Skocz do zawartości

Dakar 2012


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny Dakar zbliża się wielkimi krokami.

 

Zaprezentowano mapkę ze znacznie zmodyfikowaną trasą względem roku ubiegłego.

 

Trzeba przyznać ,że Polacy mają tam bardzo duże szanse na sukces i to w niemal każdej kategorii !

Quady - Rafał Sonik

Motocykle - Kuba Przygoński

Samochody - Hołek w MINI !

 

45594-dakar.jpg

 

A za sprawą Małysza spodziewać się możemy lepszych niż dotychczas wiadomości medialnych z Dakaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Chyba wszyscy Polscy uczestnicy wyruszyli do Argentyny, część jest już na miejscu. Zostały cztery dni do startu, więc może "dwa słowa" na temat szans Polaków.

Według mnie mamy realne szanse na podium we wszystkich kategoriach (ciężarówki Darek Rodewald z bandy DE ROOY) w pozostałych kategoriach kandydatów wymieniać chyba nie trzeba.

Też widzicie to tak kolorowo? :D

 

Jeżeli chodzi o relacje to myślę że w tym roku dotrze do nas więcej materiałów niż kiedykolwiek wcześniej, choćby z powodu występu Adama Małysza a pewnie to co w tamtym roku pokazał Hołek, Łoker i reszta też będzie miało wpływ na ilość i jakość relacji, bynajmniej taką mam nadzieję.

Karolak jedzie pierwszy raz więc pewnie sam nie wie jak to będzie :roll: , podobno ma fioła na punkcie motoryzacji więc powinien "czuć bluesa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza irytacja dzisiaj - wiadomości RMFFM - 90% materiału o Dakarze to wywiad z Małyszem, ani słowa o Hołku, motocyklistach czy ekipie Orlen Teamu ,która walczy tam o czołowe lokaty. No , czyli wszystko tak jak myślałem - wiadomości z Dakaru skupione będą na Małysza... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza irytacja dzisiaj - wiadomości RMFFM - 90% materiału o Dakarze to wywiad z Małyszem, ani słowa o Hołku, motocyklistach czy ekipie Orlen Teamu ,która walczy tam o czołowe lokaty. No , czyli wszystko tak jak myślałem - wiadomości z Dakaru skupione będą na Małysza... ehh

 

 

Niestety :( ja już od dłuższego czasu słyszę że tylko małysz tam jedzie a reszta to "inni" Polacy :roll: I to w wielu relacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasser jednak jedzie. Pewnie Hołek się nie ucieszył

 

Nasser jedzie Hammerem od Gordona i będzie groźny :roll: ale Hołeeek da radę :P

 

jak myslicie Małysz dojedzie do mety ?

 

dojedzie 8) daleko :idea:

 

wiadomości RMFFM - 90% materiału o Dakarze to wywiad z Małyszem, ani słowa o Hołku, motocyklistach czy ekipie Orlen Teamu

 

przecież RMF nie będzie reklamował Orlenu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, wiem ,że Orlenu nie chcą reklamować, ale jednak wierzyłem po cichu w poprawność informacji dziennikarskiej, czy coś w tym rodzaju...

Nasser jedzie Hammerem od Gordona i będzie groźny

Jeśli to RWD tak jak rok temu to troche lipa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE! „Regulaminowe zaskoczenie” quadowców.

 

30 grudnia 2011 14:32:14

 

Na przeglądzie technicznym quadu Rafała Sonika stwierdzono, że... jego quad nie spełnia punktu nr 8 regulaminu. Wg interpretacji sędziowskiej silnik quadu musi pochodzić od takiej ramy na jakiej jest zamontowany - czyli raptor powinien być z silnikiem od raptora - nie motocykla. Sytuacja dotyczy wielu zawodników – m.in. Declerc’a, Machacka, Maćka Albinowskiego, Łukasza Łaskawca.

Teamy nerwowo czekają na rozwój sytuacji. Jaka będzie finalna decyzja sędziów? Trochę późno na zmianę interpretacji, z drugiej strony dziwi fakt, że wcześniej nikt się nie zorientował że może być z tym problem.

 

ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie aktualne

za stronką nasinadakarze:

Pilne! quady Łukasza i Maćka przeszły badania techniczne

30 grudnia 2011 17:36:42

Jest! maszyny naszych chłopaków przeszły pozytywnie badania techniczne przed rajdem. Emocji było sporo. Czekamy jednak na ostateczne rozstrzygnięcie sytuacji. Prawdopodobnie dla "hybryd" zostanie utworzona oddzielna klasa pojazdów. Ależ emocje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...