Skocz do zawartości

SUBARU pod napieciem - AKCJA OSKAR (5 stycznia 2006)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ja wyruszam ze Stolycy o 5-tej rano (tak, piatej :( ), bo mam co kilka spotkan ustawionych w Krakowie od osmej w Krakowie. Melduje sie o 15-tej na Conrada. Tylko pytam, co z myjnia. Bo nie znam sie na myjniach w Krakowie. P.S. Automat odpada. Potrzebuje reczna myjke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5h...?

Bo dłużej to już wstyd będzie, nie?

 

ViaMichelin sugeruje 4'46''...

 

Eee tam. Oni pewnie podają dla jakiegoś MB albo innego badziewia... :wink:

Poważnie:W-wa - Katowice - Kraków = 3,5-4 h jadąc relaksowo prawym pasem.

 

2,5h to "emergency speed".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie:W-wa - Katowice - Kraków = 3,5-4 h jadąc relaksowo prawym pasem.

 

No właśnie, Galu - temat jest poważny, pytałem poważnie i cieszę się, że dostałem poważną odpowiedź...

 

...w końcu :twisted:

 

Ale ja nie jestem poważny... więc mi trudno tak odpowiadać. Nudzi mi się...

Może powinienem napisać "Nudzi mnie się"? Albo "Nudzi mie się"?

 

Pewnie "mie". "Mie" jest zawsze OK.

 

BTW: Instrukcja Subaru zaleca unikania docierania na stałej prędkości na dłuższych odcinkach - więc wyprzedzaj od czasu do czasu i zmieniaj biegi, a nie 130, 6-ka i tak do Krakowa.

Piszę to, bo instrukcji pewnie nie zdążysz przeczytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jestem poważny... więc mi trudno tak odpowiadać.

 

I za to Cię tu wszyscy lubią 8).

 

Nudzi mi się...

Może powinienem napisać "Nudzi mnie się"? Albo "Nudzi mie się"?

 

Pewnie "mie". "Mie" jest zawsze OK.

 

Jest. I nawet owoc nie będzie z tym polemikował, ani tym bardziej filozował (:wink:)

 

BTW: Instrukcja Subaru zaleca unikania docierania na stałej prędkości na dłuższych odcinkach - więc wyprzedzaj od czasu do czasu i zmieniaj biegi, a nie 130, 6-ka i tak do Krakowa.

Piszę to, bo instrukcji pewnie nie zdążysz przeczytać...

 

No nie zdążę. Ale jakiś czas temu zrobiłem sobie bookmark wątku o docieraniu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź raczej przez Kielce i maksymalnie staraj się unikać płynnej jazdy, maksymalnie nieekonomicznie przyspieszając i zwalniając jedź.

 

Dzięki.

 

Kiedy odbierasz?

 

O to się rozbija cała sprawa - jeśli do południa załatwię wszystko, to jadę. Jeśli nie, to sobie będę musiał darować... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I za to Cię tu wszyscy lubią 8).

 

Dobre. Zapewniam Cię - nie wszyscy. I dobrze :twisted:

Jest. I nawet owoc nie będzie z tym polemikował, ani tym bardziej filozował (:wink:)

Fifazolował. Moje koleżanki w liceum, po kilku próbach (filfa.., filofazo..., fizafolo...)_ doszły do tej wersji. I tej wersji będę się trzymał.

 

No nie zdążę. Ale jakiś czas temu zrobiłem sobie bookmark wątku o docieraniu 8).

 

No, to gites. Miłego docierania...

 

Gal

 

PS. Zróbcie jakiś hałas w pewnym momencie - klaksony, ryk silników czy coś w tym guście (pewnie silniki najlepsze) - to zawsze zostanie Oskarowi w pamięci... 8)

Pzdr.

Gal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź raczej przez Kielce i maksymalnie staraj się unikać płynnej jazdy, maksymalnie nieekonomicznie przyspieszając i zwalniając jedź.

 

Dzięki.

 

Spoko, ozwij się jakoś z drogi :-)

 

 

Kiedy odbierasz?

 

O to się rozbija cała sprawa - jeśli do południa załatwię wszystko, to jadę. Jeśli nie, to sobie będę musiał darować... :roll:

 

Potrzebujesz jakiejś pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael napisał/a:

Potrzebujesz jakiejś pomocy?

 

 

Jeśli potrafisz coś zrobić, by pierwsza sesja przychodząca KIR-u odbyła się jutro wcześniej, niż o 12:00, to tak .

 

Pewnie wiem kto za to odpowiada ale raczej nie umiem na to wpłynąć. Dlaczego to nie idzie eliksirem? Przecież eliskir od 9 rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ten przelew został złożony? Dziś wieczorem?

 

I to jest właśnie pytanie - dziś złożyłem dyspozycję, czyli zakładam, że pójdzie na pierwszej sesji. Dlatego wciąż mówię: "to jest możliwe".

 

Ale dopóki nie dostanę telefonu: "cash na koncie", dopóty pozostanie niepewność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie pytanie - dziś złożyłem dyspozycję, czyli zakładam, że pójdzie na pierwszej sesji. Dlatego wciąż mówię: "to jest możliwe".

 

 

Jasne.

 

 

Ale dopóki nie dostanę telefonu: "cash na koncie", dopóty pozostanie niepewność...

 

Ale rozumeim że wsyztskie formalności rejestracyjne i ubezpieczeniowe pozwolili CI załatwić czy czekają na przelew? Bo jak tak to trochę chamsko.

 

Ale wiesz słabo by było jakbys odebrał i od razu w trasę ze wzgledu na to docieranie, chyba że będziesz jechał zgodnie z instrukcją ;-)

 

 

Umów się od razu na zmianę oleju za tydzień czy coś.

 

Aha dopytałem się o Twój tłumik. Dżanek mówi że 20 minut jak aftermarket nie ma żadnych niedoróbek (czasem się zdarza nawet w najlepszej firmie że np. wieszak trochę nie pod tym kątem czy coś)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumeim że wsyztskie formalności rejestracyjne i ubezpieczeniowe pozwolili CI załatwić czy czekają na przelew? Bo jak tak to trochę chamsko.

 

Co do SIP-u i DaWoj-a to mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Załatwili sprawę SUPER PROFESJONALNIE. Ale ani oni, ani ja nie mamy wpływu na banki.

 

Samochód jest już zarejestrowany. Od strony formalnej jestem jego właścicielem. Pojawienie się $$$ to ostatnie brakujące ogniwo... :roll:

 

Umów się od razu na zmianę oleju za tydzień czy coś.

 

To już załatwiłem

 

Aha dopytałem się o Twój tłumik. Dżanek mówi że 20 minut jak aftermarket nie ma żadnych niedoróbek (czasem się zdarza nawet w najlepszej firmie że np. wieszak trochę nie pod tym kątem czy coś)..

 

A dlaczego "aftermarket"? Przecież to nowa rzecz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...