Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Mi amortyzator wlazł do bagażnika też przez walnięte mocowanie. Pomogły gumy z jakiegoś innego auta i blacha od łapy silnika w maluchu. Trzyma już pół roku i nic sie nie dzieje. Nowa poduszka 150zł...

 

A mam takie pytanie, nie ma ktoś prawego przedniego nadkola na zbyciu, tylnej półki na podszybie? I Fajnie było by znaleźć zdrowe progi ;) Biorę od ręki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie się wydaje że właśnie nadkola to nie problem bo reperaturki są do dostania bez problemu chociaż zdrożały widziałem ostatnio. Chyba sobie na zapas kupię niech leżą z głodu nie zdechną.

Natomiast progów ni hu hu. Zresztą nawet nie rozchodzi się o same korytko bo to prosty element, obcasem buta wygnę tylko o tą przednia obłość. Mnie to zgniło dość mocno a klepać to na worku z piaskiem... Żebym miał dostęp do młota resorowego albo chociaż koła angielskiego to bym sobie to wyrzeźbił jakoś ale machać młotkiem mi się nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na wczoraj potrzebny mi jest najlepiej kompletny szyberdach! Biorę od ręki. Powiedzcie mi jeszcze istnieje możliwość wpasowania samej szyby w te ramkę do okoła czy wszystko trzeba bo jak tak to samą szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy na szczęście ma tak zbudowany motor że panewki da się podmienic po zdjęciu miski. U mnie pomogło, bo wał nie był mocno nadszarpniety, więc kupiłem tylko nowe panewki - 3 godziny zabawy - i od 2 lat mocno upalam i póki co silnik zyje, a wcześniej był juz niezły grzechotnik. Wazne żeby zrobić to zanim się ta panewka obróci. Koszty samych panewek sa smieszne - warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, trochę mnie podniosłeś na duchu :) Nie wiem jak wał bo trochę jeszcze na tym przejechałem, akurat jechałem na rozmowę o prace :angry: ale drugi stary silnik w garażu leży może coś się uda złożyć z dwóch. Dałbyś jakiś namiar gdzie te części można dostać?

Edytowane przez michal_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem dziś miskę i... niestety za późno :( Panewka obrócona, wał przytarty. Trzeba wyjąć silnik i może uda się poskładać coś z dwóch. Nie chcę zbytnio pakować w niego $$, na wiosnę i tak chciałem zmienić autko, miałem nadzieję, że dotrwa no ale cóż. Poniżej fotki i pytanie, dwie półpanewki z otworem są przytarte, ta jedna jest z drugiego silnika i tam są wszystkie takie. Dlaczego nie mają tego otworu?

post-1609-0-62100200-1389129205_thumb.jpg

post-1609-0-43262300-1389129225_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zasuwa to autko. Co to za przejazd?

Choć jak dotychczas u mnie na topie jest filmek z fotelikiem z tyłu ;)

Na razie słabo zasuwa, po tej zimie będzie tuning silnika. Wtedy zacznie zasuwać. Muszę tylko znaleźć kogoś chętnego do wykonania tego tuningu, bo magików, co by się rzetelnie podjęli jak na lekarstwo :(

Przejazd to WLTA we Wrocławiu na Rakietowej: http://www.wlta.pl

Fotelik zdjąłem tego dnia. Ale tydzień wcześniej po szutrach obowiązkowo z fotelikiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...