Skocz do zawartości

SUBARU pod napieciem - AKCJA OSKAR (5 stycznia 2006)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Reasumując mój udział w "Akcji Oskar" chciałbym stwierdzić, co następuje:

 

ch*j bombki strzelił

 

samochodu nie dość, że nie odebrałem do południa, to nie wiem, czy go w ogóle odbiorę dziś, a nawet czy do końca tygodnia

 

:evil::evil::evil:

 

Wszystko wina jakiegoś debila w banku, który nie potrafi zrealizować przelewu...

 

:evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mi mówili: "Nie wracaj do Polski - tam burdel, jak zwykle". A ja im na to: "No co z tego, to mój kraj, poza tym jestem przekonany, że się zmieniło".

 

I co kilka dni przeprowadzane są na mnie testy, czy faktycznie wiedziałem, co mówię...

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując mój udział w "Akcji Oskar" chciałbym stwierdzić, co następuje:

 

ch*j bombki strzelił

 

samochodu nie dość, że nie odebrałem do południa, to nie wiem, czy go w ogóle odbiorę dziś, a nawet czy do końca tygodnia

 

:evil::evil::evil:

 

Wszystko wina jakiegoś debila w banku, który nie potrafi zrealizować przelewu...

 

:evil::evil::evil:

 

Spoko noram :) Ja o Subaraczka walczyłem z bankiem 100 dni :!:

 

Wiecej Fotek ! Prosimy i Fotki Oskara !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja BARDZO udana wg mnie, dużo się nie wypowiem bo padam ze zmęczenia, ale naprawdę fajnie - Oskar chyba trochę zaskoczony wszystkim był, ale powinno się było podobać, przejazd przez miasto i obwodnicą naprawdę MEGA - troszkę nam się pomotało ale co tam :mrgreen: (ciekawe co na to ludzie :twisted: ) filmiki są więc jak tylko ktoś to skleci w całość to na pewno się ukaże - szacuneczek dla wszystkich, którzy dziś się pojawili, ale też dla tych którzy wspierali nas duchowo :)

 

no i oczywiście wielkie ukłony dla organizatora - OGS naprawdę szacunek za całą akcję

 

p.s. właśnie sobie uświadomiłem, że zdjęć praktycznie nie mam bo kręciłem filmiki cyfrakiem Flippera więc o fotki proszę się zgłaszać do reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FORUM POKAZAŁO DZIŚ KLASĘ ! ! !

 

Przede wszystkim wielki szacun dla OGS'a. Akcja wypadła super! Oskar wyraźnie był pod wrażeniem i myślę że szybko dołączy do grona forumowiczów 8)

Słowa uznania kieruję też do wszystkich przyjezdnych, którzy się pofatygowali do Krakowa :wink:

Pozwolę powtórzyć po Charlie'm -> przejazd przez miasto rządził pod każdym względem :twisted: Trzeba było widzieć te miny przechodniów, którym się głowa obracała wokół własnej osi i te oczy jak pięciozłotówki...trzeba było usłyszeć ten dźwięk kilku dokręconych boxerów podczas przejazdu przez tunel...trzeba było widzieć naszą blokade z kilku Subarek na głównej ulicy Krakowa...trzeba było tam być :twisted:

 

Forum Subaru Rządzi na całej linii.

 

PS. Przemeq STI MY'06 jest super 8) zaliczyłem dziś świetną przejazdzkę ( dzięki Grizly - polecam się na przyszłość 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze wiecej za chwile - w tym momencie wrocilem... DZIEKUJE WSZYSTKIM - szczegolnie ekipie przyjezdnej... wrzucajcie fotki - najlepiej na jakas WWW - najlepsze sztuki publikjucie na forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem mms-a od owoca ze zdjęciem z akcji. Wygląda na super udaną, zjechało się dużo samochodów! 8)

 

 

 

Tylko czemu K***A przez jakąś cholerną biurokrację mnie tam nie ma?!?!?! :evil:

 

Mój drogi Przemqu jestem chyba jedyną osobą na forum, która rozumie Cię w stu %, też myślałem że dam radę, ale widać biurokracja rządzi. Za to przejechałem się do Warszawy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przemeq STI MY'06 jest super zaliczyłem dziś świetną przejazdzkę

 

Cieszę się, że jeszcze chcecie ze mną gadać, mimo tego, że zawiodłem dziś na całej linii... Co prawda nie ze swojej winy (no może trochę - pewnie jakbym od 8 rano dzwonił co 5 minut i patrzył wszystkim na ręcę przy załatwianiu formalności, mogłoby byc inaczej), ale fakt jest faktem...

 

Czy to aby nie jest sadzym...? :wink:

 

Jest. Szkoda, że nie ma ikonki na machnięcie ręką ze zrezygnowaniem... :roll:

 

OGS JESTEŚ PRZE-GOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jeszcze chcecie ze mną gadać, mimo tego, że zawiodłem dziś na całej linii... Co prawda nie ze swojej winy (no może trochę - pewnie jakbym od 8 rano dzwonił co 5 minut i patrzył wszystkim na ręcę przy załatwianiu formalności, mogłoby byc inaczej), ale fakt jest faktem...

 

Eeee tam, Przemeq lubilibysmy Cię nawet bez STI ;-) LOOOOOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przemeq STI MY'06 jest super zaliczyłem dziś świetną przejazdzkę

 

Cieszę się, że jeszcze chcecie ze mną gadać, mimo tego, że zawiodłem dziś na całej linii... Co prawda nie ze swojej winy (no może trochę - pewnie jakbym od 8 rano dzwonił co 5 minut i patrzył wszystkim na ręcę przy załatwianiu formalności, mogłoby byc inaczej), ale fakt jest faktem...

 

Nie Ty zawiodłeś a biurokracja...zawiódłbyś jakbyś olał akcję sikiem prostym, a wtedy byś miał prze.... :mrgreen:

Czy to aby nie jest sadzym...? :wink:

 

Jest. Szkoda, że nie ma ikonki na machnięcie ręką ze zrezygnowaniem... :roll:

 

Sorry Przemeq, nie chciałem żeby zabrzmiało to złośliwie. Wręcz przeciwnie chciałem Cie podnieść na duchu :wink:

 

Głowa do góry :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...