Skocz do zawartości

Lotka


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu, czekam nnadal na info o koncie do wpłaty. W międzyczasie podeslij mi na priv dane do wysyłki i nr. telefonu.

 

P.S. przez najbliższe kilka dni bede kompletnie wyłączony z sieci i wrócę dopiero w czwartek. Chciałbym do tego momentu otrzymać wszystkie adresy aby miec potwierdzona listę chętnych.

 

Pozdro

OK - zaraz puszczam dane w PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok małe podsumowanie. Wszystkie lotki będą se śrubami, lista chętnych którzy potwierdzili adres ponizej

 

1. KamillP

2. Wally666

3. Docik - Nadal czekam na dane adresowe

4. Sebekian

5. Sidu85

6. Cuba...64xs

7. _fangio_

8. Loony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, musieli byśmy mieć tez kontakt do właścicielki, ja np mam inny adres wysyłki niż bedą dane z przelewu.

Czy w jakiś inny sposób jesteś dogadany? Bo na ta chwile Ty masz adres a kobitka nie ma nic wiec rozumiem ze będzie łączyć dane z przelewu z Twoja lista wysyłkowa. Który adres uzna za priorytet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill jak najbardziej  :biglol:

 

Mam spojler z tamtej partii organizowanej przez carta i wszystko jest OK.

 

Subiektywne wrażenie, ale wydaje mi się, że tylna szyba tak bardzo się już nie brudzi.

 

Mocowany śrubami, marhof publikował kiedyś wzornik mocowania i otworów.

 

 

Widzę że temat się rozrósł i takich Forków z lotką jak mam ja będzie więcej :) Montowałem już 2 takie lotki (I seria, ta od @cart) do obu Forków, na śruby.

To jest odlew/kopia spoilera z Forka STI.

Podrzucam schematy jakie udało mi się kiedyś znaleźć do wycinania otworów:

spoilertemplate2

spoilertemplate1

 

Z własnego doświadczenia proponuję ich użycie, ale nim zaczniecie wiercić górne śruby, to przyłóżcie spoiler i zobaczcie gdzie te śruby wypadają - w spoilerach które miałem były delikatne różnice, musiałem rozwiercać początkowe otwory.

Lotki są dobrze zrobione, ale wymagają użycia uszczelki - by design. W pierwszym forku użyłem do tego piankowej taśmy grubości 5 mm (po zamontowani i skręceniu śrubami odległość jest mniejsza), w drugim przypadku użyłem ciemnej uszczelki D do okien, którą okleiłem obrys powierzchni spoilera którą styka się z autem, też wyszło dobrze. Za malowanie wyszło 300 zł za każdym razem, w drugim spoilerze, po wewnętrznej stronie na zagięciu pojawiło się pęknięcie lakieru po 1,5 roku, ledwo widoczne, ale jest. Laminat jest ciężki do malowania jak to ktoś już napisał, i zdarzają się na nim jeszcze pęcherzyki powietrza.

Z + to tylna szyba się mniej brudzi po zamontowaniu, i według mnie dużo fajniej auto wygląda. Jak patrzę na forki bez spoilera, to mam wrażenie, że czegoś im brakuje.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marhof, a nie bedziesz jakos niebawem w Warszawie, bo szukam pomocy przy montazu? ;)

 

Niestety nie, ale 9go września będę w Krakowie przez chwilę jeśli to komuś coś pomoże :) 

Piwo na odwagę się przydaje jak przychodzi co do czego i wiertarkę do lakieru trzeba przyłożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i wiertarkę do lakieru trzeba przyłożyć...

juz mnie ciarki przeszly :(  


 

elegante B)

Zapewne wiecie - czy to jest największa lotka do tego modelu?

 

znalazlem!  :biglol:

 

7.jpg

 

O, właśnie, o to chodziło. Nie wiesz, gdzie takie sprzedają?

 

 

nie wiem, ale zapewne w NASA :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

marhof, a nie bedziesz jakos niebawem w Warszawie, bo szukam pomocy przy montazu? ;)

 

Niestety nie, ale 9go września będę w Krakowie przez chwilę jeśli to komuś coś pomoże :)

Piwo na odwagę się przydaje jak przychodzi co do czego i wiertarkę do lakieru trzeba przyłożyć...

 

Pierwszy otwór z tego co pamietam jest od wewnątrz klapy fabrycznie zaznaczony, musze podejrzeć na klapie bo montowałem to dawno, a w Krakowie jestem cały czas :) Psychicznie pomaga wykonanie otworów wietrłem fi 3 i jak pasuja powiększenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i wiertarkę do lakieru trzeba przyłożyć...

juz mnie ciarki przeszly :(  

 

elegante B)

Zapewne wiecie - czy to jest największa lotka do tego modelu?

 

znalazlem!  :biglol:

 

7.jpg

 

O, właśnie, o to chodziło. Nie wiesz, gdzie takie sprzedają?

 

 

nie wiem, ale zapewne w NASA :biglol:;)

 

Jeśli tak to słabo...

 

W takim razie - czy można jeszcze podłączyć się do Waszego zamówienia? Biję się z myślami...

I druga sprawa - może ta firma byłaby skłonna wykonać repliki kurnika z Buga STI? Może dokładki zderzaka? Pewnie również paru chętnych by się znalazło...

Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i wiertarkę do lakieru trzeba przyłożyć...

juz mnie ciarki przeszly :(  

 

elegante B)

Zapewne wiecie - czy to jest największa lotka do tego modelu?

 

znalazlem!  :biglol:

 

7.jpg

 

O, właśnie, o to chodziło. Nie wiesz, gdzie takie sprzedają?

 

 

nie wiem, ale zapewne w NASA :biglol:;)

I druga sprawa - może ta firma byłaby skłonna wykonać repliki kurnika z Buga STI? Może dokładki zderzaka? Pewnie również paru chętnych by się znalazło...

 

Na kurnik z Buga STI sam byłbym chętny. Jeśli chodzi o dokładki zderzaka przedniego, to na alledrogo są takie do SG polifta ( sprzedający DJ-TUNING). Sam ją już kupiłem...ale nie zdążyłem jeszcze rozpakować. Jednak kilku kolegów tutaj z forum już ma je pozakładane i jakość podobno ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

marhof, a nie bedziesz jakos niebawem w Warszawie, bo szukam pomocy przy montazu? ;)

 

Niestety nie, ale 9go września będę w Krakowie przez chwilę jeśli to komuś coś pomoże :)

Piwo na odwagę się przydaje jak przychodzi co do czego i wiertarkę do lakieru trzeba przyłożyć...

 

Pierwszy otwór z tego co pamietam jest od wewnątrz klapy fabrycznie zaznaczony, musze podejrzeć na klapie bo montowałem to dawno, a w Krakowie jestem cały czas :) Psychicznie pomaga wykonanie otworów wietrłem fi 3 i jak pasuja powiększenie.

 

 

Zgadza się, od wewnątrz wyraźnie widać miejsce montażowe. Zapomniałem o tym zupełnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, od wewnątrz wyraźnie widać miejsce montażowe. Zapomniałem o tym zupełnie...

 

Super! Czy to nie jest to miejsce, w ktorym wiercil @@samedi?

 

 

 

Ja dałem tylko dolne śruby bo łatwiej otowry wywiercić niż dla górnych śrub. Do tevo klej przezroczysty do akwariów. Myślę że nie do ruszenia jest tetaz.

 

Klej do akwariów będzie lepszy aniżeli do szyb samochodowych czy to jest dokładnie ten sam produkt z tym, że jeden transparentny, a drugi czarny?

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jaki Ci pisałem u mnie nie do końca sie zgadzały otwory. Musialbym je rozwiercac jakbym tylko na nich polegał, ale ja miałem lotkę od tego drugiego gościa.

Klej do akwariów poszedł ze wzgledu na to że lepiej wygląda niż czarna maź choć tylko od dołu to widać. Wydaje się też łatwiejszy do usunięcia jakby przyszło do czego. Dokładkę z przódu robiłem za to na klej do szyb i akwariów razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i wiertarkę do lakieru trzeba przyłożyć...

juz mnie ciarki przeszly :(  

 

elegante B)

Zapewne wiecie - czy to jest największa lotka do tego modelu?

 

znalazlem!  :biglol:

 

7.jpg

 

O, właśnie, o to chodziło. Nie wiesz, gdzie takie sprzedają?

 

 

nie wiem, ale zapewne w NASA :biglol:;)

 

Jeśli tak to słabo...

 

W takim razie - czy można jeszcze podłączyć się do Waszego zamówienia? Biję się z myślami...

I druga sprawa - może ta firma byłaby skłonna wykonać repliki kurnika z Buga STI? Może dokładki zderzaka? Pewnie również paru chętnych by się znalazło...

 

 

mozesz dolaczyc, produkcja w toku (1 lotka dziennie), odezwij sie na priv to podesle Ci konto do wplaty. Koszt 200pln w tym masz juz przesylke w cenie.

 

Co do innych elementow - przypomne sie bo temat umarl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...