapać rytmu jazdy. Legionowo w miarę przyzwoicie, ale był jeden długi i nieplanowany bok. Pierwszy przejazd na Służewcu i kapeć :( . Drugi przejazd to chęć odrobienia i zakończyło się istnym pogromem słupków/opon :oops: Dopiero ostatni przejazd dał w miare przyzwoity czas, choć było miejsce na jakieś 2sek szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa przejazdy, jak ktoś ciekawy jak to wygląda od środka.

 

http://www.youtube.com/watch?v=IaxgD9V7QnI

http://www.youtube.com/watch?v=wRYyDILA ... re=related

 

 

 

 

i to jest właśnie cała filozofia dobrego czasu :mrgreen: nuda, nuda, nuda dohamować, skręcić, wyprostować, przyspieszać

gratuluję wyniku Gościu :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja kolejny raz dziękuję organizatorom za fajną zabawę :) Z dwóch przejazdów jestem zadowolony, a z dwóch nie :P Fajnie, bo poczułem, że mój samochód, pomimo padniętego silnika i cywilnej opony, jest w stanie zrobić czas, w okolicach 5-7 miejsca :) Już nie mogę się doczekać więcej mocy :twisted: Szykany strzeżcie się :twisted::P

 

Pomysł z Legionowem początkowo nie podobał mi się, jednak po dzisiejszym dniu, przekonałem się, że jednak warto pojechać te 30 km. Fajne urozmaicenie a i tor jest naprawdę fajny w sumie :)

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych i do zobaczenia za dwa tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój faworyt się odstresował i od razu wskoczył na podium!

 

Beben nie stresuj się! Chłopaki ogarną termostat i bedzie gitara!

 

Gratki dla Frodo za spryt i świetną jazdę!

 

Legionowo fajne urozmaicenie, chociaz szkoda , że tylko jeden przejazd.

 

Koledzy z klasy Gość, przecież wygrać z amatorami to żadne wydarzenie więc o czym tu pisać... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: hehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za "Fair Play" i dobre pilotowanie.

 

No i się wydało. Teraz mi "pilot właściwy" opony poprzebija na VII eliminacji.

Całe szczęście najszybszy przejazd nie ze mną - ufff

 

za co te dzięki straciłeś 4s :evil:

 

-- N mar 11, 2012 11:51 pm --

 

a przy 7.25 pilot rzucający kwitami w Bzyka za te chu... nawroty

 

wypadły z podsufitki. Ale jakby coś miał by rzucił! hhehehhe To było własnie to pilotowanie Fair Play :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos wiem ale ponieważ do mnie nie dzwonili z diagnozą to jeszcze mam chwile na pocieszanie się

 

Bzyku, ładny wynik :!: , ale Frodo zmasakrował :shock:

 

 

Dzięki wszystkim za miłe słowa.

Lekko nie było i trochę szczęścia się przydało.

 

Pilot zrobił dobra robotę !!! Dzięki Dario007

 

Po odjęciu wszystkich błędów, które zrobiłem i przeliczeniu ponownie czasów przejazdu - FRODO poza zasięgiem.

Trzeba zmienić markę i dać ponieść się Evolucji ... albo zostać przy obecnej i delektować się jazdą, ale bez wyników.

 

Taka niestety jest smutna prawda ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić markę i dać ponieść się Evolucji ... albo zostać przy obecnej i delektować się jazdą, ale bez wyników.

 

Taka niestety jest smutna prawda ...

 

nie bądź taki pesymista! kj5d zrobił czas 115 na Służewcu seryjnym autem , także jest jeszcze troche do poprawienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odjęciu wszystkich błędów, które zrobiłem i przeliczeniu ponownie czasów przejazdu - FRODO poza zasięgiem.

Trzeba zmienić markę i dać ponieść się Evolucji ... albo zostać przy obecnej i delektować się jazdą, ale bez wyników.

 

Taka niestety jest smutna prawda ... :-)

Niekoniecznie. Gdybyś wyeliminował błędy i zamiast nalewanych slików jechał na wyczynowym, nowym (np BFGodrich) bardzo miękkim sliku to i EVO jest jak najbardziej w zasięgu. Rożnica w trzymaniu między Profilem a BFG jest podobnie duża jak między seryjną oponą a Profilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić markę i dać ponieść się Evolucji ... albo zostać przy obecnej i delektować się jazdą, ale bez wyników.

 

Taka niestety jest smutna prawda ...

 

nie bądź taki pesymista! kj5d zrobił czas 115 na Służewcu seryjnym autem , także jest jeszcze troche do poprawienia!

 

Jak bym miał opony Frodo (miałem slick 215 mad in poland) i ktoś by mnie nauczył używać rękawa (2 nawroty) to można się zbliżyć.

Potem nie popełniać błedów i liczyć na jego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frodo, Bzyku gratulacje! :)

 

Niestety ale zgadzam się z Bzykiem co do możliwości Sti...

 

Ja miałem występ z cyklu "albo grubo albo wcale" zdobywając najgrubszą ilość kar. 70s. :D - żal.pl

 

Legionowo SUPER. Mieliśmy niezły czas mimo o około 0.5 bara przepompowanych opon. Obstawiam że 2s na tym na bank się dostało bo nie mogłem ogarnąć co się dzieje z ABS i mega niestabilnością samochodu, ABS dostawał świra i chyba też przez to przestrzelona troszkę meta :( Niestety slicki nie dojechały i musiałem jechać na 7letnich trochę zjechanych Re070A... Bardzo zły wybór. Mieszanka zbyt stara aby trzymać cokolwiek konkurencyjnie...

 

Próba 2 pomylona trasa (głupi błąd i zasadniczo zakończona rywalizacja :/ ). Kolejne przejazdy trochę walka z oponami, kara za muśniętą szykanę lusterkiem ale ogólnie czasy nie licząc kar względnie przyzwoite... O jakieś 3-5 w klasie była szansa walczyć ale niestety czasem trzeba zebrać dobrego łupnia. :evil: żeby się czegoś nauczyć ;)

 

Evo Froda z tą oponą moim zdaniem całkowicie poza zasięgiem. Całkowicie... (jechałem Wisłostradą za nim i to jakim tempem odchodzi to przy umiejętnościach Frodo jest nie do nadrobienia na suchym szczególnie na tak dobrej oponie)

 

 

P.S. Jak dobiję do 25 postów to Sti będzie na sprzedaż. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...