Skocz do zawartości

Dakar 2012


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

od roku trenował na pustyniach w Afryce również ;)

 

rok temu to on jeszcze w Zakopanem na nartach skakal do marca zreszta, treningi jak zaczal w maju to dobrze. takze mowiac od roku gruba przesada. :lol:

 

ps. szkoda Kuby - ponoc silnik wybuchl;/ Łoker tez kolo urwal i jeszcze go ni ma na mecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze mowiac od roku gruba przesada. :lol:

No to to by wyjaśniało czemu wczoraj go wyprzedził wóz transmisyjny :mrgreen:

A tak serio to szacun dla Adama ,że tak dzielnie daje rade :!:

 

Tak mi przeszło teraz przez myśl - Łoker już praktycznie odpadł, Czech się wycofał... teraz organizator może spokojnie stwierdzić ich zgodność sprzętu z regulaminem... ale by się nasi wku...rzyli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie ,że np dzisiaj tvp1 to nawet o nim nie wspomniała w relacji :roll:

A jak ma o nim wspominać jak relacje sponsoruje orlen, a Małysza lotos :twisted:

Generalnie w tych pożal się Boże relacjach mówią tylko o orlen teamie a o innych polakach nic, trochę wstyd.

 

Szkoda strasznie i Kuby i Łokera, obaj mieli szanse na dobre pozycje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma o nim wspominać jak relacje sponsoruje orlen, a Małysza lotos :twisted:

 

Dlatego TVP powinna puszczac to razem z reklamami.... :D

 

... taka moja zlosliwosc, bo tez chce mi sie zygac jak ogladam pseudo realcje sponsorowane przez ta czy inna firme....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Jeśli Hołek będzie miał wynik lepszy niż rok temu to już duży sukces. Moim zdaniem na wygrywanie przyjdzie czas.

Dzisiaj los Krzyśkowi sprzyjał. Odcinek był chyba najbardziej rajdowy z odcinków Dakaru a Peterhansel miał dwa kapcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadą byle sobie dojechać.

...za to Przygoński dojechał... :evil: . Dojechać do mety w Dakarze to już jest wyczyn, być w pierwszej dziesiątce (dwudziestce) to już sukces,a wygrywają zawodnicy z duuuużym doświadczeniem . Mają sponsorów to jadą, a młodzi niech sponsorów szukają i się pokazują to pewnie też pojadą. A swoją drogą 3-4godziny jazdy odcinka specjalnego i wstawka w telewizji 5min... zresztą na Eurosporcie nie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie taki totalny - od roku trenował na pustyniach w Afryce również

Trenował też u babci na działce więc faktycznie doświadczenie już ma ;)

 

Strasznie szkoda Kuby Przygońskiego. Ma chłopak pecha, a były podstawy żeby optymistycznie patrzeć na ten rajd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest techniczna szansa że chachor lub dąbrowski odda motocykl kubie i będzie mógł jechać, to chyba najlepsze rozwiązanie, swoją drogą ciekawa awaria, korbowód rozwalił blok nowego silnika ?? sam kuba zaskoczony z tego co wynika z artykułu i moto leci już do KTM na sprawdzanie, ma chłopak wieli potencjał, moim zdaniem on był jednym z faworytów do zwycięstwa tego Dakaru na 100% pierwsza 5,

szkoda wielka szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest techniczna szansa że chachor lub dąbrowski odda motocykl kubie i będzie mógł jechać, to chyba najlepsze rozwiązanie, swoją drogą ciekawa awaria, korbowód rozwalił blok nowego silnika ?? sam kuba zaskoczony z tego co wynika z artykułu i moto leci już do KTM na sprawdzanie, ma chłopak wieli potencjał, moim zdaniem on był jednym z faworytów do zwycięstwa tego Dakaru na 100% pierwsza 5,

szkoda wielka szkoda

No pewnie że jest, Ameryka Południowa jest znana z chirurgii plastycznej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jako niepoprawny optymista, patrząc na mapę dzisiejszego odcinka obstawiam, że Łoker wróci do 10-tki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadą byle sobie dojechać.

...za to Przygoński dojechał... :evil: . Dojechać do mety w Dakarze to już jest wyczyn, być w pierwszej dziesiątce (dwudziestce) to już sukces,a wygrywają zawodnicy z duuuużym doświadczeniem . Mają sponsorów to jadą, a młodzi niech sponsorów szukają i się pokazują to pewnie też pojadą. A swoją drogą 3-4godziny jazdy odcinka specjalnego i wstawka w telewizji 5min... zresztą na Eurosporcie nie lepiej...

 

Akurat Przygoński po raz kolejny ma wielkiego pecha i nie odpadł dlatego że popełnił błąd. Zarówno Czachor jak i Dąbrowski już parę razy przejechali cały Dakar więc dalej się upieram że oni za dużo nie osiągną w swoich występach. Dalej uważam że Orlen powinien odmłodzić swój zespół choćby o Dąbrowskiego. Jeżeli uważasz że dla młodego zawodnika bez nazwiska prostą sprawą jest znalezienie sponsora który będzie fundował przez cały rok przygotowania do Dakaru to jesteś w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj los Krzyśkowi sprzyjał

 

trochę kłopotów też miał :( Hołek : ''Ale my również trochę pobłądziliśmy. Źle skręciliśmy w jednym z miejsc, pojechaliśmy trasą motocyklistów i musieliśmy wracać pod prąd odcinka. Miałem ogromnego stracha, gdyż się śpieszyłem, a z naprzeciwka jechały na mnie motocykle. To ja jechałem pod prąd, więc musiałem im ustępować. Później jadąc przez rzekę uderzyliśmy w gałąź, która przeszyła nam szybę i skończyliśmy tak OS.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak ja nie lubie tego tematu... ciekawośc zżera co tam się dzieje, a boje się czytać żeby się nie okazało, że Hołek coś urwał, gdzieś sie zgubił, albo gdzieś stracił godzinę...

 

Dlatego narazie olewam i się nie interesuje :mrgreen: bo na Dakarze nie ma kompletnie znaczenia czy ktoś na 3 odcinku prowadzi czy traci godzine, bo wszystko jeszcze może się stać TO DAKAR (to samo dotyczy Czachora i Dąbrowskiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...