Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jeszcze 4 posty.

 

To źle Ci się jeździ STI? Kupujesz evo?

 

 

Hahaaa ;)

 

Jeździ się bardzo dobrze ale używam samochodu trochę jako zabawkę. Mam 320td ale w praktyce nie jeździ. Bmw stoi bo jest 1000 wymówek żeby jechać sti... :twisted: Przez 1.5 roku tym sposobem zrobiłem jakieś 25tys km co też jest kosztem sporym jak pod blokiem czekał non stop dieselek ;)

 

Samochód super żeby skoczyć na 4t motul itp. ale nie mam budżetu teraz żeby sti budować na grubo (a albo grubo albo wcale). Kasę chcę zainwestować w firmę bo muszę wypromować 2 produkty jakie kończe a za jakiś czas jeżeli projekty wypalą to kupić sti/evo zrobione na bezpieczne 400 koni, zawias, klatka, kubły i inne zabawki i mieć narzędzie którego nie szkoda tak jak teraz seryjnego zdrowego hawka.

 

Zrozumiałem trochę że żeby jeździć tak jak chcę, startować i wygrywać to trzeba mieć więcej $$ na sezon niż myślałem. Marzę żeby wrócić na Nurburgring i mieć narzędzie do kręcenia czasu poniżej 8:00 BTG, zrobić licencję i atakować GSMP (ale to już marzenia i aby je spełnić teraz muszę grubo zaryzykować i zainwstować w firmę). Albo rybki albo akwarium :)

 

Zrobiłem sobie przerwę z jazdą po torach i kupiłem sti. Teraz po 4T Motul Cup, które mi się mega wkręciło myślę że wiem co chcę zrobić a bez ryzyka się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o odjęciu wszystkich błędów, które zrobiłem i przeliczeniu ponownie czasów przejazdu - FRODO poza zasięgiem.

 

Bzyku info dla ciebie dla pocieszenia 8) . Przed chwilą sprawdziłęm po raz pierwszy filmik z mojego przejazdu Legionowa i na oberku z pioerwszego zakrętu straciłem 12 sek :shock: :shock: :shock: początkowo myslalem ze trwalo to moze z 5-6 sek. Czas mialem 1.34 czyli gdyby nie to wykręciłbym pewnie w okolicach 1.22-1.23 czyli tyle co Frodo. Wniosek jest jasny :twisted::mrgreen: .

 

Jak wszystko dobrze pójdzie to zamelduję się na ostatniej eliminacji na Służewcu. Wygląda na to że Mysiadło działa szybciej jak fast food. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek_Docent, tylko błagam - rób też fotki w 3 klasie - tj. np takiego niebiesko-stalowego Clio :) A nie tylko imprezy i evo. Pożygać się można ;)
HieHie... Nie wiem, czy dam radę wstać tak wcześnie ;-)

Dlaczego nie upalasz swojego Subaru? :-) Już wiem - poczytałem inne wątki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...