Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

A nie masz poprostu zapowietrzonych hamulców? Kiedyś już rozmawialiśmy na tematych tych twojich hamulców :wink: Ja miałem podobne obiawy. Kiedyś mnie nawet obruciło w zakręcie przez to :?

 

Moje hamulce to generalnie maja dosc... a zapowietrzenie jest jednym z paru objawow...

A w ogole co ja bym dal zeby ten samochod chcial sie czasem sam z siebie tak obrocic na czystym suchutkim asfalcie... ;) hehehe a nie trzeba by było na nim (na niej w sumie) to siła wymuszać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item105129521_stalowe_14cali_4x100_5_5j_justy_lanos_corsa_laguna.html

Czy może mi ktoś to wytłumaczyć?

Co to za heretyk :shock:

Jeździ ktoś z was na 14? Chyba 50 lub miejszym profil opony by musiał być.....

Chyba, że coś mam nie tak :? :shock: :?

 

Dlaczego heretyk? Nie pamietam jakie tam byly zalozone opony, ale nie odbiegaly wielkoscia od seryjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item105129521_stalowe_14cali_4x100_5_5j_justy_lanos_corsa_laguna.html

Czy może mi ktoś to wytłumaczyć?

Co to za heretyk :shock:

Jeździ ktoś z was na 14? Chyba 50 lub miejszym profil opony by musiał być.....

Chyba, że coś mam nie tak :? :shock: :?

 

Dlaczego heretyk? Nie pamietam jakie tam byly zalozone opony, ale nie odbiegaly wielkoscia od seryjnych...

 

Dlatego heretyk iż ja miałem oponki 13 175 na 80 i mi obcierały troszke zwłaszcza jak było 4wd i tylna oś się trochę do przodu przesuneła....

To co by było na 14.

Ale to może umnie 8)

Wogóle to fajowsko by wyglądało justy na 16 calach :mrgreen: np jak mini cooper :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego heretyk iż ja miałem oponki 13 175 na 80 i mi obcierały troszke zwłaszcza jak było 4wd i tylna oś się trochę do przodu przesuneła....

To co by było na 14.

Ale to może umnie 8)

Wogóle to fajowsko by wyglądało justy na 16 calach :mrgreen: np jak mini cooper :wink:

 

175/80 to balony...

 

a To konkretne Justy wygladalo tak na 14

11rw06_55.jpg

Dodam ze ma troszke obnizone zawieszenie i nic nie obcierało..

Moim zdaniem 195/55 R15 zmieszcza sie w seryjnym Justy, u mnie byly troche za duze ale ja mam mocno rzucony samochod na glebe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrados, jedziesz sw. Krzysztofa? Moze bedzie znowu mocna grupa justynek.

 

Dzwoniłem dzisiaj do AP i powiedzieli mi, ze KJS zostanie najprawdopodobniej przelozony na inny termin. Jedziesz w takim razie na II Cynamonowy Slajd? Tam by mozna poscigac sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na suchym alsfalcie z 4wd? do tego to bedzie ciasny kreciolek wiec mam pewne obiekcje co do napedu, ale chetnie uslysze Wasze zdanie, wciaz sie ucze :) a swoja droga ile macie od 0 - 100km/h?

 

 

Nie mierzylem, ale spokojnie mozna w tym czasie herbatke sobie zrobic :)

 

A na KJS uzywaj napedu na 4 kola... wykorzystuj przewage ktora zakupiles w pakiecie razem z samochodem... czyli wlasnie naped. To jest nasza jedyna szanasa na walke ze 100KM sejami poszperowanymi i innymi swiftami...

Nie wiedzialem jeszcze idelanie czystego asfaltu na KJSie i tutaj 4WD daje rade :)

Pozdrawiam,

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na suchym alsfalcie z 4wd? do tego to bedzie ciasny kreciolek wiec mam pewne obiekcje co do napedu, ale chetnie uslysze Wasze zdanie, wciaz sie ucze :) a swoja droga ile macie od 0 - 100km/h?

 

 

Nie mierzylem, ale spokojnie mozna w tym czasie herbatke sobie zrobic :)

 

A na KJS uzywaj napedu na 4 kola... wykorzystuj przewage ktora zakupiles w pakiecie razem z samochodem... czyli wlasnie naped. To jest nasza jedyna szanasa na walke ze 100KM sejami poszperowanymi i innymi swiftami...

Nie wiedzialem jeszcze idelanie czystego asfaltu na KJSie i tutaj 4WD daje rade :)

Pozdrawiam,

Konrad

 

Z tego co pamiętam to oscyluje w okolicach 12-13.

Oczywiście seria. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takie Justy mi się podoba :) ciekawe czy dało by radę zrobić taki SWAP do Justy II czy też Swift AWD? Czysto teoretycznie bo na co mi zimą ponad 200 kucy? na śniegu moje 68 daje radę :) a latem i tak mam coś żwawszego do dyspozycji :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Justy mi się podoba :) ciekawe czy dało by radę zrobić taki SWAP do Justy II czy też Swift AWD? Czysto teoretycznie bo na co mi zimą ponad 200 kucy? na śniegu moje 68 daje radę :) a latem i tak mam coś żwawszego do dyspozycji :)

PZDR!

 

Weś pod uwage tylko to żę z justy została tylko kasta... notting else

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...