Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję symbol/numer łożyska do przedniego koła, justy 1,2 4wd 91 r

ma ktoś może ?

 

Z tyłu są takie same jak w tico :wink: najprostrze łożyska kulkowe tylko chyba o podwyższonej temperaturze! A na przód to nie pamiętam :oops: ale jak będe u mechnika na plotkach to sprawdzę u niego w kompie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiary, gdzie mozna zrobic przelotowy wydech do Justy, z niezbyt glosnym tlumikiem koncowym.. A moze zostawic seryjny? Interesuja mnie okolice Wawy. W miare niedrogo...

 

 

Spróbuj tutaj

 

Ale to chyba nie ma co kombinowac... sam mi pisales kolektor 3 w 1 a potem to juz rura do koncowego tlumika wybebszonego, albo mozesz poprostu wystawic rure bez tlumika.

Ewentualnie jak Poletylo jakis taki koncowy tuningowy ;)

 

Ja mam 3 w 1 i potem pełen przelot z końcowym pustym tylnim tłumikiem... pięknie gada, moge go słuchać cały czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan napisał/a:

Potrzebuje namiary, gdzie mozna zrobic przelotowy wydech do Justy, z niezbyt glosnym tlumikiem koncowym.. A moze zostawic seryjny? Interesuja mnie okolice Wawy. W miare niedrogo...

 

 

 

Spróbuj tutaj

 

Ale to chyba nie ma co kombinowac... sam mi pisales kolektor 3 w 1 a potem to juz rura do koncowego tlumika wybebszonego, albo mozesz poprostu wystawic rure bez tlumika.

Ewentualnie jak Poletylo jakis taki koncowy tuningowy

 

Ja mam 3 w 1 i potem pełen przelot z końcowym pustym tylnim tłumikiem... pięknie gada, moge go słuchać cały czas

 

ciekawe ile kosztuje owa przyjemność zrobienia takiego kompletnego wydechu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym zadzwonić do JC Auto i oni będą wiedzieć.

Namiary do nich:

 

Sprzedaż:

tel.: (022) 730 81 00

 

Ostatnio czytałem na forum, że ta firma to straszni złodzieje! Cześci produkuje tak słabe, że każdy tylko na nie narzeka :evil:

 

Bo generalnie tak jest, ze produkuja czesci ktore są z papieru, ale 90% czesci ktore sa na rynku jest wlasnie od nich... Pozatym, o kod czesci mozna sie dowiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję symbol/numer łożyska do przedniego koła, justy 1,2 4wd 91 r

ma ktoś może ?

 

łożysko dostaniesz w każdym sklepie z łożyskami (4 szt.) problem raczej z uszczelniaczami (4 szt.) ... chyba ASO

 

w JC bywały zestawy na całe koło

 

pozdrawiam

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Mam pytanie. Czy ktos wie ile katalogowo wazy Justyna 3 drzwiowa? Jest to pytanie ktore mnie nurtuje od dluzszego czasu.. i nie moge znalesc informacji. Niepamietam gdzie, ale gdzies przeczytalem ze chyba 860kg, ale wydaje mi sie to zbyt malo. Jakby ktos mial takie info to bylbym wdzieczny za napisanie.

Pozdro,

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktos wie ile katalogowo wazy Justyna 3 drzwiowa? Jest to pytanie ktore mnie nurtuje od dluzszego czasu.. i nie moge znalesc informacji. Niepamietam gdzie, ale gdzies przeczytalem ze chyba 860kg, ale wydaje mi sie to zbyt malo. Jakby ktos mial takie info to bylbym wdzieczny za napisanie.

Który rok, jaki silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktos wie ile katalogowo wazy Justyna 3 drzwiowa? Jest to pytanie ktore mnie nurtuje od dluzszego czasu.. i nie moge znalesc informacji. Niepamietam gdzie, ale gdzies przeczytalem ze chyba 860kg, ale wydaje mi sie to zbyt malo. Jakby ktos mial takie info to bylbym wdzieczny za napisanie.

Który rok, jaki silnik?

 

Rok 1990 silnik 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrados napisał/a:

 

Rok 1990 silnik 1.2

 

Katalog z 1989 roku podaje dla wersji bez katalizatora 820kg, z katalizatorem 830kg, katalog z 1991 roku masę Justy 1200 GLi podaje jako 860kg.

 

Różnica jest w tym dlatego że wtrysk tyle waży . Katalizator waży aż 10 kilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest w tym dlatego że wtrysk tyle waży . Katalizator waży aż 10 kilo?

Jeden wkład ceramiczny to 2-3kg będzie, do tego może nieco więcej elektroniki, inna wiązka elektryczna, sonda, pewnie się trochę uzbiera, a masę jeszcze z dokładnością do 5kg zdaje sie podają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ważenia ktoś siedział zapewne w aucie.

facet wjeżdżał, ale wydawało mi się że w momencie ważenia wysiadał , hmmm

Instalację gazową też masz (ale nie przypominam sibie byś kiedyś coś o tym wspominała) :)

gaz jest dobry do gotowania obiadu a nie do samochodu

to tylko moje prywatne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrados napisał/a:

 

Rok 1990 silnik 1.2

 

Katalog z 1989 roku podaje dla wersji bez katalizatora 820kg, z katalizatorem 830kg, katalog z 1991 roku masę Justy 1200 GLi podaje jako 860kg.

 

Różnica jest w tym dlatego że wtrysk tyle waży . Katalizator waży aż 10 kilo?

 

30 kg wtrysk.... I don't think so... sam kolektor i wtryskiwacze nie sa duzo ciezsze... osprzet? hmmm no ile moze wazyc elektronika itp.? Wydaje mi sie ze musialy byc jeszze jakies zmiany. Czy Justy '89 to identyczna buda z ta z 90 i dalej? Moze doszly jakies male zmiany, wzmocnienia? Wystarczyloby jakby dodali wzmocnienia w drzwiach czy inna pierdole. A moze to wlasnie kwestia innego wydechu?

Czy ktos zna ten samochod na tyle zeby wiedzial na pewno? Bo w sumie to jest ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy 89, a 91 jest! Auto jest bardziej wygłuszone! Czy sztywniejsze to raczej nie!

 

razem 1015 kg

 

to możliwe! Trochę błotka śniegu robi swoje... Do tego alusy nie koniecznie są lżejsze niż stalówki :wink: Zapasówke masz normalną czy dojazdówke? 820 kilo to waga wersji amerykańskiej! Tylko, że mam klime. Co do katalizatora to nie wiem bo w starej justy już się ktoś tym zajoł :| A w 91 mam katalizator! Do tego od 91 roku jest elektronika! To znaczy te systemy check engine!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy?

Zderzak różnił się jedynie umiejscowanie kierunkowskazów.

Jak zobaczysz jak wygląda model danego auta na europę i na USA to w wielu wypadkach wersja USA będzie miała bardziej bułkowate zderzaki (co czyni ją brzydszą od wersji EU), ta bułkowatość o ile pamiętam wynikała właśnie z innych nieco wymagań odnośnie bezpieczeństwa przy stłuczkach (bo chyba nie z zamiłowania do wysztkiego co tłuste). :) A jak wiemy bezpieczeństwo niestety swoje waży :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...