Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

18-135.

 

 

Wrzuc jakies zdjecia, ciekaw jestem efektow.

 

Nie chcę na razie wydawać za dużo $$$ (moja booyakasha jest ostatnio coś słabo doinwestowana :twisted:) ale myślę o dorzuceniu jeszcze 55-200. I powinno być git.

 

Nie badz wiotki ! Dla kawiora powinno byc 70-200 2.8 VR chyba, ze Devlin opowie Ci pare bajek o staloogniskowych sloikach ;-)

 

Robilem kwiatkowym 55-200, bardzo przyjemny w uzyciu. Za taka kase dosc szybki i ogolnie daje rade. Z minusow - do robienia zdjec na Slomce bywa zbyt krotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-135.

 

Nie chcę na razie wydawać za dużo $$$ (moja booyakasha jest ostatnio coś słabo doinwestowana :twisted: ) ale myślę o dorzuceniu jeszcze 55-200. I powinno być git.

 

Proponuje 28-75 stałe światło 2.8 tamrona XR Di- super jasny zoom w bardzo dobrej cenie. Nówka 1200-1300 zł

 

Do tego jakieś dłuższe tu jeśli nie będziesz sie bawił w profesjonalistę to wystarczy nikkor 70-300 ED, i tu bardzo ważne jest to ED, nie daj sobie wcisnąć plastika G (bardzo się różnią te szkła). Porządny metalowy sprzęt, w 1000 się zmieścisz. Do tego lampa sb600 wystarczy w zupełności, czyli w sumie w 3000 się powinieneś zmieścić i starczy to na długo. 28-75 portret spacerówka 70-300 wyścigi rajdy przyroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-135.

 

Nie chcę na razie wydawać za dużo $$$ (moja booyakasha jest ostatnio coś słabo doinwestowana :twisted: ) ale myślę o dorzuceniu jeszcze 55-200. I powinno być git.

 

Proponuje 28-75 stałe światło 2.8 tamrona XR Di- super jasny zoom w bardzo dobrej cenie. Nówka 1200-1300 zł

 

Do tego jakieś dłuższe tu jeśli nie będziesz sie bawił w profesjonalistę to wystarczy nikkor 70-300 ED, i tu bardzo ważne jest to ED, nie daj sobie wcisnąć plastika G (bardzo się różnią te szkła). Porządny metalowy sprzęt, w 1000 się zmieścisz. Do tego lampa sb600 wystarczy w zupełności, czyli w sumie w 3000 się powinieneś zmieścić i starczy to na długo. 28-75 portret spacerówka 70-300 wyścigi rajdy przyroda.

 

Ja bym te kawalki wydzielil do foto-watku albo foto-hardware watku ;-)

 

Co do Tamrona - kolega sobie bardzo chwali wersje do Canona. Jak bedzie troche wiecej kasy sam rozwazam tamrona vs. 18-70 nikkor. A co do 70-300 ED to chyba wyszedl z produkcji. W rekach mialem przez chwile 70-300 VR - calkiem calkiem, koszt ~2200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki fotograficzne. Dziś miałem okazję testować aparat i ten obiektyw i faktycznie, jak pisze Korton w zupełności na początek wystarczy - szczególnie dla takiego lajkonika, jak ja :wink:. Czyli schluss na wydatki aparatowe, czas doinwestować booyakashę - mam nadzieję, że efekt doinwestowania znajdzie się w tym wątku :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem tylko "z doskoku" na forum, to się pochwalę krótko i węzłowato:

 

1. Dobrzy ludzie rozpierniczyli jednego Avensisa w dieslu - bardzo porządnie i nieodwołalnie, bo przy zastosowaniu cięzarówki.

2. Inni dobrzy ludzie podstawili w jego miejsce... eee... jakby to powiedzieć... nooo... :cool: benzynowe RWD w kolorze czarnym, ze znaczkiem w szachownicę, co prawda dość stare - ale jare :twisted: Bójta się wójta!!! :cool: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boga w sercu nie masz?

Nie mam, fakt. Ale za to mam teraz od nogą taaaaki motur, że hej! :mrgreen:

 

nie wiecie, co TO RWD było.

Wiemy - i nie tylko z lektury Rychtera ;-) Jak już, to prędzej z Meissnera, na przykład.

 

wyglądał tak porządnie...

No właśnie - było się od razu pokapować, że liberał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dodatek robi się na zdjęciach cień od osłony obiektywu (tzn. tego czegoś nakręcanego na obiektyw :razz: ). :mrgreen:

 

Hmmm... nie trzeba być chyba Einsteinem, żeby zorientować się, że nakładka przeciwsłoneczna w mroku, przy lampie błyskowej jest, delikatnie mówiąc, zbędna.

 

Teraz już rozumiem, dla kogo są pisane instrukcje obsługi - zawsze dziwiło mnie, dlaczego 90% instrukcji to pisanie o rzeczach oczywistych... :razz: :mrgreen:

 

a to podobno ja jestem zlosliwy :shock: :mrgreen:

 

czekamy na jakies profi fotki zrobione mega tegesem :mrgreen:

 

Ja czekam, aż megazłośliwy :mrgreen: Przemeq przeczyta w instrukcji, że lampa przydaje się również w słoneczny dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądał tak porządnie...

 

 

No właśnie, ja tez dałem się nabrać... :roll:

 

A wyszło że dres kapturowiec, chodzący w świecących adidasach i z niewłaczoną komórką przy uchu! :twisted:

 

Co za wstyd....

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...