Skocz do zawartości

Lotka


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie przesyłka dotarła wczoraj. Żadnych problemów, paczka solidnie zabezpieczona, sama lotka również wydaje się być ok. Wersja ze śrubami, jak u pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam.

 

EDIT: zadzwoniłem do producenta i potwierdził że jeszcze nie wszystkie lotki zostały wysłane ale temat powinno udać się zamknąć do połowy przyszłego tygodnia.

 

A propos innych elementów z laminatu, podeslijcie jakies linki do interesujących Was produktów. Nie wiem czy coś się uda zrobić ale zięć właścicielki kopiuje elementy tuningowe innych marek i mógłby też zrobić coś do naszych forkow. Chodzi i istniejące produkty które można skopiować a nie zdjęcia forka z dokładka zderzaka i dopiskiem "ja chce to" ;-)

Edytowane przez Wally666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na czlowieka ktory robi bugowe kurniki jakosc super zgodzil sie na 360 z wysylka przy 5 jakby bylo wiecej moze jeszcze zejdzie mowi ze moze zrobic jeden dziennie.

 

To jest komplet plug'n'play do forka ? Kurnik i te wszystkie "detale" pod maską ?

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nie przerobie splitera którego mam w originale i założę kurnik od bug-a to i tak coś więcej powietrza załapie ?
Czy nie załapię i tylko będzie efekt wizualny lepszy ?

A i jeszcze mi się przypomniało kurnik od bug-a to ten największy czy są jeszcze jakieś większe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zmaksymalizować profity z wyższego kurnika to przydałby sie inny splitter w którym ta część nad maską jest większa i wypełnia cały kurnik. Jeśli zostawisz standardowy to połowa powietrza będzie lecieć na IC a połowa do komory silnikia. Nie wiem czy ma to jakieś ogromne znaczenie bo wiem, że niektórzy mechanicy twierdzą, że splitter najlepiej wywalić. Nie wiem, specjalistą nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spliter zostaje ori zmieniasz tylko to co na masce Najwiekszy jest od bloba ale wg mnie nie wyglada za dobrze


Ok, dzięki za odpowiedź. Masz już może jakiś chętnych na kurniki ?

 

 

 

Nie wiem czy ma to jakieś ogromne znaczenie bo wiem, że niektórzy mechanicy twierdzą, że splitter najlepiej wywalić. Nie wiem, specjalistą nie jestem.

 

O kurcze, kurde to wychodzi na to że są dwie szkoły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że różnice i celowość splittera dobrze wyjaśnia poniższy obrazek:

 

tmic_splitter_14_635.jpg

 

tmic_splitter_15_635.jpg

 

U mnie na razie jest sam kurnik STI, a splitter OEM od Forka XT.

Nad splitterem zastanowię się jak... zmienię lub nie TIMC. 

Edytowane przez loony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok, dzięki za odpowiedź. Masz już może jakiś chętnych na kurniki ?

 

O kurcze, kurde to wychodzi na to że są dwie szkoły...

 

Narazie jestem sam...

 

Zawsze sa dwie szkoly Falenicka i Otwocka ;)

 

Ja mam wyminiony FIMC na wiekszy i przerobiony ori spliter nie wygląda to jskos super ale spelnia zadanie... W planach tez wymiana splitera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...