Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.01.2021 o 05:41, niebieskiultras napisał:

:facepalm:

Wczoraj to nie był mój dzień

Rano w drodze do pracy małe kabooom. W robocie straszny ból glowy i robota jak krew z nosa. 

Non stop coś się działo. Zgodziłem się zostać nadgodziny " niedługo przyjedzie na załadunek auto. Ogarniesz to i możesz iść do domu"- nie dlugo trwało 3h..

W efekcie po 12h w pracy  bylem w domu.

 

20210113_144224.jpg

Lipa sytuacja.

Co do godzin pracy ,to u mnie z racji 2 etatów normą jest 24-30h w pracy , wiadomo ,tak się to wszystko łączy ,aby był czas na wypoczynek , czy inne rzeczy ,ale i tak wychodzi standardowo ok.300h w pracy.

Ostatnio  na szkoleniu młody 18 letni chłopak stwierdził,że na praktykach normalnie jest 8h i coś tam się spitoliło i musiał zostać ponad 2h dłużej i z takim żalem do mnie :" wyobraża sobie pan ponad 10h w pracy?"

Było po 16 ,a jak wyszedłem z domu do pracy przed 7 poprzedniego dnia i leciała mi 34 godzina ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hemi112 napisał:

Lipa sytuacja.

Co do godzin pracy ,to u mnie z racji 2 etatów normą jest 24-30h w pracy , wiadomo ,tak się to wszystko łączy ,aby był czas na wypoczynek , czy inne rzeczy ,ale i tak wychodzi standardowo ok.300h w pracy.

Ostatnio  na szkoleniu młody 18 letni chłopak stwierdził,że na praktykach normalnie jest 8h i coś tam się spitoliło i musiał zostać ponad 2h dłużej i z takim żalem do mnie :" wyobraża sobie pan ponad 10h w pracy?"

Było po 16 ,a jak wyszedłem z domu do pracy przed 7 poprzedniego dnia i leciała mi 34 godzina ;)

Akurat praca kilkanaście godzin to nie problem. W 2019 14h byłem na pożarze za frajer.

Czy w pracy sporo nadgodzin.

 

Akurat w tamten dzień miało być szybko a przyciągnęło się.

Life.

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Krzysztof Łuszczewski, jeden z "prowodyrów" Radia Nowy Świat, jeden z najlepszych prezenterów tego radia, jeszcze przed chwilą słuchałem jego audycji z niezłym kopem bo Muzyczne Kontrowersje były jedną z najlepszych audycji w tym radiu...

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blixten napisał:

Masz ubezpieczenie ?

Tak. OC i AC. Autoszyby nie mam bo nigdy by nie wystarczyło na wymianę w OBK, dlatego zrezygnowałam z tej opcji dawno temu. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...