Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges taki, że moje obuwie będąc w Spale stwierdziło że będzie dwuzbiornikowym magazynem na wodę powstałą ze śniegu. Na wszelkie prośby do uspokojenia się reagowało pobieraniem dodatkowych 2 litrów wody do wewnątrz. Byłem niestety na nie skazany, bo zapomniałem zapasowego z domu. efekt? Wróciłem z pracy, boli mnie głowa i czuje się źle. początkowo myślałem że to efekty sobotniej imprezy i wprowadzanych wtedy trunków, ale teraz wiem, że to jednak ta woda.... :? Lekarstwa, goraca herbata i wyrko.

Mam nadzieje że szybko puści... :wink:

 

 

co sie bedziesz lekami szprycował? wódy z pieprzem się napij... z dwie sety i rano bedziesz naprawiony :twisted:

 

mnie ta metoda juz kilka razy postawiła na nogi 8)

 

Podeślij Pana do baru, naprawimy usterki :mrgreen:

A taaaaam jest wielu lekarzy :P:twisted::twisted::twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges taki, że moje obuwie będąc w Spale stwierdziło że będzie dwuzbiornikowym magazynem na wodę powstałą ze śniegu. Na wszelkie prośby do uspokojenia się reagowało pobieraniem dodatkowych 2 litrów wody do wewnątrz. Byłem niestety na nie skazany, bo zapomniałem zapasowego z domu. efekt? Wróciłem z pracy, boli mnie głowa i czuje się źle. początkowo myślałem że to efekty sobotniej imprezy i wprowadzanych wtedy trunków, ale teraz wiem, że to jednak ta woda.... :? Lekarstwa, goraca herbata i wyrko.

Mam nadzieje że szybko puści... :wink:

 

 

co sie bedziesz lekami szprycował? wódy z pieprzem się napij... z dwie sety i rano bedziesz naprawiony :twisted:

 

mnie ta metoda juz kilka razy postawiła na nogi 8)

 

A mnie orzeł na śniegu stawia na nogi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę na USG, zerwałem lub naderwałem wiezadła boczne w prawym kolanie dzisiaj na piłce. Ogólnie załamka bo 6 tygodni na tyłku i nie wiadomo jak poważnie uszkodziłem wiezadła :(

Współczuję. Powinieneś zrobić rezonans magnetyczny. Pół roku temu miałem to samo, nadciągnięte więzadła krzyżowe, kolano nadal boli :???: od czasu do czasu, jutro idę na konsultacje do ortopedy, może dowiem się czegoś nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogotowiu na Bródnie pierwsze co to lekarz mi powiedział że rezonans jest nie potrzebny i USG wystarczy :/ dzisiaj idę do swojego lekarza i poproszę go o skuerowanie na rezonans bo tez mi się wydawało że powinni mi go zrobić

Byłem dzisiaj u ortopedy. Lekarze stwierdzili, że ponieważ u mnie, nie występuje niestabilność kolana, to raczej nie ma potrzeby operacji :cool: . Ale ponieważ noga boli, widać, że kolano nie jest sprawne na 100%, przez najbliższe 3-4 m-ce zakaz gry w piłkę, zakaz jazdy na snowboardzie :???: , tylko intensywna fizjoterapia i treningi na siłowni, aby wzmocnić kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazali ci chodzić w ortezie? Ja dzisiaj właśnie sobie zalatwiłem, na pogotowiu mi powiedzieli że 6 tyg mam ja mieć na nodze. Jutro jadę do ortopedy i na usg dlatego jutro wszystko sie wyjaśni. Kolano jest spuchnięte, staram sie go nie męczyć i chodzę o kulach. Jutro na pewno coś sie wyjaśni i obym miał same dobre wieści

 

Byłem dzisiaj u ortopedy. Lekarze stwierdzili, że ponieważ u mnie, nie występuje niestabilność kolana, to raczej nie ma potrzeby operacji :cool: . Ale ponieważ noga boli, widać, że kolano nie jest sprawne na 100%, przez najbliższe 3-4 m-ce zakaz gry w piłkę, zakaz jazdy na snowboardzie :???: , tylko intensywna fizjoterapia i treningi na siłowni, aby wzmocnić kolano.

ja dzisiaj byłem u ortopedy, zrobił usg. Stwierdził, że man naderwanie więzadeł bocznych 2-3 stopnia, nie ma zerwanych więc operacji nie będzie. Noga w ogóle mnie nie boli, tzn, cały czas mam ją w szynie i może dlatego. Na 4 tygodnie jestem uwięziony w domu bo mam jak najmniej chodzić. Żadnej rehabilitacji mi nie kazał na razie robić co mnie zdziwiło, mam tylko okładać kolano lodem i jak najwięcej leżeć.

Najgorsze jest to, że powiedział, że ze wszystkich sportów, które mu wymieniłem to pozostanie mi rower i basen :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...