Skocz do zawartości

SUBARU pod napieciem - AKCJA OSKAR (5 stycznia 2006)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

UWAGA! zmienil sie troche plan dnia:

 

:arrow: 15:30 - zbiorka pod Salonem SUBARU na ul. J. Conrada (vis-a-vis IKEA)

:arrow: 16:00 - spotkanie z Oskarem, wrecznie prezentow, prezentacja samochodow, zdjecia

:arrow: 17:00 - przejazd przez miasto (czekam na Wasze propozycje trasy)

:arrow: 17:30 - wyjazd na autostrade w kierunku Katowic

:arrow: 19:00 - Rally Cafe

 

Rozmawialem z Ojcem Oskara (ktory nota bene chyba czyta nasze forum bo cos mowil o 15:30 :lol::twisted:) i powiedzial mi, ze oni po spotkaniu jada juz do Opola. Wiec nie ma sensu umawiac sie pod rehabilitacja tylko zostaniemy pod salonem. Jeden samochod pojedzie po Oskara albo przywiezie go Ojciec. Po spotkaniu tak jak bylo - przejazd przez miasto i jezeli beda mieli ochote zostac dluzej to pojedziemy do Rally a jak nie to chetni moga pojechac czesc trasy powrotnej w eskorcie (np. do Katowic) - prawie jak Gumball 3000 :twisted:. Ci ktorzy nie beda mieli ochoty na autostrade - pojada odrazu do Rally Cafe gdzie beda czekac na Was miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666, wstydz sie ;)

 

Przemeq, mysle, ze z rejestracja bedziesz mial mniejszy problem niz z przelewem... tzn jak bedziesz mial fakture w rekach to zarejestrujesz w ten sam dzien - a przelew przyjdzie dopiero na drugi (jak dobrze pojdzie!) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, mysle, ze z rejestracja bedziesz mial mniejszy problem niz z przelewem... tzn jak bedziesz mial fakture w rekach to zarejestrujesz w ten sam dzien - a przelew przyjdzie dopiero na drugi (jak dobrze pojdzie!) :roll:

 

OGS, jak wiesz, cały plan się w dniu dzisiejszym rypnął... :evil:

 

Przykro mi Panowie. Naprawdę zależało mi na osobistym uczestnictwie. Pamiętam - była kiedyś na Forum relacja z podobnej akcji w Holandii. Gdy zobaczyłem liczbę subarynek, która tam się pojawiła, powiedziałem sobie: "ja też tak chcę". I zabrakło dnia, może dwóch... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepny plan przejazdu przez miasto (czekam na Wasze propozycje/korekty)

 

Oczywiscie nie jest to najkrotszy mozliwy przejazd, ale chodzi o to zeby bylo wygodnie w kolumnie oraz zeby ta kolumna faktycznie kawalek tego miasta przejechac... :twisted:

 

Wiekszosc osob bedzie z Krakowa wiec nie bedzie miec problemu, a Ci z poza - ustawia sie miedzy nich to sie nie zgubia ;)

 

1. START - ul. J. Conrada - Salon Subaru ->

-> w lewo na skrzyzowaniu -> do ronda -> na rondzie w lewo ->

2. Al. Armii Krajowej ->

-> za wiaduktem w prawo -> na slimaka -> w prawo na skrzyżowaniu ->

3. ul. Bronowicka

4. ul. Królewska

-> na "aleje" w prawo

(punkty 3 i 4 mozemy tez pominac jadac do konca Armii Krajowej i Czarnowiejska ale wydaje mnie sie, ze ciekawiej bedzie tak)

5. Al. Adama Mickiewicza

6. Al. Zygmunta Krasickiego

7. Most Dębnicki

8. ul. Marii Konopnickiej

-> pod Rondem Grunwaldzkim

10. ul. Marii Konopnickiej

11. Rondo Matecznego

 

Na rondzie po prawej jest McDonald - tam sie zjezdzamy i robimy regrouping ;)

 

Dzielimy sie na grupy ;)

Grupa nr 1 - jedzie "odprowadzic" Oskara na autostrade (kwestia do ustalenia czy sama obwodnice - 20 km, czy do Katowic - 80 km - mysle, ze po przejezdzie przez miasto pobawimy sie na obwodnicy jeszcze i wystarczy)...

 

Grupa nr 2 - jedzie do Rally Cafe wg planu opisanego ponizej

 

Grupa nr 3 - zegna sie i rozjezdza (nie kazdy w koncu bedzie mogl zostac do konca) - jezeli jednak ktos z tej grupy mieszka na polnocy lub chce jechac do ParkHotelu to proponuje wycieczke z Grupa nr 1 bo ona wyskoczy przy rondzie przy Salonie SUBARU.

 

W kazdym razie Grupy nr 1 i nr 2 po wyjezdze z McDonalda:

-> na rondzie w prawo i pierwsza w prawo za rondem (ślimak pod wiadukt)

 

i teraz...

Grupa nr 1

-> w prawo na skrzyzowaniu --> 400 m dalej - gora wiaduktem i caly czas prosto

-> obwodnica do ostatniego zjazdu przed PLATNA autostrada ->

 

Samochod wiozacy Oskara jedzie na PLATNA i tam bedzie mozna sie bezpieczenie przesiasc (Ojeciec zabierze Oskara do siebie i pojada dalej w kierunku Opola). Ten samochod moze wrocic pierwszym zjazdem albo wyjechac tylnim wyjazdem na stacji. Da rade ;)

 

Reszta skreci na ostatni zjazd i pojedzie na Krakow-Polnoc ... znajdziecie sie w okolicach Salonu Subaru... Ci co chca wrocic do ParkHotelu pojada na rondzie w lewo, Ci co sa z Salonu pojada do Salonu, Ci co chca do domu a mieszkaja w tym rejonie to do domu, a Ci co chca do Rally - to do Rally... :twisted:

 

Dla Grupy nr 1 trasa do Rally to calosc trasy wspolnego oraz reszta taka jak dla Grupy nr 2

 

Grupa nr 2

--> w lewo na skrzyzowaniu, pod wiadukt

12. Al. Powstańców Śląskich

-> górą - wiaduktem -> w lewo na skrzyżowaniu

13. ul. Klimeckiego

14. Most Kotlarski

15. Rondo Kotlarskie

-> w lewo na rondzie

16. ul. Grzegórzecka

17. ul. J. Dietla

-> w prawo na skrzyżowaniu za Hala Targowa

18. ul. Wielopole

-> w lewo na skrzyżowaniu

19. ul. Św. Gertrudy

-> w lewo na skrzyżowaniu przy Wawelu

20. ul. Stradomska

-> po prawej Rally Cafe :twisted:

 

mapka21cg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq no to bez kitu szkoda, może chcesz zrobić trasę po Polsce, będziesz wpadał do każdej wiochy bączka na środku miasta i dalej, jak armia czerwona, my będziemy machać chusteczkami i następna wiocha, he :lol:

 

OGS ty to jesteś gość - wszystko na ostatni guzik, pamietajcie, że będę z Wami - duchem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam wszystkich chętnych z wawy do podłączenia się do konwoju :)

jutro o 9:00 ( pare minut można poczekać ) na wylotówce z Janek- proponuje pod Mckiem

tak będzie najprościej

 

Nie wiem, czy uda mi sie z Wami poleciec (a chcialbym, bylaby okazya sie poznac), ale na wypadek sukcesu moich usilowan doprecyzuje - chodzi o ten McD kilka km za Jankami w kierunku Katowic?

 

BTW: ile mniej wiecej ma byc ludzikow z Wawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...