Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

moge kupić justy I 1.2 gli, ale

"Czasem zapala sie checkengine - spowodowane jest to sondą labmda - za radą mechanika olałem temat bo po jej wymianie moze sie okazać, że kontrolka dalej bedzie świecic."

prosiłbym o szybka odpowiedź

co moze być?

Edytowane przez fastrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYnka zawitała dziś w garażu myśle ze na około 4 lata :)

 

czy ma ktoś moze na sprzedaż błotnik prawy przód justy 1994 5 d bez rdzy?

 

może mi ktoś wstawić zdjęcie co ma być pod mieszkiem do biegów bo ja tam nic nie mam znaczy widze ziemie i wał ( wieczorem spróbuje jakies zdjęcie wstawić)

 

Nie wiem czy ze zdjęc ktoś mi pomorze ale prosze o to by ktoś z was sprawdził co ma pod mieszkiem skrzyni czy dziure ze widzi wał i ulice czy ma tam byc jakas zaślepka?

post-12742-0-86077100-1372537171_thumb.jpg

post-12742-0-20759100-1372537179_thumb.jpg

post-12742-0-43549500-1372537186_thumb.jpg

post-12742-0-08443700-1372537194_thumb.jpg

post-12742-0-36687200-1372537202_thumb.jpg

post-12742-0-03946800-1372537209_thumb.jpg

post-12742-0-49258400-1372537217_thumb.jpg

Edytowane przez fastrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema

Ma ktoś może na sprzedaż wykładzinę/dywan/podłogę do justy?

Potrzebuje również lewą zwrotnice najlepiej z piastą oraz przegubem, przegub stan obojętny.

Ostatnią rzeczą to szyba/szerdach moja się zbiła i mam dziurę przez którą pada do środka :D

 

Siema

Ma ktoś może na sprzedaż wykładzinę/dywan/podłogę do justy?

Potrzebuje również lewą zwrotnice najlepiej z piastą oraz przegubem, przegub stan obojętny.

Ostatnią rzeczą to szyba/szerdach moja się zbiła i mam dziurę przez którą pada do środka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ma ktoś może na sprzedaż wykładzinę/dywan/podłogę do justy?

Potrzebuje również lewą zwrotnice najlepiej z piastą oraz przegubem, przegub stan obojętny.

Ostatnią rzeczą to szyba/szerdach moja się zbiła i mam dziurę przez którą pada do środka :D

 

Siema

Ma ktoś może na sprzedaż wykładzinę/dywan/podłogę do justy?

Potrzebuje również lewą zwrotnice najlepiej z piastą oraz przegubem, przegub stan obojętny.

Ostatnią rzeczą to szyba/szerdach moja się zbiła i mam dziurę przez którą pada do środka :D

 

Szybę na pewno jeszcze mam. Zwrotnicy raczej już niestety nie. Przegub może jeszcze się znajdzie ale może być ciężko. Jak coś to pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobięfotkę i wstawię.

Szukam jeszcze tapicerki/podłogi/dywanu jak to woli :)

po co ci dywanik, myślałem, że to łatwopalne i do rajdu się nie nadaje, a ciebie nie kojarzę z jazdą cywilną :)

Ja będę ściągał niedługo, oddam za pomoc merytoryczną przy przeróbkach justy na rajdówkę.

Może jeszcze coś z tego ci się przyda (to moje ogłoszenie):

http://tablica.pl/oferta/tapicerka-bagaznika-subaru-justy-i-CID5-ID2rXkL.html#dfb6b8eda1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy Wy również macie problem z parującymi postojówkami?

Moje już się zrobiły straszne, 3 razy je płukałem oraz suszyłem, ale po miesiącu i tak syf się zrobił....

Na allegro były nowe, jednak jak napisałem, czy mają komplet oferta znikła :D

A nie kupię używek za 100, które będą takie same po roku.

Wykminiłem sposób co zrobić z tym fantem. Wrzucę później jakieś zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Miał by ktoś na zbyciu tylną półkę pod klapą bagażnika do subaru justy I ? I mam pytanie, tylne nadkola to jest jakieś newralgiczne miejsce szczególnie lewe? Bo wczoraj mi amortyzator powiedział "Siemka!" z bagażnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Koledzy jest taka sprawa.

Szukam i nie mogę się doszukać elementów gumowych do zawieszenia do Justynki pierwszej generacji.

Jest cokolwiek dostępne ? Ktoś robi jakieś zamienniki albo da się od czegoś innego dopasować ?

Pasowało by mi to wreszcie jakoś fajnie ogarnąć bo w tej chwili to mam tam lekkie druciarstwo zrobione, zaczyna to wszystko się tłuc i mnie drażnić. A na zimę pasowało by żeby to wszystko fajnie grało no bo śnieg spadnie :)

Pomóżcie, coś podpowiedzcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nigdzie nie dało się dostać oryginalnych to zawsze możesz zamówić sobie poliuretany, które głównie stosowane są w rajdowych autach żeby usztywnić zawieszenie. Choć są różne twardości poluiuretanów i jak wybierzesz najbardziej miękkie to do seryjnej jazdy będą się nadawać. Jedynie problemem będzie to, że zapewne będziesz musiał wymontować wszystkie poduszki, gumy i co tam będziesz chciał wymienić, wysłać je i czekać jakieś 2 tygodnie na dostanie skopiowanych elementów. Co do wybrania firmy, która świadczy takie usługi musisz niestety sam poszukać, bo ja nikogo nie jestem w stanie polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko może trochę nie w tym miejscu, ale świeżynki tak mają, że nie mogą zaczynać nowych wątków.

Czy można jeszcze gdzieś w kraju zakupić justynkę I generacji w przyzwoitym stanie (przynajmniej blacharskim)? Bo na popularnych portalach (przynajmniej 2-ch) to jakoś od ponad pół roku nie mogę nic wypatrzyć, nom może poza jedną czerwoną, ale akurat wtedy miałem przerwę w zaglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie była jedna czerwona, zresztą u nas na forum była też wystawiona. Ogólnie ze zdrową Justy jest problem, ja jakieś 2 lata temu szukałem zdrowej budy ponad pół roku. Teraz podejrzewam, że jest jeszcze gorzej.

Podobno http://tablica.pl/oferta/sliczna-subaru-justy-1-2-4wd-1993-CID5-ID43bRP.html#1fe9089cc6 ta jest zdrowa i w dobrym stanie, choć jak patrzę na zdjęcia to mam co do tego wątpliwości. Pozatym cena trochę za duża. Ja za te pieniądze kupiłem Justynkę kolejnej generacji z silnikiem od Swifta GTI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie była jedna czerwona, zresztą u nas na forum była też wystawiona. Ogólnie ze zdrową Justy jest problem, ja jakieś 2 lata temu szukałem zdrowej budy ponad pół roku. Teraz podejrzewam, że jest jeszcze gorzej.

 

Jest b. mało ciekawie, ale jeszcze trochę poszukam ...

 

Podobno http://tablica.pl/of...html#1fe9089cc6 ta jest zdrowa i w dobrym stanie, choć jak patrzę na zdjęcia to mam co do tego wątpliwości. Pozatym cena trochę za duża.

 

Mam auto, które jest w kraju dokładnie tyle co ta zielona. I powiem tyle, szacowany koszt napraw blacharskich przewyższa wartość auta. Nie sądzę żeby wystawione autko było pod tym względem wyjątkiem. Dla mnie wygląda na autko wyekspolatowane w kraju za które ktoś chce wziąć niezłą kasę. Zresztą zdjęcia robione "pod słońce" z każdej strony także dają do myślenia. Zatem dlaczego podobno zdrowa?

 

Ja za te pieniądze kupiłem Justynkę kolejnej generacji z silnikiem od Swifta GTI :D

 

Tą kojarzę. Mam nadzieję, że dobrze się sprawuje. Osobiście wolałbym jednak I generacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja wydłubałem nowe tylne mocowania amortyzatorów. Zainspirowała mnie rdza którą tam znalazłem podczas wymiany amorów :)

Zmontowałem hybrydę tylnej poduszki z Subaru i przedniej ze Sierry :) Działa ale nie jest rewelacyjne.

Czy można tam wpasować coś od innego samochodu ? Oryginały nie są już dostępne w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...