Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem pozdrowienia od straży wiejskiej 59/czterdziestce. Auto służbowe, więc trzeba zapłacić. Na zdjęciu jest znak 40 przed autem a fotka robiona od tyłu. Myślałem, że to próba naciągnięcia klienta, ale to jest znak powtórzony za skrzyżowaniem .

Strażnik pyta się jak sie jeździ takim BMW? Poradziłem mu, aby sobie kupił i nie marnował mojego czasu. 100zł mandatu i 2 punkty

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy wspolczucia dla wlasciciela czarnego GTka, ktoremu przy przejsciu dla pieszych na trasie gdanskiej w Lomiankach wjechalo w dupe stare Mondeo. Swinka na lusterku chyba byla. Mam nadzieje, ze nikomu nic sie nie stalo. Samochod nie wyglada za ciekawie, ale oby dalo sie naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 3 ładne auta z końcówki 2011 roku w wydawałby się logicznym komisie mającym "akredytację" w kilku firmach leasingowych. Każdy nalatane miał od 110 do 135 tysięcy - w 3 lata wydaje sie w miarę racjonalne. Po drobnych poszukiwaniach wyszło, że mają od 190 do 212 kkm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę wieczorem pewien pan nie zauważył,,że jestem jeszcze na skrzyżowaniu... Moja ukochana, wiekowa, acz bohaterska Subarynka przyjęła siłę uderzeniową na wysokości tylnego mostu, który oczywiście rozłamał się jak zapałeczka. Dziecku jadącemu z tyłu w foteliku nic się nie stało, ufff! Mamuśka czyli ja w gustownym kołnierzu i na obserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja na kartę n to jakaś kpina , na dodzwonienie się do konsultanta poszło już 40zł z konta w telefonie a i tak nikt nie odbiera :evil:

 

Spróbuj napisać na oficjalny adres maila z tytułem REKLAMACJA - wszystkie duże firmy reagują na to szybko.

ZTCW mają do 30 dni na odpowiedź ale - co ważniejsze - niezałatwione reklamacje obniżają im to statystykę doskonałości ;) 

 

Takie przynajmniej mam doświadczenia z Orange, Plusem oraz kiedyś z C+.

Joe Cocker [*] 

 

Noo.... Japa mi opadła, jak pierwszy raz obejrzałem Woodstock - gdzieś tak w 1986/7r...(?)

To był gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę wieczorem pewien pan nie zauważył,,że jestem jeszcze na skrzyżowaniu... Moja ukochana, wiekowa, acz bohaterska Subarynka przyjęła siłę uderzeniową na wysokości tylnego mostu, który oczywiście rozłamał się jak zapałeczka. Dziecku jadącemu z tyłu w foteliku nic się nie stało, ufff! Mamuśka czyli ja w gustownym kołnierzu i na obserwacji.

Tilki, zdrowia!! Subaryny to jednak mocne auta. Ważne że dziecina cała i zdrowa - dlatego foteliki sa takie ważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...