Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Te wszystkie aplikacje, konta, hasła, a tu ze znakiem specjalnym, a tam nie krótsze niż osiem liter gdzie jedna z nich musi być duża, a gdzie indziej jeszcze inaczej, monitoringi, pagususy, podaj dane, zaakceptuj warunki ... nawet już cholera zaparkować spokojnie nie można ! :huh:

 

IMG_0131.thumb.jpeg.1188c690c55ffa7dec7188ad5580036d.jpeg

 

coraz bardzie mnie to :censored:

 

 

Edytowane przez Blixten
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj, zanim zaparkujesz??.... 

Odlot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedią całego narodu jest umorzenie śledztwa przeciw machinie zła. Jakby wyparowały podpisy prokuratorów, uzasadnienia wyroków, świadkowie i fabrykanci dowodów z policji. Nawet publiczne wypowiedzi polityków nagabujące do wydania wyroków jakby zapomniano. Nie ma odpowiedzialnych.

Wychodzi, że każdego system może zmielić. A swoich się nie sądzi.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, radekk napisał(a):

3 punkty lojalnościowe i 200 zł:angry: 


Ja to bym się ucieszył. 
Tydzień temu, godzina ok 23:30 a pod koła wpada mi policjantka z radarem w ręce - 81/50 - 800 zł i 9 pkt. Bez negocjacji. Życie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z tym życiem.. U mnie w piątek 7 i 400. Dobrze, że mi się 8 lutego skasowało poprzednie 17 bo bym miał 24. A gdyby zostały dwa lata i bez kursów zmniejszających, to by w ogóle nie było życia.

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, B-52 napisał(a):

No niestety z tym życiem.. U mnie w piątek 7 i 400. Dobrze, że mi się 8 lutego skasowało poprzednie 17 bo bym miał 24. A gdyby zostały dwa lata i bez kursów zmniejszających, to by w ogóle nie było życia.

O właśnie, a jak w końcu wyszło z punktami sprzed ostatniej zmiany przepisów, zostają na dwa lata czy dla nich też się zmienia czas na rok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się skasowały po roku. Dostałem 8 lutego 2023, kiedy obowiązywały dwa lata. I skasowały się teraz. Jakby amnestia. Chyba, że ogólna zasada o zastosowaniu przepisów „względniejszych” dla sprawcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, przemowrc napisał(a):

Ja to bym się ucieszył. 

policjant patrzył na mnie jak na idiotę, jak ja z pełen radości z nim rozmawiałem, jeszcze na koniec jak odchodził rzuciłem mu dziękuję, życzę miłego dnia to się obejrzał i spojrzał jak na nienormalnego.

 

Jedynie to wkurzony jestem ze ewidentnie przez głupotę i zamyślenie, praktycznie codziennie przejeżdzam tą drogą i z zasady nie przekraczam tam prędkości, ewentualnie o jakieś drobne km, to raz jak się ustawili to wpadłem.

 

23 minuty temu, skwaro napisał(a):

O właśnie, a jak w końcu wyszło z punktami sprzed ostatniej zmiany przepisów, zostają na dwa lata czy dla nich też się zmienia czas na rok? 

na rok, tam byłem zaskoczony, bo też myślałem że na dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, stefanekmac napisał(a):

Wsiadam i od razu aktywiluje yanosika. W ciągu roku to kilkadziesiąt punktów i kilka tys  oszczędności...

mi się sam włącza, ewentualnie czasami coś nie zatrybi i uruchamiam, ale dzisiaj wsiadłem i się właśnie sam nie uruchomił, a ja od razu konferencja przez telefon, jeszcze myślenie o jednej niezbyt fajnej sprawie i zapomniałem spojrzeć czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w sumie bardziej niż ten mandat wkurzyło mnie dzisiaj będąc w jednym centrum handlowym w którym dotychczas parking był za free przez 4 h mając bilet do kina, i ponoć od marca zmienili i trzeba mieć paragony na przynajmniej 90 zł, a nie miałem już czasu kombinować, bo się spieszyłem. Jak się okazało to parkowanie kosztowało mnie 28 zł:censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, stefanekmac napisał(a):

Wsiadam i od razu aktywiluje yanosika. W ciągu roku to kilkadziesiąt punktów i kilka tys  oszczędności...

U mnie się odpala automatycznie jak wykryje połączenie z głośnomówiącym w aucie. Ale to działa do czasu aż nie będziesz ten pierwszy, który spotka nieoznakowanych po ich wyjeździe na trasę "bo na yanosiku było czysto" :)

 

13 minut temu, radekk napisał(a):

 

na rok, tam byłem zaskoczony, bo też myślałem że na dłużej

Uff, to jeszcze pół roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, radekk napisał(a):

Jak się okazało to parkowanie kosztowało mnie 28 zł:censored:

W Gdyni 2 godziny to jakieś 13 zł na mieście ;)

 

 

Ja się cieszę, że od jakiegoś czasu mam 0 pkt. W niedzielę o 7:30 zatrzymywali w Sopocie wszystkich na dmuchanie na Niepodległości, oba pasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Aga napisał(a):

W Gdyni 2 godziny to jakieś 13 zł na mieście ;)

tam 7 zł/h, właśnie sprawdziłem na stronie i nadal kino upoważnia do darmowego parkowania przez 4 więc jakiś kretyn mnie zrobił w ha. Napisałem właśnie reklamację.

 

41 minut temu, Aga napisał(a):

Ja się cieszę, że od jakiegoś czasu mam 0 pkt. W niedzielę o 7:30 zatrzymywali w Sopocie wszystkich na dmuchanie na Niepodległości, oba pasy ;)

ja ostatnio mandat dostałem jakieś 15 lat temu, z 2 razy może w między czasie mnie zatrzymywali na rutynowe dmuchanko. Mam nadzieję że na następny poczekam przynajmniej podobny okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, radekk napisał(a):
20 godzin temu, przemowrc napisał(a):

Ja to bym się ucieszył. 

policjant patrzył na mnie jak na idiotę, jak ja z pełen radości z nim rozmawiałem, jeszcze na koniec jak odchodził rzuciłem mu dziękuję, życzę miłego dnia to się obejrzał i spojrzał jak na nienormalnego.

Ja to powiedziałem w kontekście mojej wpadki. Dostałem trochę surowszą karę ;) Niemniej tez starałem się rozmawiać "na wesoło" tym bardziej, że pani policjantka była miłą i piękną kobietą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...