Jump to content
Ywone

Subaru Justy Team :)

Recommended Posts

Witam posiadaczy świetnego autka...Oto moje...

post-28670-0-65308400-1484915295_thumb.jpg

Ważne pytanie do wszystkich posiadaczy Justy

Łożyska w tylnych kołach są proste czy stożkowe?

Justy KAD I  rok 1986 4WD silnik 1.0

Moja droga do domu - nie do pokonania często (niestety) dla śmieciarki, listonosza, kuriera itd.

post-28670-0-15273300-1486319888_thumb.jpg

Jak pieszo dotrą na górę to zdziwienie

"...Jak to coś wjechało... :huh: ?! -pytają -

Bo to ma napęd na wszystkie kółka :D !!!- odpowiadam....

- To małe coś - :huh: ?-dziwią się... -takie....yyyyy.... g....nko :huh: ?

-G....nko to zostało na dole.... :yahoo: !!!!

Edited by Tomforju
  • Like 1

Dzien dobry 

Potrzebuje do justy 1 tylne piasty z dobrym wieloklinem na bębnie.

Cześć powoli ucze sie jeździc swoim pierwszym 4ro pędem i nurtuje mnie jedna rzecz, wczesniej przy szybkiej jeździe po zakrętach fwd używałem techniki hamowania lewą nogą która bardzo mi pomagała, teraz chcę to samo wykorzystywać w justym (II gen - napęd wiskotyczny) użyłem tego kilka razy i efekt jest tutaj piorunujący , zastanawia mnie tylko czy stosując tą technikę na dłuższą metę (KJS) nie będę robił znacznej krzywdy napędowi wiskotycznemu ? z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Cześć,

robię wiosenne porządki i oddam sporo części za grosze. Najchętniej oddałbym wszystko co mi zostało po Justy, bo lata kiedy jeździłem tym małym, szalonym autkiem już się skończyły i części jedynie mi zalegają.  Wszystko w ogłoszeniu: 

https://www.olx.pl/oferta/czesc-subaru-justy-i-CID5-IDutr9D.html

Dla forumowiczów oczywiście rabat :) 

Witam. Jeśli ktoś szuka Justy 1 to mam na sprzedaż :) nie mogę odpalić silnika. Prawdopodobnie ten czujnik co jest w kopułce zapłonowej, ale prawdopodobnie. Jak chce to odpala jak nie to nie :) szkoda mi go niesamowicie bo miało zawieszenie robione. Jeśli uda mi się dojść do ładu to napisze co było dokładnie. A moje przypuszczenie bierze się stąd ze w drugie Justy przestało odpalać i przypadkiem odkryłem że to ten czujnik :) Z Justy 2 i 3 generacji jest ten problem ze produkuje je suzuki i nawet w salonach mają problemy :) Wiem bo mam 3 Justy 3 rożnych generacji  :)

Edited by leszekj

Czesc

Mam jedna zapasowa karoserie Justy I praktycznie sama buda. Stan nie jest zły. Nie mam zdjec leży zawalona w garazu. Odbiór tylko laweta. Może ktoś byłby zainteresowany. Docelowo trzymałem ją na jakiegoś transformersa z 2jz, ale potrzebuje miejsce i szkoda mi jej na złom wywalać.

Witam 

Od niedawna posiadam subaru justy z 2009 r. Szukam pomocy w zlokalizowaniu filtra kabinowego. 

Z góry dziękuję za pomoc