Skocz do zawartości

SUBARU pod napieciem - AKCJA OSKAR (5 stycznia 2006)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód jest już zarejestrowany. Od strony formalnej jestem jego właścicielem. Pojawienie się $$$ to ostatnie brakujące ogniwo...

 

 

Eee to luzik :-) Będzie dobrze.

 

Cytat:

Umów się od razu na zmianę oleju za tydzień czy coś.

 

To już załatwiłem

 

Swietnie :-D

 

 

Cytat:

Aha dopytałem się o Twój tłumik. Dżanek mówi że 20 minut jak aftermarket nie ma żadnych niedoróbek (czasem się zdarza nawet w najlepszej firmie że np. wieszak trochę nie pod tym kątem czy coś)..

 

 

A dlaczego "aftermarket"? Przecież to nowa rzecz...

 

Aftermarket - w sensie część nieoryginalna. Ale w 99% przypadków to ok 20 minut. Odkręcenie dwóch śrób i odpięcie dwóch zderzaków, posmarowanie pastą do wydechów i już.

 

 

 

Zegarki i wszystko już działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przez Kielce?!!!

Ja rozumiem - zajechać do WISa - ale poza tym żadnych innych zalet nie widzę...

Dwupasmówką W-wa - Katowice (near by) - Kraków, jedzie się cały czas dwupasmówką - owszem, 50 km dalej, ale szybciej!

 

W/g MapSource:

W-wa (rondo Dmowskiego) do SIP, przez 7kę -3:10:43

Przez 8kę - 3:16:27

 

MapSource nader często jest lepszy ode mnie - cóż...

 

W praktyce: 8 + A4 jest szybsze niż 7. Tak wynika z mojej praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem - zajechać do WISa -

 

No właśnie, już miałem proponować - ale niestety, generalnie jutro cięzko pracuję w tych godzinach, w jakich Przemeq będzie jechał.

Chyba, że tuż przed 13.00... wtedy mogę mieć kwadrans na kawę... :roll:

 

Hej, Przemeq...? Haloooo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Kielce?!!!

Ja rozumiem - zajechać do WISa - ale poza tym żadnych innych zalet nie widzę...

 

Gal chodzi o docieranie auta, nie o wygodę ani nic takiego. Po prostu jak pierwsze kilometry tego auta mają być w trasie to niech będa przy zmiennej prędkości z wyprzedzaniem hamowaniem itp. Na 8ce musiałby Przemeq robic niezłe dziwowisko ciągle przyspieszając i hamując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Kielce?!!!

Ja rozumiem - zajechać do WISa - ale poza tym żadnych innych zalet nie widzę...

 

Gal chodzi o docieranie auta, nie o wygodę ani nic takiego. Po prostu jak pierwsze kilometry tego auta mają być w trasie to niech będa przy zmiennej prędkości z wyprzedzaniem hamowaniem itp. Na 8ce musiałby Przemeq robic niezłe dziwowisko ciągle przyspieszając i hamując.

 

Się da...

Trzeba tylko nieco szybciej jechać. Hamowanie i przyspiesznie zapewnione...

A wynik końcowy czasowo lepszy...

 

Ja tylko nie wiem, czy obywatel Przemeq się waży i ja to rozumiem - ja mam fizyczne bóle, jak ktoś niszczy urządzenie mechaniczne. Dlatego dyskusje o jeździe na jedynce i startach ze strzału mnie o palpitację serca przyprawiają.

Nadmierna empatia wobec pojazdów mechanicznych się to nazywa....

 

Taki wózek jak STI, wymaga... uczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq mam nadzieje ze jutro przed SIP-em bedzie stalo wiecej niz 1 STI'06 i na dodatek w roznych kolorach :D

 

Nie uwierzysz, jak bardzo chciałbym, żeby to miało miejsce. Tym bardziej, że się już zrobiło takie ciśnienie na Forum, że nie mam innego wyjścia, jak tylko dojechać :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się da...

Trzeba tylko nieco szybciej jechać. Hamowanie i przyspiesznie zapewnione...

A wynik końcowy czasowo lepszy...

 

 

Galu ja naprawdę wiem, ale nie nowym wymarzonym autem z zerowym przebiegiem i zerowym doswiadczeniem kierowcy w takim czymś.

 

Ja tylko nie wiem, czy obywatel Przemeq się waży i ja to rozumiem - ja mam fizyczne bóle, jak ktoś niszczy urządzenie mechaniczne. Dlatego dyskusje o jeździe na jedynce i startach ze strzału mnie o palpitację serca przyprawiają.

Nadmierna empatia wobec pojazdów mechanicznych się to nazywa....

 

Ja mam trochę podobnie.

 

 

Taki wózek jak STI, wymaga... uczucia...

 

I ciężkiej sakiewki.. masz rację po raz 3 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie napisał/a:

nooo musisz nie ma co a dwa dni później do Miedzianej też powinieneś zawinąć

 

 

Ta miedziana jest duuuuużo bardziej prawdopodobna .

 

Przemeq spodziewajs ię mnie o 5:30 pod drzwiami z pobudką :-)

 

 

 

BTW: jakbym miał pasażerów(ki) do zabrania do Kielc to mogę na Ciebie liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq spodziewajs ię mnie o 5:30 pod drzwiami z pobudką :-)

 

 

 

BTW: jakbym miał pasażerów(ki) do zabrania do Kielc to mogę na Ciebie liczyć?

 

Az - miedziana jest na bank. Mogę też wziąć pasażerów. Ale pojadę czysto towarzysko - nie dam się namówić na jazdę po torze, bo samochód będzie wciąż na dotarciu... :roll:

 

Szczegółby obgadamy na piątkowym spocie - będziesz? Nie czytałem całego wątku o miedzianej (nie wierzyłem, że odbiorę samochód), także nie wiem, o której jest start grupy warszawskiej i skąd... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az - miedziana jest na bank. Mogę też wziąć pasażerów.

 

 

Super :-)

 

Ale pojadę czysto towarzysko - nie dam się namówić na jazdę po torze, bo samochód będzie wciąż na dotarciu...

 

Dobra dobra, pogadamy w sobotę :-)

 

Szczegółby obgadamy na piątkowym spocie - będziesz?

 

Tak, mozę się tak zdarzyć że spóźniony ale postaram się być na czas.

 

Nie czytałem całego wątku o miedzianej (nie wierzyłem, że odbiorę samochód), także nie wiem, o której jest start grupy warszawskiej i skąd...

 

Daleko od siebie nie mamy ;-) Się zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się cholera boję, że ułańska fantazja zwycięży ze zdrowym rozsądkiem .

 

Jetsem ostatnią osobą która by CIę nakręcała na jaieś katowanie nowiutkiego sprzęta, z resztą chyba widziałeś że nawet z pozyczakami obchodzę się rozsądnie. Ale akurat zrobisz tyle kilometrów nim że spookjnie będize można go troszkę rpzedmuchać szczególnie jeżeli będziemy jeździć po śniegu.

 

 

A niech Cię drzwi ścisną...

 

(takie bez ramek, of korz )

 

Dzieki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zapowiedziałem dzieciom (15/15/18), że w Livigno będzie taki Pan - Mistrz Lansu na Forum Subaru. Wydają się być zainteresowane.

To jak tam będzie - STI + STI + EVO, czy tylko singlowato...?

 

PS: Skrypt tego forum jest kretyński - wpisałem '(15/15/18 )", a pojawiło się "(15/15/18)"...

Administrator powinien się podać do dymisji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zapowiedziałem dzieciom (15/15/18), że w Livigno będzie taki Pan - Mistrz Lansu na Forum Subaru. Wydają się być zainteresowane.

To jak tam będzie - STI + STI + EVO, czy tylko singlowato...?

 

Ale rekomendacja :shock:.

 

:wink:

 

Galu - jest tragedia. Wśród moich znajomych ostatnio obrodziło w dobre samochody i każdy upiera się by jechać swoim, a są tacy, którzy upierają się na jeszcze gorsze rzeczy. Otóż w grupie są 2 nowiutkie evo i 2 nowiutkie estiaje. I wiem, że nie mam szans przekonać kierowców tych innych samochodów, by pojechać moim. Co gorsza - zespół, z którym mam jechać samochodem (posiadacze evo) upiera się, żeby pojechać... ich firmowym fordem mondeo kombi - bo pakowny i spalanie mniejsze :shock:. Także najprawdopodobniej skończy się tak, że pojadę jako pasażer i to mondeo :?. A nie jestem na tyle zdesperowany, by jechać samemu esitajem, bo w takiej sytuacji taniej wyszłyby mi wakacje na Hawajach :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...