Skocz do zawartości

Dakar 2012


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uwierz mi :D , to nie ma najmniejszego znaczenia, Mini ktorym Holek jedzie to BMW , konstrukcja, podzespoly, doswaidczenie itp. , To ze sie to nazywa MINI , to marketing, :idea: , a ze to zostalo przetestowane w latach ubieglych przez BMW , to pikus i dla tego nazywa sie MINi :D

 

Jasne, w przygotowaniach w zeszlym roku do pewnego momentu Holek jezdzil jeszcze X3, a Peterhansel juz MINI, ale pod spodem to byly bardzo zblizone auta z tego, co slyszalem (jesli nawet nie identyczne).

Chodzilo mi tylko o to, ze Beaupre/Lisiecki jada autem w specyfikacji z 2010 :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycmoze sie myle, ale z tego co wiem w przypadku tych dwoch panow jest calkiem inaczej niz w SPRT. To oni sami, zawodnicy, sa jakby "zespolem" i kieruja jego dzialaniami, a sponsorzy tylko daja kase. To nie jest zespol, ktory zatrudnia zawodnikow.

 

 

a to o tym nie mam bladego pojęcia :roll:

 

 

najgorzej moim zdaniem maja motocyklisci

 

 

za każdym razem jak oglądam relację to nie mogę się nadziwić jak oni to robią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejszy OS odwolany z powodu sniezycy panujacej w Andach. Cala karawana rajdowa przejedzie razem granice zlokalizowana w Passo San Francisco na wysokosci 4700 metrow. Scigania nie bedzie.

 

szkoda :( , Hołek w gazie jest 8) mogli chociaż krótszą trasą puścić rajd :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że po odwołaniu wczorajszego etapu Hołek musi otwierać pustynny odcinek, będzie wytyczał szlak, a to zawsze strata. Chociaż chyba motory dzisiaj mają taką samą trasę, czyli tylko punktów hamowań nie będzie miał. Tak czy inaczej ciekawy i długi dzisiaj etap mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie czasy Hołka i Gordona.

Na WP2 Gordon miał 2:31 straty do Hołka, potem na WP5 Hołek 11:58 do Gordona, a teraz Hołek ma raptem 0:22 straty do Gordona...

Obstawiam jakieś żarty z wynikami.

No chyba że faktycznie dzieje się dziś duuuuuuuuuuuużo ciekawego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Hummer czyli RWD wygra Dakar to przestaję wierzyć w potęge napędu na 4 koła.. :mrgreen:

Jak oni jadą po tych wydmach z napędem na tył :roll: i z taka masą?

Peterhansel dzisiaj troszke chyba odskoczy Hołkowi w generalce. Dobrze, że 3 Roma jest za Hołkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...