Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem tymczasowego bana na starty w KJSach AK Centrum, bo (jak wynika z rozmowy telefonicznej z Panem Prezesem) jak mi sie cos nie podoba, to moge sobie startowac gdzie indziej...

Na ich forum mozna tylko chwalic, jak cos komus sie nie podobalo, to ban (bo nie bylem jedynym zbanowanym). Jakos w AK Rzemieslnik jak proba sie nie podobala, to potrafili to wziac pod uwage i zmienic konfiguracje na inna podczas kolejnej imprezy...

Powiedzmy, że Pan Prószyński to dość specyficzny człowiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston była pierwszą kobietą, która zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard 200 i jej kolejnych siedem singli pojawiło się na 1. miejscu na liście Billboard Hot 100.Sześciokrotnie zdobywała nagrodę Grammy dla najlepszej piosenkarki nurtu rhythm and blues.Nagrała płyty sprzedane w łącznym nakładzie 170 milionów egzemplarzy. Była najbardziej nagradzaną wokalistką muzyki pop wszech czasów.

 

ja najbardziej tą jej piosenkę lubię:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston była pierwszą kobietą, która zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard 200 i jej kolejnych siedem singli pojawiło się na 1. miejscu na liście Billboard Hot 100.Sześciokrotnie zdobywała nagrodę Grammy dla najlepszej piosenkarki nurtu rhythm and blues.Nagrała płyty sprzedane w łącznym nakładzie 170 milionów egzemplarzy. Była najbardziej nagradzaną wokalistką muzyki pop wszech czasów.

 

ja najbardziej tą jej piosenkę lubię:

 

Lubiłem jej piosenki ale nie lubiłem jako osoby. Wiecznie rozkapryszona. Pamiętam jej koncert w Sopocie. Odwaliła straszną chałturę i cały czas demonstracyjnie pokazywała jak jest zimno.

Nie zmienia to faktu, że była wielką wokalistką, która nie poradziła sobie (jak wielu innych) z popularnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...