Skocz do zawartości

Czyżby użytkownicy " Bi Em Dablju " wreszcie zrozumieli ?!?!


cypkenzie

Rekomendowane odpowiedzi

(...). Ale owszem, wygląd się liczył, dlatego jest np niebieskie. Jednak dla mnie zakładanie spojlerów czy kurników na normalną Imprezę jest wsią (...) PS. Sam mam WRXa ze spojlerem z STI i też jest to w pewnym sensie wieś. Auto zostało już jednak takie kupione, gdyby to ode mnie zależało, jeździłbym bez żadnego spojlera :)

O! Toto właśnie. Mnie się podoba jak jest, wyróżnia się mocno w tłumie i jest git. Mało tego, na tym wydechu burczy ładniej niż seria WRX- sprawdzone :) I to wszystko za cene spalania kilka litrów niższego niż WRX i za 2/3ceny WRXa.. Ani WRX ani STI z niego nie zrobie, więc niech chociaz dobrze wygląda- ot i cała filozowia. A co do Twojego- to za cene ze sprzedaży lotki zrobiłbyś klapę tak, że po lotce nie byłoby śladu, ale tego nie zrobisz, bo fura będzie gorzej wyglądać.

 

btw: jak bym miał kasę na utrzymanie WRXa to bym nim jeździł, ale nie mam więc trzeba się zadowolić tym co jest.

Jeśli zasługuje to na miano wiochy- trudno, pogodze się z tym..

 

saszysnki to taka ironia była.. :P Tak samo jak z niezbędością docisku aerodynamicznego przy N/A :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i właśnie dlatego nie kupiłem sedana GXa tylko kombi

 

:-)

 

sedan n/a bez wysokiego spoilera jest nic nie warty bo nawet nie wygląda :-)

 

jakbym mial sedana to bym go skrzywdził spoilerem od STI :-D dlatego zakupilem kombi, w kombi juz nikt sie nie doszukuje soilerów bo są małe i tylko znawcy tematu rozpoznają czy to WRX czy GX ;-)

 

wrzuciłem mu spoiler nad szybę, ciemna szybka, kólko z wrx i końcowy i juz jest fajnie :-) o masce z wlotem nie marzę bo to wg mnie bylaby przesada :-) hehehe

 

a wygląda tak:

 

http://www.zofxdesign.com/photo2.html

 

chyba nikt mi nie powie ze zwieśniaczyłem GXa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do pełni szczęścia w swej wannie chcę kurnik,bo...cudownie wygląda(szczególnie zza kierownicy) i już :mrgreen: Sam sie nie ścigam,bo nierzadko wielu podjeżdża i warczy (tak tak,każda impreza ma 2.0 turbo 300KM i spala 20l/100 w mieście)taki ktoś chcąc się ścigać...

Ja bym swym wrzucił kurnik bo lepiej wygląda i tyle,a nie po to aby udawać GT,ot taka kwestia gustu a nie po to aby udawać szybszego :)

 

Odnośnie BMW,to szkoda,że oceniamy po marce a nie po tym ,jak kto jeździ...PRZYKRO MI BARDZO,że taka Interia robia nagonkę na BMW i sama napędza ten stereotyp :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie omieszkam dorzucić swoich 5 groszy jako że jestem posiadaczem jednego i drugiego wspomnianego wozu. Zacząć należy od tego, że przesiadając się z BMW do Imprezy ma się poczucie szajsu. Gorsze materiały, cienka blacha, badziewne wyciszenie, szumiące uszczelki szyb jesli są starsze niż 4-5 lat. Dywaniki które można wsiadając wyciągnąć przypadkowo butem spod listwy progowej. Możnaby duużo rzeczy wyszukać żeby juz w ogóle nie wspominać o prostocie i braku polotu w kategoriach elektroniki. Fakt Subaru zbiera laury za awd ale bmw ma xd i tez daje rade. Impreza oferuje lekkość prowadzenia, choć przy ciepłym asfalcie i dobrych winklach nie wiem czym możnaby pojechać szybciej bo beemki słyną z perfekcyjnego wyważenia a kontrole trakcji DSC są iście genialne - polec am opinie Clarksona. W wielu aspektach Subaru zostaje w tyle. Może jest coś że Sti dobze się kojarzy ze sportem i tu zwykłe beemy ustępują, ale jak pisano wcześniej chcesz porównywać do Sti weż serię M i tu znowu Subaru dostanie po dupie.

 

Reasumując BMW więcej komfortu i opcji wyposażenia, Subaru bardziej dla sportu i patrzcie jaki jestem kozak. BMW bardziej na codzień, Subaru z pazurem. A na to wszystko przyjeżdża EVO i pozostaje wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sti weż serię M i tu znowu Subaru dostanie po dupie.

 

przed kupnem imprezy przez moment zawachalem sie, a może kupic e36 m3! To ze w zime nie bylo by jazdy to ze auto jest bardzo popularne to ze to jest wlasnie stare bmw, to jeszcze moglem zniesc. Pojechalem na ogledziny 2 m3 i jednego subaraka. Subarakiem juz mialem przyjemnosc jezdzic bo wczesniej ogladalem subaru. Jednak nigdy nie mialem sportowego auta, wogole nie mialem auta. No i tak ogledziny dobra juz widze ze go nie kupie ale musze sie przejechac. 1, 2 ,3 powiedzialem sobie co to jest >? auto przyspiesza ale zeby mial banana na twarzy to nie. Wiertarka i tyle szalu nie ma. Co lepsze za ogledzinami jezdzilismy kumpla bmw e46 330xd po programie i mysle ze do 100 km/h byla by szansa wygrac z takim m3. Moje odczucia byly takie ze juz wolalbym 330xd w nowszej budzie jak m3. Nie wiem moze sie nie znam moze ogladalem zajechane m3. Pozniej ogladalem subaru i powiedzialem to jest to juz nie mowie o tym ze dobre m3 jest w stanie rozpedzic sie do 290 km/h i jest szybsze od subaru zalozmy od wyzszych predkosci. Ja osobiscie nie poczulbym zadnej przyjemnosci jechac autem 120, a w subaru nawet taka predkosc czasem jest potrzebna i fajnie sie jezdzi. Juz nie wspomne o zainteresowaniu ludzi na swiatlach i aby w ustach widze jak mowia. "patrz to subaru" .To jest piekne. Ostatnio pomagam sobie swiatłami przecimgielnymi nikomu to nie przeszkadzalo, a czesto na cb ludzie a to zapytaja ile koni ze super auto itp.... no ale nie ludzie z wiesniackiego bmw. akcja z 2 dni temu " zgaś kurwa te światła przeciwmgielne z tego traktoru nie wiesz do czego to kur*wa jest" chłopa zgasiłem przez cb ale niesmak pozostał na resztę dnia. Morał jest taki ze jesli potrzebwalbym auta rodzinnego na trasy kupiłbym prawdopodobnie bmw e46(kombi) 330xd po programie jest tam 245 koni i sporo Nm. Spalanie przy dynamiecznej jezdzie okolo 8-9 ON. I naprawde spokojnie to wystarcza. A jesli mialbym kupic jeszcze raz auto kupiłbym subaru impreze tylko ze 1.6 za grosze i bym szkolil jazde w zimie. Z m3 się wyleczyłem ;) takze albo subaru albo evo x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladales starego, zajeżdżonego grata. Zreszta znaleźć M3 e36 w dobrym stanie, to mniej wiecej jak nie-modzonego WRXa :)

Przejedź się eMką e46, a jeszcze lepiej e90 - zobaczymy co powiesz wtedy :) tylko ja nie mówię o trzech startach spod świateł, ale o jeździe gdzieś, gdzie można zobaczyć, co to znaczy tylny napęd w BMW :)

 

W najlepszej sytuacji to są te osoby, które mają do jazdy na co dzień mocne BMW, a STi do zabawy - mistrzowskie połączenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych świateł to akurat gość miał rację, tym bardziej, że w GT-ku te dolne światła są bardziej dalekosiężne niż przeciwmgielne

 

jak juz cos to przeciwmgłowe, po 2 to jak komus chce zwrocic uwage o swiatla to nie obrazam go... po 3 dolne halogeny oswietlaja w moim przypadku tylko dolny pas drogi.

ps Mysle ze przy np kwocie na auto 120 tys nawet bym sie dlugo nie zastanawial tylko bralbym evo X :)

 

-- N gru 04, 2011 6:13 pm --

 

Przejedź się eMką e46, a jeszcze lepiej e90 - zobaczymy co powiesz wtedy
wtedy bym musial przejechac sie pewnie mocnym evo x, kumpel kupil bmw nowe e90 330i juz nie wspomne o tym ze padl wtrysk po 20 tys km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel kupil bmw nowe e90 330i juz nie wspomne o tym ze padl wtrysk po 20 tys km

No to wypada ogłosić zwycięstwo Subaru przez techniczny nokaut.

Kupujesz Waść takie bi-em-dablju, jedziesz sobie spokojnie a tu nagle wtrysk pada ! I kaplica.

W Subaru to najsamprzód zaś wiesz, że użytkownicy dzielą się na dwie grupy:

1) tych co zmieniali uszczelkę

2) tych co będą zmieniać

i od razu możesz uprzedzić fakty i przejść do grupy 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O evo sie nie wypowiadam, bo nie miałem styczności, a nie lubię gadać o niczym.

Jeśli chodzi o awarie, to jakie auta sie dziś nie psują? Przy czym zaznacze, ze taki wtrysk to dla mnie nie byłby problem, bo to łatwo zdiagnozować. Dla mnie najwieksza wada BMW jest przeladowanie elektronika, która niestety zawodzi. I czasem naprawdę nie tak łatwo ogarnąć temat, a do tego jest mało miejsc, gdzie bedą potrafili to zrobić. Oczywiście mowa o autach "new age" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę włączanie przeciwmgłowe tylko przy bardzo gęstej mgle? Rozumiem, że na autostradzie, albo w środku miasta to średnio mądre.. ale ja np jadąc krętą nieznaną drogą w lesie często właczam dodatkowe światła coby sobie pobocze doświetlić i kilka razy mi to d**e uratowało.

 

edit: jednak dobrze mi się kojarzyło, jak jest znak krętej drogi to można sobie świecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by mnie bylo stac to bym kupil X5 i X6, nie mowiac juz o nowej 5... a nie zastanawial sie nad Legasiem i Tribeca :twisted:

 

Subaru sie skonczylo na Hawku :wink: pozniej to juz tylko - ksiegowy i gnojowka dla menadżerow :twisted:

 

A jak juz szukacie dresiarstwa to duzo znajdziecie w kilku watkach np: w tym jak sie kiluje i jak byc chamem na drodze :twisted:

 

no i tutaj to sie nazywa STI look, :mrgreen:

jeszcze chwila po Polsce bedzie jezdzilo wiecej STI niz sie wyprodukowalo :evil: dokladnie tak jak z bmw M :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no profesory normalnie same :wink:

 

Jachu93, zobaczysz co sie bedzie dzialo jak ceny GT zejda duzo poniżej 10 000 pln,

dopiero sie wtedy zacznie lans na kurnik i niebieski spoiler :twisted:

 

Przy pierwszej panewce za 10tys. zlotych im sie znudzi, wiesc sie szybko rozniesie, ze to szmelc i tyle z tego bedzie pewnie.

Ale to jedyna rzecz, ktora powstrzyma impreze przed zdobyciem tytulu dresowozu w Polsce.

Dresy w Polsce po prostu szukaja aut, ktore sa dobre - a BMW jest, skoro nawet zwiesniaczone, zadrutowane, powiazane na sznurek itp. dalej jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw napisał(a):

no profesory normalnie same :wink:

 

Jachu93, zobaczysz co sie bedzie dzialo jak ceny GT zejda duzo poniżej 10 000 pln,

dopiero sie wtedy zacznie lans na kurnik i niebieski spoiler :twisted:

 

 

Przy pierwszej panewce za 10tys. zlotych im sie znudzi, wiesc sie szybko rozniesie, ze to szmelc i tyle z tego bedzie pewnie.

Ale to jedyna rzecz, ktora powstrzyma impreze przed zdobyciem tytulu dresowozu w Polsce.

Dresy w Polsce po prostu szukaja aut, ktore sa dobre - a BMW jest, skoro nawet zwiesniaczone, zadrutowane, powiazane na sznurek itp. dalej jedzie.

 

hhah, ale NA w STI LOOK to co innego :twisted::mrgreen:

pewnie koszty dokladnie takie same jak w bmw m3 made in poland wiocha :twisted:

 

sie pozwole nie zgodzic jako przyszly dres z bmw :wink: :twisted:

 

jak spadna ceny, bedzie wiecej szrotu to bedzie wszystko tansze...

 

AMI a pamietasz jak kiedys nie mozna bylo kupic spoilera z STI za mniej niz za 1500 plnow ?

a teraz ... :roll:

 

bedzie dokladnie tak samo, wieksza dostepnosc, nizsza cena i sie zacznie

krolem bedzie Seweryn :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie dokladnie tak samo, wieksza dostepnosc, nizsza cena i sie zacznie

krolem bedzie Seweryn :mrgreen: :mrgreen:

 

nie wywoluj wilka z lasu :)

 

ogolnie dostepnosc juz jest niezla - ale mimo wszystko, przecietny dres nie bedzie chcial jednak jezdzic co chwila do serwisu, bo znow wywalilo panewke albo uszczelke pod glowica :)

 

 

Moze sie myle, ale tak to widze. A tak poza tym to mi wszystko jedno czym dresy jezdza.

Jak jest jakis dobry samochod, to go kupie, chocby cala reszta takich dresy tylko jezdzily :)

Tzn. jak mnie bedzie stac na niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 5 lat mam w domu jakieś BMW. Po domu chodze w dresie i jestem zadowolony. :mrgreen:

Dla mnie BMW jest kwintesencją samochodu dla KIEROWCY.

Miało lekki kryzys jakościowy w latach 2002-2007 - patrząc np na E65 ale teraz znowu zaczyna wyznaczać jakość wykonania.

Dlatego podzielam w 100% zdanie Amstaff'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nigdy GTek nie będzie autem dla dresiarza bo u nas jest po prostu za duża bieda. Jak AMI słusznie zauważył beeemka 1,6 ze znaczkiem M, powiązana drutem, z gazem na śrubkę i z niedziałającym przepływomierzem będzie jeździć - GTek się rozsypie po 5 kilometrach...

 

A co do porównywania subaru z bmw. Ktoś kiedyś na tym forum powiedział tak: porównywanie Subaru do Audi to jak porównywanie pięciogwiazdkowego hotelu do chaty w górach. Zamieniłbym Audi na BMW i tekst nadal będzie aktualny.

 

BMW to naprawdę nie są złe auta... są natomiast zupełnie inne niż Subaru i powinny trafiać do innego typu klientów niż Subaru. Ot i cała tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no profesory normalnie same :wink:

 

Jachu93, zobaczysz co sie bedzie dzialo jak ceny GT zejda duzo poniżej 10 000 pln,

dopiero sie wtedy zacznie lans na kurnik i niebieski spoiler :twisted:

 

 

z tego co widze to GT raczej trzymają cenę,jesli jest w bardzo dobrym stanie to nie ma bata aby cenowo leciało w dół :!: a jak juz poleci w dół to będzie w takim stanie,ze nawet pantofelek czy ameba by zwęszyły,ze to kompletna ruina :mrgreen:

dla dresa BMW to świętośc i nie będzie zamieniał auta na jakieś cudo,chyba ,że będzie baaardzo szpanerskie czyli: niebieski,z lotką z duzymi napisami/naklejkami WRC,co to dodaja +10 do szpanu :mrgreen:

 

Znam duzo ludzi co maja bawarki,od E30 po E46,zwykle sa po tuningu (TUNING np.cult czy g-style,a nie dostrajanie auta w nakładki,lotki,znaczki,swiecidełka jak na festyn),i naprawde niektóre egzemplarze rzucaja na kolana,ale to wiadomo,jęsli auto dla kogoś jest perełka do pieszczenia (tak jak dla ns subaru) a nie wieśniaczenia po mieście to wiadomo,ze pomimo znaczka BMW na masce z wieśniakiem doczynienia my nie mamy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...