Skocz do zawartości

Dakar 2012


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tymczasem na WP1 Małysz zameldował się jako 39.

 

trochę niespodzianka :idea:

Pamiętajcie że to wielki sportowiec i walczak, dajmy mu parę lat a może naprawdę nas zaskoczyć, wielu sportowców po karierach w sportach idywidualnych przeniosło się do rajdów i zrobiło karierę, to kwestia psychy, determinacji i motywacji, a z tym jak wiemy u Małysza nie jest źle, ja tam trzymam za niego mocno kciuki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Subaru jedzie w tegorocznej edycji - chłopaki się nie poddają ;)

 

http://www.dakar.com/dakar/2012/us/rider/369.html

 

z zeszlego roku [ http://www.motocms.com/wp-content/uploads/2010/06/subaru_elaion.jpg ]

 

 

Sześć załóg samochodowych widniejących na liście startowej drugiego etapu Dakar Rally, nie wyjechało rano z Santa Rosa. Na biwaku pozostały Honda Ridgeline Carlo de Gavardo, Volkswagen Amarok Adriana Yacopiniego, Bowler Yannicka Commagnac'ka, Hundai Santa Fe Rafaela Sancheza, Toyota Hilux Domingo Reginato i Subaru Forester Gustavo de Rady. Najwyżej sklasyfikowany z tej grupy, Carlo de Gavardo zajmował 31 miejsce w rajdzie.

 

Pewnie uszczelka poszła :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uszczelka poszła :mrgreen::mrgreen: :wink:

Jeśli zaś to diesel to właśnie zbierają opitol, że sprzęgła nie umieją puszczać :mrgreen:

 

myślisz że nie byli w Kielcach na szkoleniu :?:

no to pewnie gwarancja nie będzie uznana i będą musieli z własnej kieszeni bulić

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wypowiedzi po odcinku 2. Tłumaczenie moje niektórych więc sorry za ewentualne babole:

 

302-Stephane Peterhansel:

Początek odcinka był szybki i dlatego nie było możliwe uzyskanie przewagi nad innymi zawodnikami, ale pod koniec było wyboiście i jechało nam się lepiej wśród wydm. Odrobiliśmy trochę czasu do Hołowczyca, ale przede wszystkim mieliśmy zabawę.

 

303-Robby Gordon:

To był dobry odcinek dla naszego Hummera, prędkość była dobra. Opony były dobre, ale jadąc za De Villers'em uderzyliśmy w głaz i złapaliśmy kapcia. Bez tego, wydaje mi się, że bylibyśmy w stanie wygrać. Jednak najważniejsze było to, że utrzymywaliśmy auto cały czas na drodze i nie mieliśmy żadnych przygód - jechaliśmy komfortowo cały czas.

 

300-Nasser Saleh Al-Attiyah:

Wystartowaliśmy jako 38 załoga i wyprzedziliśmy dużo samochodów. Pękła nam szyba i zabrało nam mnóstwo czasu wyprzedzanie innych ekip. Musieliśmy utrzymać dobrą strategię i pokazać, że ciągle się liczymy. Nie wiem jak dużo czasu straciliśmy, ale liczymy na dobrą jazdę jutro. Musimy być bardziej rozważni.

 

304-Hołek:

Stephane pokonał nas, ale ja to akceptuję ponieważ w mojej opinii jest najlepszym kierowcą na tym rajdzie. Akceptuję także zwycięstwo Nassera w innym samochodzie. Uważam, że ten odcinek nie był łatwy. Było trochę wybojów i jak dla mnie zawieszenie nie jest dobrze ustawione - jest za sztywne. Podbijało mocno więc musiałem zwolnić w trosce o plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...