Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

To było kwestia czasu, że policja sie tym zajmie. Irytuje mnie niesamowicie, ze taki czlowiek znajac swoje mozliwosci i posiadajac nie maly budzet, nie jedzie na tor tylko robi to na drodze. Jeszcze tlumaczenie przed kamera, ze stwarza mniej zagrozenia niz przecietny Kowalski. Mistrz logicznego myslenia. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietegesem była dzisiejsza wizyta u dentysty... Dawno temu chyba jeszcze za czasów podstawówki miałem robiony ząb. jak tow tamtych czasach założona była plomba z amalgamatu. rok temu kawałek plomby wypadł więc poszedłem do dentysty w Bremen. Ten stwierdził, że ząb do wyrwania. Poszedłem do innego i ten stwierdził, że wystarczy kanałówka. Zrobił leczenie kanałowe, skasował 120eur i po sprawie. Niestety zrobił tylko część zęba zostawiając część starej plomby. Ostatnio ta pozostała część zęba ze starą plombą ukruszyła się. Poszedłem więc do dentysty tu w Hamburgu. Ten po zrobieniu RTG stwierdził, że kanałówka była zrobiona niedokładnie i teraz można zęba tylko wyrwać i założyć mostek za kilkaset eur lub implant za 2500eur... Jako, że ząb nie boli i niby na straty zdecydowałem, że zobaczę jeszcze w Polsce co powiedzą. Mam kuzynkę dentystkę więc zobaczę co powie jak wrócę do kraju... Skoro miałem już umówioną wizytę to dentystka zaproponowała, że może wymienić mi jakąś starą amalgamatową plombę na nową kompozytową. z tego samego RTG wytypowała jeden ząb i po jego rozwierceniu stwierdziła, że nadaje się także do kanałowego leczenia bo pod plombą (też pewnie z lat 80/90) jest próchnica aż do kanałów (mimo, że ząb nie bolał). Jestem więc w toku kolejnej kanałówki i już wiem, że wyciągnie mi ona z kieszeni 100eur. ehhh a niby miałem porobione w kraju zęby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było kwestia czasu, że policja sie tym zajmie. Irytuje mnie niesamowicie, ze taki czlowiek znajac swoje mozliwosci i posiadajac nie maly budzet, nie jedzie na tor tylko robi to na drodze. Jeszcze tlumaczenie przed kamera, ze stwarza mniej zagrozenia niz przecietny Kowalski. Mistrz logicznego myslenia. :wacko:

taak bo malo ludzi jezdzi nielegala? Znacząca wiekszosc zawodników RSMP jezdzi nielegale, najbardziej to mnie smieszy wypowiedz Kosciuszki ktory tak to krytykuje a sam po nocach upalał nielegale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak bo malo ludzi jezdzi nielegala? Znacząca wiekszosc zawodników RSMP jezdzi nielegale, najbardziej to mnie smieszy wypowiedz Kosciuszki ktory tak to krytykuje a sam po nocach upalał nielegale

Tylko nikt nie jest takim debilem żeby chwalić się tym na youtube i dorabiać do tego ideologię że robia to w celu zwrócenia uwagi na problem braku torów :facepalm:

Sam pierwszy kamieniem nie rzucę, bo parę rond w życiu pokonałem bokiem i to kilka okrążeń m zajęło zanim zjechałem, ale filmu z tego na prawo i lewo nie udostepniałem i nie dorabiałem ideologii - polatałem bokiem, bo po prostu miałem na to chęć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zęby polecam leczyć w Polsce. Nie gorsza jakość a przynajmniej o połowę taniej. Np taki implant - pisałeś 2500 euro, w Polsce ok. 4000 zł

 

dlatego nie zgodziłem się na pracę przy tym zębie... rozbabrali mi inny też ze starą amalgamatową plombą... tu ma się cała zabawa zamknąć w 100eur z plombą kompozytową... pacjenta kandydata na wyrwanie/mostek/implant zostawiam na Polskę. może kuzynka coś wymyśli z nim... wyrwać to zawsze mogę... póki nie boli mogę mieć nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to dać, ale to chyba dobry temat. Ten materiał widziała chyba większość: Z "pewnego" źródła wiem, że kierowca i auto juz na youtube karierę zrobiło, tylko po ostatnim wystepie potrzebowało odbudowy, bo było bohaterem tego filmu: Dobrze chociaz że kierowca został już zawieszony w prawach zawodnika.

Troche się we mnie gotuje jak widze kolejne szukanie sensacji na siłę, przez cholernych dziennikarzy. Tu widać głuchą noc - ruch prawie zerowy, dużo ujęć z miejsca gdzie nie prawdopodobieństwo pieszego jest marginalne. Równie dobrze mogli by nagrać materiał z latania bokiem Subaraków pod marketem, całą paplaninę zostawić bez zmian i też prawie na jedno by wyszło. Poza tym nie wiem czy większego zagrożenia nie stwarza gananie ponad 100km/h choćby po Puławskiej czy innej podobnej ulicy dużego miasta w większym ruchu. A ciekaw jestem czy znajdzie się ktoś kto tego nie robił :unsure: Z nocnych wojaży nawet i na naszym forum można znaleźć trochę matriałów filmowych i jakoś nie widziałem głosów oburzenia.

Szkoda, że dobrodusznych poszukiwaczy sensacji nie było np po driftingowych MISTRZOSTWACH POLSKI w Karpaczu gdzie kilka samochodów prawie wpadło na ludzi poprzez betonowe bariery. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości to obejrzyjcie filmy z imprezy, porównajcie z materiałami TVN-u

Tajemnicą poliszynela jest oczywiście to kto lata tym autem...

Edytowane przez filester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić. Auto mam od niecałego miesiąca i zrobiłem około 3000km. Po zakupie sprawdziłem płyn i musiałem dolać około 1L. Ale też był wyciek z trójnika do reduktora LPG. Po dolewce nie zauważyłem znacznego ubytku. Teraz widziałem że robiło sie mokro bo sikało delikatnie ale nie skojarzyłem faktów puki całkiem nie walneła. Teraz jak wlewam przez korek to leje się z połaczenia plastikowego zbiornika z rdzeniem. Założę nową i jade na test CO2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żygam jak kot już pół dnia, co ziem to wychodzi :angry:

Ani krople żołądkowe, ani herbata miętowa nie daje rady. Sucharki ledwo przełykam.

Send with my HTC Sensation XL

 

A Coca-Coli albo Pepsi probowales ? Calkiem niezle dziala na problemy zoladkowe...

Próbowałem. Teraz jest lepiej, od 2h nic się nie dzieje i przyswoiłem 2 sucharki :)

Send with my HTC Sensation XL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...