Skocz do zawartości

Lotka


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

MDM Tuning

Agnieszka Matusiak

ul. Jezuicka 17

05-230 Kobylka

tel. 604-060-152

 

Dla osob z Warszawy mozna tak zrobic, oczywiscie. Mieszkam w Pruszkowie i do Kobylki mam ~40km w jedna strone i juz wole zaplacic 20-25pln za kuriera niz przedzierac sie na drugi koniec stolicy.

Edytowane przez Wally666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak tez biore ze srubami. Docik tez wiec pozwalam sobie potwierdzic Jego zamowienie.

 

1. KamilP - ze srubami

2. Wally666

3. Docik - ze srubami

4. Sebekian

5. Sidu85

6. Cuba...64xs - ze srubami

7. _fangio_

 

Za przesylke wg. allegro licza 17pln takze nie ma tragedii.

Wally666, chcesz wziac na siebie zbiorke pieniedzy czy moze kazdy sam placi 217pln sprzedajacemu i czeka na paczke?

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Wally666, czyli mamy komplet. Wszyscy biorą ze śrubami (chyba, że Ty się wyłamujesz?:))

 

Jak robimy z płatnościami? Może niech każdy zrobi przelew bezpośrednio do firmy uwzględniając koszty wysyłki? Tu wrzucisz czy na PW dane do przelewu?

Myślę, że będzie lepiej jeżeli my na PW wyślemy Ci adresy do wysyłki lotek, abyś w 1 mailu wysłał całą listę do producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka Panowie, mam troche zajob w pracy. Zaraz dogadam sie z Pania Agnieszka jak jej bedzie wygodniej. Ja tez biore ze srubami skoro wszyscy tak robia.

 

Wyslalem jej wczoraj maila ale nie odpisala wiec pewnie została babcią :) Jak tylko sie dodzwonie, dam znac wszystkim

 

[update - dodzwonłlem się]

Panowie, mam dobre wiesci, przy wpłacie z góry na konto, wysylkę mamy GRATIS!!! Tak wiec 200pln za spoiler z wysylka :-)

 

Jutro dostane numer konta do wpłat, każdy z nas musi wpłacić kasę indywidualnie. Napiszcie mi na PW adresy do wysyłki i nr. telefonu to wysle Pani Agnieszce skonsolidowaną liste chętnych zeby mogła sobie ją sprawdzić z wpłatami.

 

Dodatkowe pytania:

1. montaż na śruby - dajecie dodatkowo klej czy moze jakąś taśmę piankową/rozprężną miedzy klape a spoiler

2. do chlopakow z Wawy - macie jakiegos sensownego cenowo lakiernika - jesli tak to pls o into na PW

Edytowane przez Wally666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi do konca jak mówisz największą. Wiem że sa dwa wzory na allegro ta co my mamy zamiar nabyć i taka mala co wygląda dość lipnie.

Zawsze można zaszaleć i zamontować wielkie skrzydło typu GT jak auta D1 to bedzie na pewno największe

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jeszcze jedną do dorzucenia ?

Jako świeży posiadacz - wcześniej nie mogłem zamówić, bo nie miałem do czego... jak najbardziej mogę być ostatni w kolejce wysyłek ;)

Byle udało mi się dopisać do listy - ze śrubkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, czekam nnadal na info o koncie do wpłaty. W międzyczasie podeslij mi na priv dane do wysyłki i nr. telefonu.

 

P.S. przez najbliższe kilka dni bede kompletnie wyłączony z sieci i wrócę dopiero w czwartek. Chciałbym do tego momentu otrzymać wszystkie adresy aby miec potwierdzona listę chętnych.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...