Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ok ok!

Ponieważ mam te zdjęcia na dysku i nie moge ich tak tutaj wkleić bezpośrednio... tak więc dam linka do mojego FTP i będzie można sobie dociągnąć zdjęcia z rozdania nagród... spokowanych w RARze...

Są tam wszystkie zdjęcia, czyli nie tylko z klasy "Justy"... i nie ma tam kompromitujących zdjęć, bo piwo było po 9 zł ;) heheh

Pozdrawiam

 

oto link: Rozdanie Nagród Puchar Zimy 2006

 

P.S Serwer ten nie jest demonem prędkości, tak więc trzeba sie uzbroić w cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ale chce trenowac sobie jazde i brac udzial w roznych zabawach a WRX a mi szkoda bo jednak za dlugo na niego pracowalem a ze rajdy mnie straszliwie ciagna i trenowac chce to jak by ktos cos slyszal to dajcie znac.

shodan sam wiesz bo evo na rajdach nie latasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert trzeba szukać... czasem się jakieś trafiają... właśnie znlazłem jedną na allegro i nawet dałem linka ale zobaczyłem ze to 1.0 i od razu wykasowałem :D

 

Justy trafic w dobrym stanie moze byc ciezko, a zrobione juz do KJSow to wrecz bardzo ciezko... Chyba ze nie musi to byc 4x4 wtedy polecam Swifta, albo mocnego Seja (kupa czesci, w miare tanich, szpere mocna wrzucic, silnik podkrecic do 95 KM- bez hard coru i zabawa gwarantowana)

 

Ja sam chcialem kupic Seja, ale cenowo bylo bez poronwania... poprostu za polowe ceny Seja kupilem Justynke juz zrobiona i druga w czesciach... i nie zaluje, to byl swietny wybor!

 

Shodan Twoja Justyna była kiedyś automatem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam automata -to żle :?: Ale nie wybierałam jak ją kupowałam taka się trafiła zalężało mi na niej bo mieszkam w "górach" a poza tym sprawdziła się - mój tata też jeżdził Justynką.Teraz trafiłam na wasze forum w poszukiwaniu wiedzy bo moja Justynka ostatnio narzeka :( tzn zapalają się jej czerwone lampki od silnika jak ruszam to wcale nie gasną i sprzęgła (po przejechaniu 0,5 -1km jak się muszę zatrzymać np na światłach i obroty spadają).Troszkę już zostało sprawdzone, filtr powietrza, płyny oleje i nic może ktoś z was wie co może jej dolegać?

Ps Fotki super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam automata -to żle :?: Ale nie wybierałam jak ją kupowałam taka się trafiła zalężało mi na niej bo mieszkam w "górach" a poza tym sprawdziła się - mój tata też jeżdził Justynką.Teraz trafiłam na wasze forum w poszukiwaniu wiedzy bo moja Justynka ostatnio narzeka :( tzn zapalają się jej czerwone lampki od silnika jak ruszam to wcale nie gasną i sprzęgła (po przejechaniu 0,5 -1km jak się muszę zatrzymać np na światłach i obroty spadają).Troszkę już zostało sprawdzone, filtr powietrza, płyny oleje i nic może ktoś z was wie co może jej dolegać?

Ps Fotki super

 

Jak na gaźniku to może to być problem z pół automatycznym ssaniem. CHolerstwo jakich mało. Też miałem z tym problemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z pół automatycznym ssaniem. CHolerstwo jakich mało. Też miałem z tym problemy....

no właśnie , czy ktoś w prostych słowach może opowiedzieć jak to działa ?

nie ma żadnej linki do ssania , ani też nie czuć za bardzo tego automata

jak kręcę to zapala od razu , ale nie ma podwyższonych obrotów , typowych dla ssania

a w mrozy gasł , trzeba było trochę potrzymać nogę na gazie

oosssochooziii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby włączyć to shit :x przed zapalniem musisz wcisnąć pedał gazu...

 

Ja z tym miałem duże problemy w czasie jazdy ssanie się wlączało 3 tysiące czasem nawet miałem... Najlepsze to mi się zdarzyło 2 razy jak gasiłem silnik widziałem tylko że nagle obroty idą w góre a ja już kluczyk przekręcałem :shock: i auto zalane. ALe zły byłem................... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Shodan, jak tam prace rozwojowe nad Justyną? Ile kuni będzie miała? Bo ja niestety nie przyłączyłem się do wyścigu zbrojen i tak się zastanawiam, czy jeszcze będe miał szanse was dogonić... hehe ;)

 

Prace rozwojowe w toku.

Ja tez niestety musze gonic kolegow, ktorzy mnie w wyscigu zbrojen znacznie wyprzedzaja, zarowno justy Pawla P. (ktore ostatnio zmienilo wlasciciela), jak Roberta T. to sa "A+H grupy", a moja to na razie "enka" 8)

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace rozwojowe w toku.

Ja tez niestety musze gonic kolegow, ktorzy mnie w wyscigu zbrojen znacznie wyprzedzaja, zarowno justy Pawla P. (ktore ostatnio zmienilo wlasciciela), jak Roberta T. to sa "A+H grupy", a moja to na razie "enka" 8)

 

pozdr!

 

Porządna dyplomatyczna odpowiedź ;)

exJusty Pawła obecnie Grześka K. jest chyba najbardziej z przodu bo jak wieść gminna niesie, "nigdy nie będziesz miał tak zrobionego samochodu, bo nie masz wujka Czopera"...

 

Czyli teraz tylko ja będe miał eNke z prawdziwego zdarzenia... no ale nic... będe musiał jakoś sobie dać rade ;)

 

Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie dziwnego zachowania sie Justyny na zimno. po odpaleniu rano mam obroty jałowe około 1500obr/min. OK jest zimny silnik i wtrysk wzboraca mieszankę (coś a'la ssanie). kłopoy jest jednak z biegiem wstecznym. Zawsze przy wrzucaniu R wchodzi ze zgrzytem. Po nagrzaniu sie silnika gdy obroty jałowe sa normalne wsteczny wchodzi cicho. Tez tak macie? czy to poczatek kłopotów ze skrzynią?

Justy z 1997 roku przebieg około 130.000km.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...